Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
1 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||
Polbruk Run Team | |||||||||
2 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |||||
Pruszcz Biega | |||||||||
3 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |||||
Pruszcz biega | |||||||||
4 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |||||
5 | Freda2 Artur | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |||||
6 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |||||
7 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Start godz. 18:00 | Pruszcz biega | |||||
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
8 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
9 | Płotka Witek | Straszyn | Start godz. 07:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
10 | Grube Bartosz | Gdynia | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
11 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
SUT Pruszcz Gdański | |||||||||
12 | Marczak 5 Marek | Pruszcz Gdański | Start godz. 08:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
13 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
14 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
15 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
16 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
17 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |||||
18 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
19 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Start godz. 08:00 | Straszyn Biega | |||||
20 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Start godz. 20:00 | Straszyn Biega | |||||
21 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |||||
22 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
23 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
24 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Start godz. 09:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
25 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
26 | Wiergowski Marek | Straszyn | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
27 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Start godz. 14:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |||||
TakaRYBA | |||||||||
28 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Start godz. 10:00 | TakaRYBA | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Ludka Zuza | Straszyn | Start godz. 08:00 | ||||||
30 | Wiergowska Julia | Straszyn | Start godz. 11:00 | ||||||
31 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Start godz. 11:00 | ||||||
32 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Start godz. 15:00 | ||||||
33 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Start godz. 15:00 | ||||||
34 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Start godz. 15:00 | ||||||
35 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Start godz. 15:00 | ||||||
36 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Start godz. 09:00 | ||||||
37 | Różańska Marzena | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
38 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | ||||||
39 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
40 | Walter Sebastian | Straszyn | Start godz. 19:00 | ||||||
41 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Start godz. 14:00 | ||||||
42 | Talarek Artur | Borkowo | Start godz. 07:00 | ||||||
43 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Start godz. 10:00 | ||||||
44 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Start godz. 21:00 | ||||||
45 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Start godz. 20:00 | ||||||
46 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Start godz. 18:00 | ||||||
47 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Start godz. 16:00 | ||||||
48 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
49 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
50 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Start godz. 17:00 | ||||||
51 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Start godz. 18:00 | ||||||
52 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Start godz. 18:00 | ||||||
53 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Start godz. 17:00 | ||||||
54 | Nowak Anna | Juszkowo | Start godz. 10:00 | ||||||
55 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Start godz. 15:00 | ||||||
56 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Start godz. 12:00 | ||||||
57 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Start godz. 17:00 | ||||||
58 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Start godz. 12:00 | ||||||
59 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Start godz. 06:00 | ||||||
60 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 17328