Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |
2 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 14:00 | ||
3 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
4 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 10:00 | ||
5 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
6 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |
7 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |
8 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Start godz. 09:00 | Straszyn Biega | ||
9 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
10 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
11 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | ||
12 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |
13 | Zaskorska Karolina | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |
14 | Zaskórska Sara | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |
15 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
16 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
17 | Bork 2 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 08:00 | Grupa Druha Borucha | |
18 | Bork 1 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 07:00 | Grupa Druha Borucha | |
19 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 08:00 | ||
20 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Polska | Start godz. 15:00 | ||
21 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
22 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 11:00 | TakaRYBA | |
23 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | ||
24 | Kulgajuk Michal3 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 21:00 | Straszyn biega, SUT | |
25 | Kulgajuk Michal2 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |
26 | Kulgajuk Michal1 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | |
27 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
28 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | Polbruk Run Team | |
29 | Kwiatkowski Kajetan 1 | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
30 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
31 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
32 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | ||
33 | Kozikowska Dominika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
34 | Witkowska Pawel | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
35 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
36 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
37 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn biega, SUT | |
38 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | ||
39 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |
40 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | |
41 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
42 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |
43 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Start godz. 11:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
44 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | ||
45 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 08:00 | Żarta Wataha | |
46 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
47 | Zalewska3 Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn Ultra Team | |
48 | Zalewska2 Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 07:00 | Straszyn Ultra Team | |
49 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn Ultra Team | |
50 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 12:00 | Straszyn biega, SUT | |
51 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |
52 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | |
53 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 10:00 | ||
54 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
55 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
56 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
57 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
58 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
59 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
60 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
61 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
62 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | ||
63 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
64 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
65 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
66 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
67 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | ||
68 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |
69 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
70 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | ||
71 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |
72 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 16520