Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
2 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
3 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |
4 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |
5 | Bork 1 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 07:00 | Grupa Druha Borucha | |
6 | Bork 2 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 08:00 | Grupa Druha Borucha | |
7 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
8 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
9 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
10 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | ||
11 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 14:00 | ||
12 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
13 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |
14 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |
15 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | ||
16 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | ||
17 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Polska | Start godz. 15:00 | ||
18 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
19 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
20 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |
21 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
22 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
23 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
24 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
25 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 11:00 | TakaRYBA | |
26 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | |
27 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
28 | Kozikowska Dominika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
29 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | |
30 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn biega, SUT | |
31 | Kulgajuk Michal1 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | |
32 | Kulgajuk Michal2 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |
33 | Kulgajuk Michal3 | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 21:00 | Straszyn biega, SUT | |
34 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
35 | Kwiatkowski Kajetan 1 | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
36 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |
37 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
38 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 08:00 | Żarta Wataha | |
39 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 08:00 | ||
40 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
41 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | ||
42 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
43 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
44 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | Polbruk Run Team | |
45 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | ||
46 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 12:00 | Straszyn biega, SUT | |
47 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
48 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Start godz. 09:00 | Straszyn Biega | ||
49 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
50 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | ||
51 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
52 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 10:00 | ||
53 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Start godz. 11:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
54 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
55 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | ||
56 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | ||
57 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | ||
58 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
59 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 10:00 | ||
60 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |
61 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
62 | Witkowska Pawel | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
63 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
64 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |
65 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
66 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn Ultra Team | |
67 | Zalewska2 Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 07:00 | Straszyn Ultra Team | |
68 | Zalewska3 Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn Ultra Team | |
69 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |
70 | Zaskorska Karolina | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |
71 | Zaskórska Sara | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |
72 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn biega Pruszcz biega |
Wyświetleń: 16531