Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
2 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 15:00 | ||
3 | Ludka Zuza | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | ||
4 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
5 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 14:00 | ||
6 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | ||
7 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |
8 | Wozbanowicz5 Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |
9 | Zaskórska Sara | Straszyn | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn Biega | |
10 | Zaskorska Karolina | Straszyn | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn Biega | |
11 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 11:00 | ||
12 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 11:00 | ||
13 | Bork 2 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 07:00 | Grupa Druha Borucha | |
14 | Bork 1 Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 06:00 | Grupa Druha Borucha | |
15 | Kozikowski1 Dominik | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
16 | Kozikowski1 Dariusz | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
17 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Start godz. 10:00 | ||
18 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Polska | Start godz. 10:00 | ||
19 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
20 | Radecka Anna1 | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | ||
21 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | ||
22 | Nałęcz3 Adam | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Iron Team | |
23 | Nałęcz2 Adam | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | Iron Team | |
24 | Nałęcz Adam | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Iron Team | |
25 | Łęgowski3 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Iron Team | |
26 | Małczak3 Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Iron Team | |
27 | Łęgowski2 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Iron Team | |
28 | Małczak2 Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | ||
29 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Iron Team | |
30 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Iron Team | |
31 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
32 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
33 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | ||
34 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
35 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn Biega | |
36 | Skwiot Stanisław Ryba | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
37 | Skwiot Stanisław Stanley | Gdańsk | Polska | Start godz. 09:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
38 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Start godz. 08:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
39 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
40 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | SUT,Pruszcz biega | |
41 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | SUT,Pruszcz biega | |
42 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 10:00 | ||
43 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
44 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |
45 | Chmielewski Andrzej Chmielewski | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 17476