9.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #6 9.05.2021 r.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start godz. 13:00 Straszyn biega Pruszcz biega
2 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Start godz. 18:00
3 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 15:00
4 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
5 Skwiot Stanisław Gdańsk Start godz. 08:00 Taka RYBA / TUMBOteam
6 Skwiot Stanisław Stanley Gdańsk Start godz. 09:00 Taka RYBA / TUMBOteam
7 Skwiot Stanisław Ryba Gdańsk Start godz. 10:00 Taka RYBA / TUMBOteam
8 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
9 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 11:00
10 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 11:00
11 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
12 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 SUT,Pruszcz biega
13 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 SUT,Pruszcz biega
14 Faliszek Małgosia Pruszcz Gdański Start godz. 16:00
15 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 07:00 Iron Team
16 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Start godz. 07:00 Iron Team
17 Małczak2 Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 08:00
18 Łęgowski2 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Iron Team
19 Małczak3 Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Iron Team
20 Łęgowski3 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Iron Team
21 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
22 Radecka Anna Pruszcz Gdański Start godz. 10:00
23 Radecka Anna1 Pruszcz Gdański Start godz. 11:00
24 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
25 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 10:00
26 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 12:00
27 Wozbanowicz5 Jacek Straszyn Start godz. 19:00 Straszyn Biega
28 Kozikowski Dariusz Straszyn Start godz. 10:00
29 Kozikowski Dominik Straszyn Start godz. 10:00
30 Kozikowski1 Dariusz Straszyn Start godz. 11:00
31 Kozikowski1 Dominik Straszyn Start godz. 11:00
32 Wiergowski Marek Straszyn Start godz. 06:00 Straszyn biega, SUT
33 Walter Sebastian Straszyn Start godz. 07:00
34 Zaskorska Karolina Straszyn Start godz. 17:00 Straszyn Biega
35 Zaskórska Sara Straszyn Start godz. 17:00 Straszyn Biega
36 Ludka Zuza Straszyn Start godz. 06:00
37 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 12:00
38 Chmielewski Andrzej Chmielewski Straszyn Start godz. 06:00
39 Nałęcz Adam Straszyn Start godz. 07:00 Iron Team
40 Nałęcz2 Adam Straszyn Start godz. 08:00 Iron Team
41 Wiergowska Gabriela Straszyn Start godz. 14:00
42 Nałęcz3 Adam Straszyn Start godz. 06:00 Iron Team
43 Wozbanowicz Jacek Straszyn Start godz. 08:00 Straszyn Biega
44 Bork 1 Łukasz Żuława Start godz. 06:00 Grupa Druha Borucha
45 Bork 2 Łukasz Żuława Start godz. 07:00 Grupa Druha Borucha


Wyświetleń: 9079

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ