BIEG GODZINNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jon Piotr Ozorków Bieg godzinny opłacono BM
2 Bandel Adam Łódź Bieg godzinny opłacono BM
3 Witkowski Michał Łódź Bieg godzinny AkademiaBiegacza.pl S.L Salos-Wodna Łódź opłacono BM
4 Lubieniecki Kamil Łódź Bieg godzinny 10.00 PLN
5 Fik Katarzyna Łódź Bieg godzinny opłacono BM
6 fik adam lodz Bieg godzinny opłacono BM
7 Osmulski Tomasz Osmulski Łódź Bieg godzinny Trucht.com opłacono BM
8 Pawlak Jarosław Łódź Bieg godzinny opłacono BM
9 Słoka Marcin Łódź Bieg godzinny Łódź Kocha Sport opłacono BM
10 Zieliński Adam Łódź Bieg godzinny EVErRUN / Droga Do Ultra opłacono BM
11 Janiak Paulina Łódź Bieg godzinny Łódź Kocha Sport opłacono BM
12 Wiśniewski Piotr Pabianice Bieg godzinny RajSport Active opłacono BM
13 Maciaszczyk Paweł Łódź Bieg godzinny Rysioteam opłacono BM
14 Szymański Rafał Szymański Łódź Bieg godzinny Wataha -Łączy nas bieganie opłacono BM
15 Białoskórska Paulina Łódź Bieg godzinny Warriors Łódź opłacono BM
16 Walewska Urszula Łódź Bieg godzinny 5 z Księżyca opłacono BM
17 Kudeń Agnieszka Łódź Bieg godzinny 5 z Księżyca opłacono BM
18 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg godzinny Zabiegani Częstochowa opłacono BM
19 Pietrasiak Janusz Łódź Bieg godzinny opłacono
20 Stusiński Michał Łask Bieg godzinny opłacono BM
21 KUJAWSKI arkadiusz Łódź Bieg godzinny RYSIOTEAM opłacono BM
22 Trepka Joanna Lodz Bieg godzinny Rysioteam opłacono BM
23 Mync Angelika Łódź Bieg godzinny HTF Ludwik Sikorski opłacono BM
24 Madej Elżbieta Łódź Bieg godzinny opłacono
25 Karasińska Ewa Zgierz Bieg godzinny 5 z Księżyca opłacono
26 Jędras Ewa Łódź Bieg godzinny Warriors Łódź opłacono BM
27 Trzewikowska Paulina Łódź Bieg godzinny opłacono BM
28 Wróbel Katarzyna Łódź Bieg godzinny opłacono BM
29 Misiura Adam Łódź Bieg godzinny Szakale Bałut Łódź opłacono BM
30 Chybowska Beata Łódź Bieg godzinny opłacono BM
31 Kwaśniak Emil Łódź Bieg godzinny Warriors Łódź opłacono BM
32 Zagórska Agnieszka Łódź Bieg godzinny opłacono BM
33 Straszyńska Monika Łódź Bieg godzinny opłacono BM
34 Okrój Mieszko Łódź Bieg godzinny opłacono BM
35 Boczkowski Marcin Łódź Bieg godzinny opłacono BM
36 Zając Jakub Łódź Bieg godzinny opłacono BM
37 Kowalewski Wojciech Kowalewski Pabianice Bieg godzinny opłacono BM
38 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki Bieg godzinny opłacono BM
39 Frankowski Maciej Konstantynów Łódzki Bieg godzinny Beauty Sport Team opłacono BM
40 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź Bieg godzinny Tigers Team opłacono BM


Wyświetleń: 832

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ