Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banaszewska Maja Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
2 Banaszewska Marta Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
3 Paśniewska Nadia Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
4 Gałkowska Wiktoria Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
5 KOWALSKA LENA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
6 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
7 OSIAKOWSKA MARIA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
8 TESKA KAROLINA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
9 DĄBROWSKA MAJA KISIELICE Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
10 Jasińska Hanna Biskupiczki Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
11 Leśniak Amelia Kisielice Bieg na 1963 m opłacono
12 Leśniak Joanna Trupel Bieg na 1963 m opłacono
13 Gołębiowski Mariusz Kisielice Bieg na 5 km Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach opłacono
14 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg na 5 km opłacono
15 Bielski Piotr Radomno Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
16 Mańka adam Kisielice Bieg na 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
17 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
18 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
19 Goska Wiktoria Kisielice Bieg na 5 km opłacono
20 Goska Daniel Zawda Bieg na 5 km opłacono
21 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg na 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
22 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Bieg na 5 km RADOMNO BIEGA opłacono
23 Pieczkowski Artur Nowe Miasto Lub. Bieg na 5 km opłacono
24 Kuciński Rafał Tylice Bieg na 5 km opłacono
25 Pieczkowska Ewelina Nowe Miasto lubawskie Bieg na 5 km opłacono
26 Gryczka Wojciech Gryczka Kisielice Bieg na 5 km opłacono
27 Gołembiewski Marian Kisielice Bieg na 5 km opłacono
28 Grabowski Dariusz Bratian Bieg na 5 km opłacono
29 Kołecki Michał Iława Bieg na 5 km MiSiEk Runner / #Iławskie_dziki opłacono
30 Kurek Łukasz Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
31 Galińska Marzena Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
32 Kuternowski Dariusz Malbork Bieg na 5 km opłacono
33 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle opłacono
34 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg na 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
35 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg na 5 km PARKRUN Grudziądz opłacono
36 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
37 Maryn Adam Morąg Bieg na 5 km opłacono
38 Stryjewski Łukasz Iława Bieg na 5 km opłacono
39 Stempowski Tomasz Rudzienice Bieg na 5 km opłacono
40 Krauze Barbara Iława Bieg na 5 km opłacono
41 Langiewicz Monika Iława Bieg na 5 km opłacono
42 Czeszejko Bartłomiej Iława Bieg na 5 km opłacono
43 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg na 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
44 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg na 5 km opłacono
45 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg na 5 km opłacono
46 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg na 5 km opłacono
47 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
48 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
49 Czepek Andrzej Nowe Miasto Lubawskie Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
50 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono


Wyświetleń: 3149

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ