Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg na 5 km opłacono
2 Jasińska Hanna Biskupiczki Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
3 Grabowski Dariusz Bratian Bieg na 5 km opłacono
4 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle opłacono
5 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
6 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg na 5 km opłacono
7 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg na 5 km opłacono
8 Banaszewska Maja Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
9 Banaszewska Marta Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
10 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg na 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
11 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg na 5 km PARKRUN Grudziądz opłacono
12 Krauze Barbara Iława Bieg na 5 km opłacono
13 Langiewicz Monika Iława Bieg na 5 km opłacono
14 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg na 5 km opłacono
15 Kołecki Michał Iława Bieg na 5 km MiSiEk Runner / #Iławskie_dziki opłacono
16 Czeszejko Bartłomiej Iława Bieg na 5 km opłacono
17 Stryjewski Łukasz Iława Bieg na 5 km opłacono
18 Kurek Łukasz Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
19 Galińska Marzena Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
20 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
21 KOWALSKA LENA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
22 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
23 OSIAKOWSKA MARIA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
24 TESKA KAROLINA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
25 DĄBROWSKA MAJA KISIELICE Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
26 Gołębiowski Mariusz Kisielice Bieg na 5 km Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach opłacono
27 Mańka adam Kisielice Bieg na 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
28 Goska Wiktoria Kisielice Bieg na 5 km opłacono
29 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg na 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
30 Gryczka Wojciech Gryczka Kisielice Bieg na 5 km opłacono
31 Gołembiewski Marian Kisielice Bieg na 5 km opłacono
32 Paśniewska Nadia Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
33 Gałkowska Wiktoria Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
34 Leśniak Amelia Kisielice Bieg na 1963 m opłacono
35 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg na 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
36 Kuternowski Dariusz Malbork Bieg na 5 km opłacono
37 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
38 Maryn Adam Morąg Bieg na 5 km opłacono
39 Pieczkowski Artur Nowe Miasto Lub. Bieg na 5 km opłacono
40 Pieczkowska Ewelina Nowe Miasto lubawskie Bieg na 5 km opłacono
41 Czepek Andrzej Nowe Miasto Lubawskie Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
42 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
43 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
44 Bielski Piotr Radomno Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
45 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Bieg na 5 km RADOMNO BIEGA opłacono
46 Stempowski Tomasz Rudzienice Bieg na 5 km opłacono
47 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
48 Leśniak Joanna Trupel Bieg na 1963 m opłacono
49 Kuciński Rafał Tylice Bieg na 5 km opłacono
50 Goska Daniel Zawda Bieg na 5 km opłacono


Wyświetleń: 3147

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ