Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krauze Barbara Iława Bieg na 5 km opłacono
2 Langiewicz Monika Iława Bieg na 5 km opłacono
3 KOWALSKA LENA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
4 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
5 OSIAKOWSKA MARIA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
6 TESKA KAROLINA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
7 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg na 5 km opłacono
8 Goska Wiktoria Kisielice Bieg na 5 km opłacono
9 Goska Daniel Zawda Bieg na 5 km opłacono
10 Leśniak Joanna Trupel Bieg na 1963 m opłacono
11 Kuternowski Dariusz Malbork Bieg na 5 km opłacono
12 Czeszejko Bartłomiej Iława Bieg na 5 km opłacono
13 Pieczkowski Artur Nowe Miasto Lub. Bieg na 5 km opłacono
14 Kuciński Rafał Tylice Bieg na 5 km opłacono
15 Pieczkowska Ewelina Nowe Miasto lubawskie Bieg na 5 km opłacono
16 Gryczka Wojciech Gryczka Kisielice Bieg na 5 km opłacono
17 Gołembiewski Marian Kisielice Bieg na 5 km opłacono
18 Grabowski Dariusz Bratian Bieg na 5 km opłacono
19 Maryn Adam Morąg Bieg na 5 km opłacono
20 Leśniak Amelia Kisielice Bieg na 1963 m opłacono
21 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg na 5 km opłacono
22 Stryjewski Łukasz Iława Bieg na 5 km opłacono
23 Stempowski Tomasz Rudzienice Bieg na 5 km opłacono
24 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg na 5 km opłacono
25 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg na 5 km opłacono
26 Mańka adam Kisielice Bieg na 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
27 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle opłacono
28 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
29 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg na 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
30 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
31 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
32 Czepek Andrzej Nowe Miasto Lubawskie Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
33 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
34 Gołębiowski Mariusz Kisielice Bieg na 5 km Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach opłacono
35 Kołecki Michał Iława Bieg na 5 km MiSiEk Runner / #Iławskie_dziki opłacono
36 Kurek Łukasz Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
37 Galińska Marzena Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
38 Banaszewska Maja Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
39 Banaszewska Marta Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
40 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg na 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
41 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg na 5 km PARKRUN Grudziądz opłacono
42 Bielski Piotr Radomno Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
43 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
44 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
45 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Bieg na 5 km RADOMNO BIEGA opłacono
46 DĄBROWSKA MAJA KISIELICE Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
47 Paśniewska Nadia Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
48 Gałkowska Wiktoria Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
49 Jasińska Hanna Biskupiczki Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
50 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg na 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 3151

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ