Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentuje KS Maratonka Do zapłaty
1 29 Myszka Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat KS Maratonka TAK opłacono on-line
2 20 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg 10 km 16-59 lat SaldoPlus Grajewo NIE opłacono on-line
3 44 Sawicki Adam Prostki Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
4 7 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE opłacono on-line
5 46 Sokół Przemysław Białystok Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
6 36 Pawłowska Julia Białystok Bieg 10 km 16-59 lat 3T Białystok NIE opłacono on-line
7 53 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono
8 30 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
9 37 Poniatowski Adam Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
10 38 Poniatowski Marek Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
11 47 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
12 9 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
13 22 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
14 6 Bukwaś Tomasz Elbląg Bieg 10 km 16-59 lat TEAM KARAŚ ELBLĄG NIE opłacono
15 50 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 10 km 16-59 lat Nadleśnictwo Głęboki Bród NIE opłacono on-line
16 40 Przestrzelski Sławomir Jedwabne Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
17 43 Rychlik Grzegorz Halasy Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
18 8 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
19 26 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg 10 km 16-59 lat 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW NIE opłacono on-line
20 39 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg 10 km 16-59 lat Na, pagauk! NIE opłacono
21 19 Jakubowska Aleksandra Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE opłacono on-line
22 49 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat Suwalska Wataha NIE opłacono on-line
23 24 Liniewski Jan Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
24 32 Obrycki Paweł Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
25 25 Mąka Sławomir Ostrołęka Bieg 10 km 16-59 lat Starglass Team Ostrołęka NIE opłacono on-line
26 23 Kazlas Rolandas Vilnius Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono
27 5 Bugajski Adam Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat Dead on Arrival NIE opłacono on-line
28 27 Miniuk Paweł Białystok Bieg 10 km 16-59 lat Palę wrotki NIE opłacono on-line
29 35 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
30 1 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg 10 km 16-59 lat MKS Juvenia Białystok NIE opłacono on-line
31 34 Ostaszewska Eliza Augustów Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
32 15 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
33 16 Guzowski Radosław Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
34 4 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg 10 km 60 lat i więcej KS Maratonka TAK
35 21 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
36 55 Zieniewicz ANDRZEJ KLEOSIN Bieg 10 km 60 lat i więcej Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok NIE
37 11 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Juvenia Białystok NIE
38 28 Mościcki Zenon rutki Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
39 33 Opara Roman Czarna Wieś Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
40 48 szewczak andrzej Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Masters Białystok NIE
41 52 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 10 km 60 lat i więcej Wilki Puszczy Rominckiej NIE
42 31 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej Ducla Academy Warszawa NIE
43 14 Gronski Roman Giżycko Bieg 10 km 60 lat i więcej Master Giżycko NIE
44 13 Gacki Krzysztof Pisz Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
45 45 Skowera Edward Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
46 54 Wach Zdzisław Augustów Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
47 42 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
48 18 Iwanowa Helena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
49 3 Bagiński Jan Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
50 2 Bagińska Bożena Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
51 41 Roszkowski Wojciech Roszkowski Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
52 51 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg 10 km 60 lat i więcej AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE
53 17 Iwanowa He!ena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
54 12 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej TAK
55 10 Dudzis Krzysztof Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej Ełk City NIE


Wyświetleń: 3812

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ