Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentuje KS Maratonka Do zapłaty
1 46 Sokół Przemysław Białystok Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
2 54 Wach Zdzisław Augustów Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
3 13 Gacki Krzysztof Pisz Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
4 12 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej TAK
5 40 Przestrzelski Sławomir Jedwabne Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
6 28 Mościcki Zenon rutki Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
7 9 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
8 22 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
9 41 Roszkowski Wojciech Roszkowski Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
10 24 Liniewski Jan Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
11 32 Obrycki Paweł Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
12 47 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
13 8 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
14 35 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
15 34 Ostaszewska Eliza Augustów Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
16 43 Rychlik Grzegorz Halasy Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
17 16 Guzowski Radosław Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
18 23 Kazlas Rolandas Vilnius Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono
19 19 Jakubowska Aleksandra Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE opłacono on-line
20 26 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg 10 km 16-59 lat 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW NIE opłacono on-line
21 36 Pawłowska Julia Białystok Bieg 10 km 16-59 lat 3T Białystok NIE opłacono on-line
22 51 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg 10 km 60 lat i więcej AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE
23 18 Iwanowa Helena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
24 17 Iwanowa He!ena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
25 7 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE opłacono on-line
26 5 Bugajski Adam Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat Dead on Arrival NIE opłacono on-line
27 31 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej Ducla Academy Warszawa NIE
28 10 Dudzis Krzysztof Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej Ełk City NIE
29 55 Zieniewicz ANDRZEJ KLEOSIN Bieg 10 km 60 lat i więcej Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok NIE
30 11 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Juvenia Białystok NIE
31 29 Myszka Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat KS Maratonka TAK opłacono on-line
32 4 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg 10 km 60 lat i więcej KS Maratonka TAK
33 33 Opara Roman Czarna Wieś Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
34 44 Sawicki Adam Prostki Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
35 53 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono
36 21 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
37 15 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
38 37 Poniatowski Adam Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
39 38 Poniatowski Marek Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
40 30 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
41 14 Gronski Roman Giżycko Bieg 10 km 60 lat i więcej Master Giżycko NIE
42 48 szewczak andrzej Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Masters Białystok NIE
43 1 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg 10 km 16-59 lat MKS Juvenia Białystok NIE opłacono on-line
44 39 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg 10 km 16-59 lat Na, pagauk! NIE opłacono
45 50 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 10 km 16-59 lat Nadleśnictwo Głęboki Bród NIE opłacono on-line
46 3 Bagiński Jan Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
47 2 Bagińska Bożena Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
48 27 Miniuk Paweł Białystok Bieg 10 km 16-59 lat Palę wrotki NIE opłacono on-line
49 45 Skowera Edward Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
50 42 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
51 20 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg 10 km 16-59 lat SaldoPlus Grajewo NIE opłacono on-line
52 25 Mąka Sławomir Ostrołęka Bieg 10 km 16-59 lat Starglass Team Ostrołęka NIE opłacono on-line
53 49 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat Suwalska Wataha NIE opłacono on-line
54 6 Bukwaś Tomasz Elbląg Bieg 10 km 16-59 lat TEAM KARAŚ ELBLĄG NIE opłacono
55 52 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 10 km 60 lat i więcej Wilki Puszczy Rominckiej NIE


Wyświetleń: 3814

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ