Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentuje KS Maratonka Do zapłaty
1 1 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg 10 km 16-59 lat MKS Juvenia Białystok NIE opłacono on-line
2 2 Bagińska Bożena Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
3 3 Bagiński Jan Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
4 4 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg 10 km 60 lat i więcej KS Maratonka TAK
5 5 Bugajski Adam Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat Dead on Arrival NIE opłacono on-line
6 6 Bukwaś Tomasz Elbląg Bieg 10 km 16-59 lat TEAM KARAŚ ELBLĄG NIE opłacono
7 7 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE opłacono on-line
8 8 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
9 9 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
10 10 Dudzis Krzysztof Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej Ełk City NIE
11 11 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Juvenia Białystok NIE
12 12 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej TAK
13 13 Gacki Krzysztof Pisz Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
14 14 Gronski Roman Giżycko Bieg 10 km 60 lat i więcej Master Giżycko NIE
15 15 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
16 16 Guzowski Radosław Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
17 17 Iwanowa He!ena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
18 18 Iwanowa Helena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
19 19 Jakubowska Aleksandra Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE opłacono on-line
20 20 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg 10 km 16-59 lat SaldoPlus Grajewo NIE opłacono on-line
21 21 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
22 23 Kazlas Rolandas Vilnius Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono
23 22 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
24 24 Liniewski Jan Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
25 25 Mąka Sławomir Ostrołęka Bieg 10 km 16-59 lat Starglass Team Ostrołęka NIE opłacono on-line
26 26 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg 10 km 16-59 lat 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW NIE opłacono on-line
27 27 Miniuk Paweł Białystok Bieg 10 km 16-59 lat Palę wrotki NIE opłacono on-line
28 28 Mościcki Zenon rutki Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
29 29 Myszka Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat KS Maratonka TAK opłacono on-line
30 30 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
31 31 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej Ducla Academy Warszawa NIE
32 32 Obrycki Paweł Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
33 33 Opara Roman Czarna Wieś Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
34 34 Ostaszewska Eliza Augustów Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
35 35 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
36 36 Pawłowska Julia Białystok Bieg 10 km 16-59 lat 3T Białystok NIE opłacono on-line
37 37 Poniatowski Adam Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
38 38 Poniatowski Marek Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
39 39 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg 10 km 16-59 lat Na, pagauk! NIE opłacono
40 40 Przestrzelski Sławomir Jedwabne Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
41 41 Roszkowski Wojciech Roszkowski Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
42 42 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
43 43 Rychlik Grzegorz Halasy Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
44 44 Sawicki Adam Prostki Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
45 45 Skowera Edward Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
46 46 Sokół Przemysław Białystok Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
47 47 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
48 48 szewczak andrzej Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Masters Białystok NIE
49 49 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat Suwalska Wataha NIE opłacono on-line
50 50 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 10 km 16-59 lat Nadleśnictwo Głęboki Bród NIE opłacono on-line
51 51 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg 10 km 60 lat i więcej AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE
52 52 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 10 km 60 lat i więcej Wilki Puszczy Rominckiej NIE
53 53 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono
54 54 Wach Zdzisław Augustów Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
55 55 Zieniewicz ANDRZEJ KLEOSIN Bieg 10 km 60 lat i więcej Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok NIE


Wyświetleń: 3811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ