Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentuje KS Maratonka Do zapłaty
3T Białystok
1 36 Pawłowska Julia Białystok Bieg 10 km 16-59 lat 3T Białystok NIE opłacono on-line
10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów
2 Plesinski Mariusz Wędrzyn Bieg 10 km 16-59 lat 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów NIE
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
3 19 Jakubowska Aleksandra Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE opłacono on-line
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
4 26 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg 10 km 16-59 lat 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW NIE opłacono on-line
41 BLP
5 Wołyniec Mirosław Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 41 BLP NIE
6 Wołyniec Paweł Ełk Bieg 10 km 16-59 lat 41 BLP NIE
AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
7 67 GRUDKOWSKI TOMASZ SZCZYTNO Bieg 10 km 16-59 lat AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE
8 51 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg 10 km 60 lat i więcej AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE
BIEGAM BO CHCĘ
9 7 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE opłacono on-line
10 Bałulis Rajmund Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE
11 Bałulis Daiwa Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat BIEGAM BO CHCĘ NIE
Bialystok Biega Team
12 Iwanow Aleksandr Bialystok Bieg 10 km 16-59 lat Bialystok Biega Team NIE
13 18 Iwanowa Helena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
14 17 Iwanowa He!ena Bialystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Bialystok Biega Team NIE
Dead on Arrival
15 5 Bugajski Adam Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat Dead on Arrival NIE opłacono on-line
Ducla Academy Warszawa
16 31 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej Ducla Academy Warszawa NIE
ElektroniczneZapisy.pl Team
17 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg 10 km 16-59 lat ElektroniczneZapisy.pl Team NIE
Ełk City
18 10 Dudzis Krzysztof Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej Ełk City NIE
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
19 55 Zieniewicz ANDRZEJ KLEOSIN Bieg 10 km 60 lat i więcej Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok NIE
Juvenia Białystok
20 11 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Juvenia Białystok NIE
KS Maratonka
21 29 Myszka Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat KS Maratonka TAK opłacono on-line
22 4 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg 10 km 60 lat i więcej KS Maratonka TAK
MKS Juvenia Białystok
23 1 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg 10 km 16-59 lat MKS Juvenia Białystok NIE opłacono on-line
Mani@na
24 71 Grzybowski Mariusz Mońki Bieg 10 km 16-59 lat Mani@na NIE
Maratonka Grajewo
25 44 Sawicki Adam Prostki Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
26 53 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono
27 Sakowska Aneta Drozdowo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK
28 30 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
29 37 Poniatowski Adam Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
30 38 Poniatowski Marek Bełda Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
31 57 Żabińska Olga Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK
32 21 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
33 33 Opara Roman Czarna Wieś Bieg 10 km 60 lat i więcej Maratonka Grajewo TAK
Maratonka Grajewo
34 15 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat Maratonka Grajewo TAK opłacono on-line
Master Giżycko
35 14 Gronski Roman Giżycko Bieg 10 km 60 lat i więcej Master Giżycko NIE
Masters Białystok
36 48 szewczak andrzej Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Masters Białystok NIE
Na, pagauk!
37 39 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg 10 km 16-59 lat Na, pagauk! NIE opłacono
Nadaktywni
38 Puciłowski Mirosław Białystok Bieg 10 km 16-59 lat Nadaktywni NIE
Nadleśnictwo Głęboki Bród
39 50 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 10 km 16-59 lat Nadleśnictwo Głęboki Bród NIE opłacono on-line
OSP POGRODZIE
40 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 10 km 16-59 lat OSP POGRODZIE NIE
OleckoBiega
41 3 Bagiński Jan Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
42 2 Bagińska Bożena Olecko Bieg 10 km 60 lat i więcej OleckoBiega NIE
Palę wrotki
43 70 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg 10 km 16-59 lat Palę wrotki NIE
44 27 Miniuk Paweł Białystok Bieg 10 km 16-59 lat Palę wrotki NIE opłacono on-line
Pędziwiatr Białystok
45 45 Skowera Edward Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
46 42 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg 10 km 60 lat i więcej Pędziwiatr Białystok NIE
Run Team Piatnica
47 Zach Kamil Stare Modzele Bieg 10 km 16-59 lat Run Team Piatnica NIE
SaldoPlus Grajewo
48 20 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg 10 km 16-59 lat SaldoPlus Grajewo NIE opłacono on-line
Starglass Team Ostrołęka
49 25 Mąka Sławomir Ostrołęka Bieg 10 km 16-59 lat Starglass Team Ostrołęka NIE opłacono on-line
Suwalska Wataha
50 49 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg 10 km 16-59 lat Suwalska Wataha NIE opłacono on-line
TEAM KARAŚ ELBLĄG
51 6 Bukwaś Tomasz Elbląg Bieg 10 km 16-59 lat TEAM KARAŚ ELBLĄG NIE opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
52 52 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 10 km 60 lat i więcej Wilki Puszczy Rominckiej NIE
_BRAK NAZWY_
53 46 Sokół Przemysław Białystok Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
54 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 10 km 16-59 lat NIE
55 Dębski Andrzej Białystok Bieg 10 km 16-59 lat NIE
56 Czajkowski Paweł Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE
57 47 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
58 Tomczak Joanna Warszawa Bieg 10 km 16-59 lat NIE
59 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg 10 km 16-59 lat NIE
60 9 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
61 22 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono
62 40 Przestrzelski Sławomir Jedwabne Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
63 43 Rychlik Grzegorz Halasy Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
64 Kotowicz Grzegorz Budry Bieg 10 km 16-59 lat NIE
65 8 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
66 24 Liniewski Jan Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat TAK opłacono on-line
67 32 Obrycki Paweł Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
68 Milanowski Grzegorz Augustów Bieg 10 km 16-59 lat NIE
69 23 Kazlas Rolandas Vilnius Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono
70 Kiszluk Dariusz Suchowola Bieg 10 km 16-59 lat NIE
71 35 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
72 34 Ostaszewska Eliza Augustów Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
73 16 Guzowski Radosław Grajewo Bieg 10 km 16-59 lat NIE opłacono on-line
74 28 Mościcki Zenon rutki Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
75 13 Gacki Krzysztof Pisz Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
76 54 Wach Zdzisław Augustów Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
77 41 Roszkowski Wojciech Roszkowski Warszawa Bieg 10 km 60 lat i więcej NIE
78 12 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg 10 km 60 lat i więcej TAK


Wyświetleń: 3986

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ