Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strączewska Liliana | Paradyż | Polska | 1963 m | ||
2 | Torbicz Mirosław | Wyryki-Adampol | Polska | 1963 m | ||
3 | Torbicz Alicja | Wyryki-Adampol | Polska | 1963 m | SP Nr2 Włodawa | |
4 | Kończal Małgorzata | Hańsk Kolonia | Polska | 1963 m | ||
5 | Głuch Klaudia | Dubeczno | Polska | 1963 m | ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku | |
6 | Siudym Lena | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
7 | Janiak Filip | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
8 | Mikołajczak Magdalena | Osowa | Polska | 1963 m | Sp 3 Włodawa | |
9 | Zając Tomasz | Korolówka Kolonia | Polska | 1963 m | ||
10 | Zając Michał | Korolówka Kolonia | Polska | 1963 m | ||
11 | Zając Barbara | Korolówka Kolonia | Polska | 1963 m | ||
12 | Zając Rafał | Korolówka Kolonia | Polska | 1963 m | ||
13 | Pawluk Dominik | Konstantyn | Polska | 1963 m | PDK TEAM | |
14 | Matuszek Łukasz | Konstantyn | Polska | 1963 m | PDK TEAM | |
15 | Matuszek Franek | Konstantyn | Polska | 1963 m | PDK TEAM | |
16 | Krysa Magdalena | Wyryki | Polska | 1963 m | ZSZ i II LO Modrzak | |
17 | Guzik Sebastian | Suchawa | Polska | 1963 m | ||
18 | Niedźwiedzka Agnieszka | Karczew | Polska | 1963 m | ||
19 | Zdolska Malwina | Kaplonosy | Polska | 1963 m | ||
20 | Zdolska Hanna | Kaplonosy | Polska | 1963 m | ||
21 | Kończal Edyta | Hańsk | Polska | 1963 m | ||
22 | Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz | Lublin | Polska | 1963 m | Be Active Trucker | |
23 | Tyrawa Ada | Suszno | Polska | 1963 m | ||
24 | Tyrawa Milena | Suszno | Polska | 1963 m | ||
25 | Tyrawa Amelia | Suszno | Polska | 1963 m | ||
26 | Tomaszewicz Jan | GDAŃSK | Polska | 1963 m | ||
27 | Kukawski Łukasz | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
28 | Kukawski Max | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
29 | Kukawska Julia | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
30 | Kukawski Jakub | Suszno | Polska | 1963 m | ||
31 | Król Konrad | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
32 | Olszewski Wojciech | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
33 | Maksymiuk Aleksander | Suszno | Polska | 1963 m | Sp 3 Włodawa | |
34 | Siedlecki Bogusław | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
35 | Siedlecki Paweł | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
36 | Król Aniela | Włodawa | Polska | 1963 m | Sp 3 Włodawa | |
37 | Orzeszko Andrzej | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
38 | Król Krzysztof Jan | Włodawa | Polska | 1963 m | Sp 3 Włodawa | |
39 | Król Weronika | Włodawa | Polska | 1963 m | OSP Włodawa | |
40 | Stępień Julia | Suchawa | Polska | 1963 m | ZSZ i II LO Modrzak | |
41 | Maksymiuk Nadia | Suszno | Polska | 1963 m | Sp 3 Włodawa | |
42 | Horbaczewska Ewa | Różanka | Polska | 1963 m | ||
43 | Orzeszko Waldemar | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
44 | Stępień Łukasz | Suchawa | Polska | 1963 m | ||
45 | Bondarczuk Karolina | Włodawa | Polska | 1963 m | ||
46 | Bzowski Kuba | Różanka | Polska | 1963 m | ||
47 | Pałka Magdalena | Wytyczno | Polska | 5000 m | Gazele | |
48 | Górski Bartosz | Jamniki 6 | Polska | 5000 m | Be active trucker | |
49 | Mazurkiewicz Maciej | Lublin | Polska | 5000 m | Be Active Trucker | |
50 | Prill Witold | Urszulin | Polska | 5000 m | ||
51 | Maksymiuk Natalia | Suszno | Polska | 5000 m | DPS Różanka | |
52 | Tyrawa Wojciech | Suszno | Polska | 5000 m | ||
53 | Bielecki Paweł | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
54 | Szpunar Piotr | Lublin | Polska | 5000 m | ||
55 | Dziadosz Małgorzata | Chorzów | Polska | 5000 m | ||
56 | Torbicz Sebastian | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
57 | Samoluk Marcin | Wyryki | Polska | 5000 m | ||
58 | Pawłowski Tomasz | Lack | Polska | 5000 m | ||
59 | Mojsiejuk Joanna | Zawadówka | Polska | 5000 m | Chełm biega | |
60 | Kowalewski Cezary | Włodawa | Polska | 5000 m | Włodawa | |
61 | Leśniak Piotr | Włodawa | Polska | 5000 m | DasTeam | |
62 | Baj-Horbaczewski Dariusz | Różanka | Polska | 5000 m | ||
63 | Baj-Horbaczewski Ksawery | Różanka | Polska | 5000 m | ||
64 | Mitkowski Marcin | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
65 | Ignatiuk Agnieszka | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
66 | Baj-Horbaczewski Jeremi | Różanka | Polska | 5000 m | ||
67 | Baj-Horbaczewska Jagoda | Różanka | Polska | 5000 m | ||
68 | Bielecki Konrad | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
69 | Kozioł Tomasz | Zawadówka | Polska | 5000 m | Chełm biega | |
70 | Olszańska Krystyna | Biała Podlaska | Polska | 5000 m | Klub Biegacza Biała Biega | |
71 | Ryć Dariusz | Zabrodzie | Polska | 5000 m | ||
72 | Pawelek Sebastian | Kraków | Polska | 5000 m | PDK TEAM | |
73 | OSTROWSKI GRZEGORZ | Włodawa | Polska | 5000 m | ||
74 | Majchrzak-Guzik Joanna | Suchawa | Polska | 5000 m | ||
75 | Guzik Dawid | Suchawa | Polska | 5000 m | ||
76 | Brożek Justyna | Kołacze | Polska | 5000 m |
Wyświetleń: 5619