Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
2 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
3 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
4 Król Konrad Włodawa 1963 m
5 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
6 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
7 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
8 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
9 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
10 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
11 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
12 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
13 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
14 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
15 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
16 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
17 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
18 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
19 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
20 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
21 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
22 Siudym Lena Włodawa 1963 m
23 Janiak Filip Włodawa 1963 m
24 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
25 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
26 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
27 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
28 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
29 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
30 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
31 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
32 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
33 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
34 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
35 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
36 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
37 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
38 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
39 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
40 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
41 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
42 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
43 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
44 Kukawski Max Włodawa 1963 m
45 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
46 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
47 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
48 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
49 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
50 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
51 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
52 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
53 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
54 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega
55 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
56 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
57 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
58 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
59 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
60 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
61 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
62 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
63 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
64 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
65 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
66 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
67 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
68 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
69 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
70 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
71 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
72 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
73 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
74 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
75 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
76 Prill Witold Urszulin 5000 m


Wyświetleń: 4313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ