Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
2 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
3 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
4 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
5 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
6 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
7 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
8 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
9 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
10 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
11 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
12 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
13 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
14 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
15 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
16 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
17 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
18 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
19 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
20 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
21 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
22 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
23 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
24 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
25 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
26 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
27 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
28 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
29 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
30 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
31 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
32 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
33 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
34 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
35 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
36 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
37 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
38 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
39 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
40 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
41 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
42 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
43 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
44 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
45 Prill Witold Urszulin 5000 m
46 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
47 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
48 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
49 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
50 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
51 Król Konrad Włodawa 1963 m
52 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
53 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
54 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
55 Kukawski Max Włodawa 1963 m
56 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
57 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
58 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
59 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
60 Siudym Lena Włodawa 1963 m
61 Janiak Filip Włodawa 1963 m
62 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
63 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
64 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
65 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
66 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
67 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
68 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
69 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
70 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
71 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
72 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
73 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
74 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
75 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
76 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega


Wyświetleń: 2993

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ