Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
2 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
3 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
4 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
5 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
6 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
7 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
8 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
9 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
10 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
11 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
12 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
13 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
14 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
15 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
16 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
17 Prill Witold Urszulin 5000 m
18 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
19 Król Konrad Włodawa 1963 m
20 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
21 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
22 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
23 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
24 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
25 Kukawski Max Włodawa 1963 m
26 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
27 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
28 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
29 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
30 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
31 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
32 Siudym Lena Włodawa 1963 m
33 Janiak Filip Włodawa 1963 m
34 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
35 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
36 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
37 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
38 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
39 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
40 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
41 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
42 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
43 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
44 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
45 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
46 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
47 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
48 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
49 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
50 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
51 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
52 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
53 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
54 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
55 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
56 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
57 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega
58 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
59 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
60 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
61 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
62 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
63 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
64 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
65 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
66 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
67 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
68 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
69 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
70 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
71 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
72 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
73 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
74 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
75 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
76 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak


Wyświetleń: 2991

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ