Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Wybierz dystans Do zapłaty
1 Voznyi Oleksandr Sopot Niedziela godz 15:00 10 km
2 Szybowska Paulina Kościerzyna Sobota godz. 10:30 10 km
3 Klimczak Weronika Wołomin Niedziela godz 15:00 5 km
4 malgadey mariola BANINO Niedziela godz 12:00 szalony gdansk biega 5 km
5 Wawerko Katarzyna Banino Niedziela godz 12:00 5 km
6 Bieliński Dominik Nowe Sobota godz. 10:30 NB Team 5 km
7 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Niedziela godz 15:00 5 km
8 Respondek Jarosław Gdańsk Niedziela godz. 09:00 Cyfrowe.pl 5 km
9 Nowak Anna Juszkowo Niedziela godz. 09:00 PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON 5 km
10 Brzezicki Maciej Bolszewo Sobota godz. 10:30 TREC TEAM 10 km
11 Frątczak Łukasz Pelplin Niedziela godz. 09:00 Sprint Kulice 10 km
12 Frątczak Wioleta Gdańsk Niedziela godz. 09:00 10 km
13 schutz tomasz Gdynia Sobota godz. 15:00 BROWAR GDYNIA 10 km
14 Banasik Grzegorz Gdańsk Sobota godz. 10:30 5 km
15 Szydłowska MAŁGORZATA Gdańsk Sobota godz. 13:30 LOTOS Running Team 5 km
16 Modzelewski Arkadiusz Gdańsk Sobota godz. 10:30 10 km
17 Dreszler Wiesław Skowarcz Niedziela godz 13:30 10 km
18 Stefański Dawid Gdańsk Sobota godz. 10:30 5 km
19 Samuś Dawid Gdańsk Niedziela godz 13:30 5 km
20 Pufund Arkadiusz Reda Sobota godz. 10:30 5 km
21 Szymczak Beata Gdańsk Sobota godz. 10:30 5 km
22 Petrovici Alexandru Gdańsk Niedziela godz 12:00 5 km
23 Dalinchuk Anastasiya Gdańsk Niedziela godz 12:00 10 km
24 Pawłowski Mirosław Gdańsk Sobota godz. 10:30 5 km
25 Łęcki Krzysztof Gdańsk Sobota godz. 10:30 K(r)opka TEAM 5 km
26 Pęśko Michał Gdańsk Niedziela godz 12:00 10 km
27 Gumiela Katarzyna Gdańsk Niedziela godz 12:00 Gumisiolandia 5 km
28 Gumiela Piotr Gdański Niedziela godz 12:00 Gumisiolandia 5 km
29 Niechoćko Agata Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
30 Nowosielski Piotr Sztum Niedziela godz 13:30 LKS "Zantyr"Sztum 10 km
31 Perticaroli Paolo Gdynia Sobota godz. 13:30 Purosangue 5 km
32 Stasiński Adam Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
33 Kwaśnik Jan Gdańsk Sobota godz. 09:00 Fighting Runners 10 km
34 Wywigacz Przemysław Reda Niedziela godz. 09:00 Cyfrowe.pl 5 km
35 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno Sobota godz. 09:00 Sobczak Team 10 km
36 Bystrzak Tomasz Bystrzak Gdańsk Sobota godz. 09:00 BYSTRY TEAM 5 km
37 Błaszczuk Maja Gdynia Niedziela godz. 09:00 Tri Mama Team 5 km
38 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Niedziela godz 12:00 LOTOS Running Team 10 km
39 Langner Damian Gdańsk Niedziela godz. 09:00 Cyfrowe.pl 5 km
40 Bramowicz Jacek Juszkowo Niedziela godz 15:00 10 km
41 Ejdys Zbigniew Pruszcz Gdański Sobota godz. 13:30 10 km
42 Ejdys Dobrosława Pruszcz Gdański Sobota godz. 13:30 5 km
43 Bogalecki Marek Starogard Gdański Sobota godz. 13:30 Safe Sport Team 5 km
44 Burda Dorota Malbork Sobota godz. 12:00 5 km
45 Zmarzly Darek Sopot Niedziela godz 12:00 5 km
46 Stachewicz Dariusz Gdańsk Niedziela godz 12:00 5 km
47 Lewandowska Justyna Gdańsk Sobota godz. 10:30 10 km
48 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Sobota godz. 12:00 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km
49 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Sobota godz. 12:00 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km
50 Mańka Eryk Dzierzgoń Sobota godz. 12:00 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km
51 Mańka Sandrą Dzierzgoń Sobota godz. 12:00 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km
52 Burda PATRYK Malbork Sobota godz. 12:00 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km
53 Rykowska Natalia Gdańsk Sobota godz. 12:00 Kaloria Zdrowia 10 km
54 Ramult Karolina Gdańsk Sobota godz. 12:00 Gemini Team 10 km
55 Drawc Mieczysław Gdańsk Niedziela godz. 09:00 Krawczyńska - Team 5 km
56 Kosiński Marcin Gdańsk Niedziela godz 12:00 10 km
57 Lis Marta Gdańsk Niedziela godz 13:30 5 km
58 Tuszyński Jarosław Gdańsk Sobota godz. 09:00 10 km
59 Łatas Paweł Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
60 Zdunek Piotr GDAŃSK Sobota godz. 10:30 5 km
61 Torbicz Piotr Gdansk Sobota godz. 12:00 Thales 5 km
62 Surus Marek Borkowo Sobota godz. 12:00 5 km
63 Ćwikła Ewelina Gdańsk Sobota godz. 09:00 10 km
64 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
65 Twórz Adam Borkowo Sobota godz. 12:00 5 km
66 Koschembahr-Łyskowski Konstanty Gdańsk Sobota godz. 10:30 BigYellowFoot Adventure Team 5 km
67 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino Sobota godz. 10:30 BigYellowFoot Adventure Team 5 km
68 Mazur Michał Gdańsk Niedziela godz. 09:00 10 km
69 Stencel Mariusz Rumia Sobota godz. 09:00 10 km
70 Lopriore Domenico Gdansk Sobota godz. 12:00 10 km
71 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Niedziela godz 12:00 BigYellowFoot Adventure Team 5 km
72 Wasilewski Marcin Gdynia Niedziela godz 12:00 BigYellowFoot Adventure Team 5 km
73 PALIWODA ILONA WOCŁAWY Niedziela godz 12:00 10 km
74 Lewińska Katarzyna Gdansk Niedziela godz 12:00 10 km
75 Stużyński Tomasz Gdańsk Sobota godz. 09:00 SPIE Sport Team 10 km
76 Strużyński Tomasz Gdańsk Niedziela godz 15:00 Adva 10 km
77 Strużyński Szymon Gdańsk Niedziela godz 15:00 10 km
78 Grochowski Patryk Gdynia Niedziela godz 10:30 Bubu 10 km
79 Grochowska-Mejer Patrycja Gdynia Niedziela godz 10:30 Bubu 10 km
80 Dorszyński Grzegorz CZŁUCHÓW Niedziela godz 13:30 UKS Wiking Rychnowy 10 km
81 Brazulewicz Ariel Przejazdowo Niedziela godz 12:00 10 km
82 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk Niedziela godz 12:00 LOTOS Running Team 10 km
83 Krazińska Samanta Gdańsk Sobota godz. 10:30 Między Treningami 5 km
84 Golański Grzegorz Olsztyn Sobota godz. 12:00 Grupa Rewers 10 km
85 Matyszewski Jarosław Gdańsk Niedziela godz 12:00 10 km
86 Dobrzeniecki Krzysztof Gdańsk Sobota godz. 09:00 Grupa Rewers 5 km
87 Daszkiewicz Karolina Gdańsk Sobota godz. 09:00 Grupa Rewers 5 km
88 Sekuła Rafał Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
89 Kowalska Ania LIPKA Niedziela godz 13:30 10 km
90 Toboła Michał Gdańsk Sobota godz. 09:00 Szybki Skład 10 km
91 Ogonowski Daniel Gdańsk Sobota godz. 12:00 Grupa Rewers 10 km
92 Kaczor Agnieszka Debrzno Niedziela godz 13:30 Wiking Rychnowy 5 km
93 Kryzel Tomasz Człuchów Niedziela godz 13:30 UKS WIKING RYCHNOWY 10 km
94 Serkowska Kamila Pruszcz Gdański Niedziela godz 10:30 5 km
95 Lenkiewicz Andrzej Bądki Sobota godz. 12:00 5 km
96 Wydrowski Andrzej Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
97 Szczukiewicz Krzysztof Gdańsk Niedziela godz. 09:00 5 km
98 Jaskułowski Jacek Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
99 Jaskułowska Aneta Gdańsk Sobota godz. 09:00 5 km
100 skonka anna gdansk Sobota godz. 10:30 olo team 10 km


Wyświetleń: 8096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ