Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Wybierz dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granacka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
2 | Lach Łukasz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
3 | Orzeszek Adam Orzeszek | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
4 | Zazula Agnieszka | Gdańsk Kowale | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
5 | Kowalik Magda | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | Kowaliki | 10 km | |
6 | Kowalik Michał | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | Kowaliki | 10 km | |
7 | Kowalik Mieczysław | Dobrzewino | Polska | Niedziela godz 10:30 | Kowaliki | 10 km | |
8 | Warsiński Marcin | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
9 | Weryk Mateusz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | Biegun OCR Team | 5 km | |
10 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
11 | Marczuk Karol | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
12 | Kiełbasa Wojciech | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
13 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
14 | Warczak-Tocha Agata | Damazka | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
15 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | Taka RYBA | 5 km | |
16 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | Niedziela godz 10:30 | Biegający Tczew | 10 km | |
17 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | Niedziela godz 10:30 | Motywatornia team | 10 km | |
18 | Włodarska Ewa | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
19 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
20 | Bartuś Alan | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
21 | Tomaszkiewicz Piotr | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 10:30 | 10 km | ||
22 | Serkowska Kamila | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
23 | Grochowska-Mejer Patrycja | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | Bubu | 10 km | |
24 | Grochowski Patryk | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | Bubu | 10 km | |
25 | Kowalska Nina | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
26 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
27 | Sułek Karolina | Rumia | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
28 | Kuczykowska-Tywusik Katarzyna | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | Polufka | 5 km | |
29 | Mazur-Brazulewicz Justyna | Przejazdowo | Polska | Niedziela godz 12:00 | Drużyna Justyna | 10 km | |
30 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
31 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | LOTOS Running Team | 10 km | |
32 | Brazulewicz Ariel | Przejazdowo | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
33 | Lewińska Katarzyna | Gdansk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
34 | PALIWODA ILONA | WOCŁAWY | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
35 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Niedziela godz 12:00 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
36 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
37 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
38 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
39 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
40 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | LOTOS Running Team | 10 km | |
41 | Gumiela Piotr | Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | Gumisiolandia | 5 km | |
42 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | Gumisiolandia | 5 km | |
43 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
44 | Dalinchuk Anastasiya | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
45 | Petrovici Alexandru | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
46 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
47 | malgadey mariola | BANINO | Polska | Niedziela godz 12:00 | szalony gdansk biega | 5 km | |
48 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Niedziela godz 13:30 | UKS WIKING RYCHNOWY | 10 km | |
49 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Polska | Niedziela godz 13:30 | Wiking Rychnowy | 5 km | |
50 | Kowalska Ania | LIPKA | Polska | Niedziela godz 13:30 | 10 km | ||
51 | Dorszyński Grzegorz | CZŁUCHÓW | Polska | Niedziela godz 13:30 | UKS Wiking Rychnowy | 10 km | |
52 | Lis Marta | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 13:30 | 5 km | ||
53 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Niedziela godz 13:30 | LKS "Zantyr"Sztum | 10 km | |
54 | Samuś Dawid | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 13:30 | 5 km | ||
55 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | Niedziela godz 13:30 | 10 km | ||
56 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
57 | Baranowski Adam | GDAŃSK | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
58 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
59 | Strużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 15:00 | Adva | 10 km | |
60 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
61 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Niedziela godz 15:00 | 5 km | ||
62 | Klimczak Weronika | Wołomin | Polska | Niedziela godz 15:00 | 5 km | ||
63 | Voznyi Oleksandr | Sopot | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
64 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PatisON Team Pruszcz Biega | 10 km | |
65 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
66 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
67 | Wachowicz Monika Wachowicz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 5 km | ||
68 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
69 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
70 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Pingwin Team Show Must Go On | 5 km | |
71 | Zańko Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Pingwin team show Must go on | 5 km | |
72 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Pingwin team schow Must go on | 5 km | |
73 | Wenzerski Mateusz | Żukowo | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
74 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
75 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
76 | Szczukiewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 5 km | ||
77 | Mazur Michał | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
78 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Krawczyńska - Team | 5 km | |
79 | Langner Damian | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
80 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Tri Mama Team | 5 km | |
81 | Wywigacz Przemysław | Reda | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
82 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
83 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Sprint Kulice | 10 km | |
84 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
85 | Respondek Jarosław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
86 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Sobota godz. 09:00 | Kujawscy Runners | 5 km | |
87 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Sobota godz. 09:00 | LOTOS Running TEAM | 5 km | |
88 | Frackiewicz Iwona | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
89 | Okróy Krzysztof | Otomino | Polska | Sobota godz. 09:00 | Biegam i to mi pomaga | 10 km | |
90 | Swat Katarzyna Swat | Krynica Morska | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
91 | Jaskułowska Aneta | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
92 | Jaskułowski Jacek | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
93 | Wydrowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
94 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Szybki Skład | 10 km | |
95 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
96 | Daszkiewicz Karolina | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Grupa Rewers | 5 km | |
97 | Dobrzeniecki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Grupa Rewers | 5 km | |
98 | Stużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | SPIE Sport Team | 10 km | |
99 | Stencel Mariusz | Rumia | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
100 | Kaczmarek Sławomir | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km |
Wyświetleń: 18703