Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Wybierz dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Voznyi Oleksandr | Sopot | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
2 | Szybowska Paulina | Kościerzyna | Polska | Sobota godz. 10:30 | 10 km | ||
3 | Klimczak Weronika | Wołomin | Polska | Niedziela godz 15:00 | 5 km | ||
4 | malgadey mariola | BANINO | Polska | Niedziela godz 12:00 | szalony gdansk biega | 5 km | |
5 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
6 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Sobota godz. 10:30 | NB Team | 5 km | |
7 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Niedziela godz 15:00 | 5 km | ||
8 | Respondek Jarosław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
9 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Niedziela godz. 09:00 | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | 5 km | |
10 | Brzezicki Maciej | Bolszewo | Polska | Sobota godz. 10:30 | TREC TEAM | 10 km | |
11 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Sprint Kulice | 10 km | |
12 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
13 | schutz tomasz | Gdynia | Polska | Sobota godz. 15:00 | BROWAR GDYNIA | 10 km | |
14 | Banasik Grzegorz | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
15 | Szydłowska MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 13:30 | LOTOS Running Team | 5 km | |
16 | Modzelewski Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 10 km | ||
17 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | Niedziela godz 13:30 | 10 km | ||
18 | Stefański Dawid | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
19 | Samuś Dawid | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 13:30 | 5 km | ||
20 | Pufund Arkadiusz | Reda | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
21 | Szymczak Beata | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
22 | Petrovici Alexandru | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
23 | Dalinchuk Anastasiya | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
24 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
25 | Łęcki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | K(r)opka TEAM | 5 km | |
26 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
27 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | Gumisiolandia | 5 km | |
28 | Gumiela Piotr | Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | Gumisiolandia | 5 km | |
29 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
30 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Niedziela godz 13:30 | LKS "Zantyr"Sztum | 10 km | |
31 | Perticaroli Paolo | Gdynia | Polska | Sobota godz. 13:30 | Purosangue | 5 km | |
32 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
33 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Fighting Runners | 10 km | |
34 | Wywigacz Przemysław | Reda | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
35 | Jaroch-Lidzbarska Magdalena | Chwaszczyno | Polska | Sobota godz. 09:00 | Sobczak Team | 10 km | |
36 | Bystrzak Tomasz Bystrzak | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | BYSTRY TEAM | 5 km | |
37 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Tri Mama Team | 5 km | |
38 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | LOTOS Running Team | 10 km | |
39 | Langner Damian | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Cyfrowe.pl | 5 km | |
40 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
41 | Ejdys Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Sobota godz. 13:30 | 10 km | ||
42 | Ejdys Dobrosława | Pruszcz Gdański | Polska | Sobota godz. 13:30 | 5 km | ||
43 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Sobota godz. 13:30 | Safe Sport Team | 5 km | |
44 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Sobota godz. 12:00 | 5 km | ||
45 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
46 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 5 km | ||
47 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | 10 km | ||
48 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Sobota godz. 12:00 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | 5 km | |
49 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Sobota godz. 12:00 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | 5 km | |
50 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Sobota godz. 12:00 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | 5 km | |
51 | Mańka Sandrą | Dzierzgoń | Polska | Sobota godz. 12:00 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | 5 km | |
52 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Sobota godz. 12:00 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | 5 km | |
53 | Rykowska Natalia | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 12:00 | Kaloria Zdrowia | 10 km | |
54 | Ramult Karolina | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 12:00 | Gemini Team | 10 km | |
55 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | Krawczyńska - Team | 5 km | |
56 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
57 | Lis Marta | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 13:30 | 5 km | ||
58 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
59 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
60 | Zdunek Piotr | GDAŃSK | Polska | Sobota godz. 10:30 | 5 km | ||
61 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Sobota godz. 12:00 | Thales | 5 km | |
62 | Surus Marek | Borkowo | Polska | Sobota godz. 12:00 | 5 km | ||
63 | Ćwikła Ewelina | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
64 | Kaczmarek Sławomir | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
65 | Twórz Adam | Borkowo | Polska | Sobota godz. 12:00 | 5 km | ||
66 | Koschembahr-Łyskowski Konstanty | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
67 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | Sobota godz. 10:30 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
68 | Mazur Michał | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 10 km | ||
69 | Stencel Mariusz | Rumia | Polska | Sobota godz. 09:00 | 10 km | ||
70 | Lopriore Domenico | Gdansk | Włochy | Sobota godz. 12:00 | 10 km | ||
71 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 12:00 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
72 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Niedziela godz 12:00 | BigYellowFoot Adventure Team | 5 km | |
73 | PALIWODA ILONA | WOCŁAWY | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
74 | Lewińska Katarzyna | Gdansk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
75 | Stużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | SPIE Sport Team | 10 km | |
76 | Strużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 15:00 | Adva | 10 km | |
77 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 15:00 | 10 km | ||
78 | Grochowski Patryk | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | Bubu | 10 km | |
79 | Grochowska-Mejer Patrycja | Gdynia | Polska | Niedziela godz 10:30 | Bubu | 10 km | |
80 | Dorszyński Grzegorz | CZŁUCHÓW | Polska | Niedziela godz 13:30 | UKS Wiking Rychnowy | 10 km | |
81 | Brazulewicz Ariel | Przejazdowo | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
82 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | LOTOS Running Team | 10 km | |
83 | Krazińska Samanta | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 10:30 | Między Treningami | 5 km | |
84 | Golański Grzegorz | Olsztyn | Polska | Sobota godz. 12:00 | Grupa Rewers | 10 km | |
85 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Niedziela godz 12:00 | 10 km | ||
86 | Dobrzeniecki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Grupa Rewers | 5 km | |
87 | Daszkiewicz Karolina | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Grupa Rewers | 5 km | |
88 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
89 | Kowalska Ania | LIPKA | Polska | Niedziela godz 13:30 | 10 km | ||
90 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | Szybki Skład | 10 km | |
91 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 12:00 | Grupa Rewers | 10 km | |
92 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Polska | Niedziela godz 13:30 | Wiking Rychnowy | 5 km | |
93 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Niedziela godz 13:30 | UKS WIKING RYCHNOWY | 10 km | |
94 | Serkowska Kamila | Pruszcz Gdański | Polska | Niedziela godz 10:30 | 5 km | ||
95 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Sobota godz. 12:00 | 5 km | ||
96 | Wydrowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
97 | Szczukiewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | Niedziela godz. 09:00 | 5 km | ||
98 | Jaskułowski Jacek | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
99 | Jaskułowska Aneta | Gdańsk | Polska | Sobota godz. 09:00 | 5 km | ||
100 | skonka anna | gdansk | Polska | Sobota godz. 10:30 | olo team | 10 km |
Wyświetleń: 18539