Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
2 | Pulwin Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Pułk Rozpoznawczy | |
3 | Sacha Karolina | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
4 | Humbla Marysia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
5 | Humbla Staś | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
6 | Ochental Maria | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
7 | Jarończyk Jadwiga | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
8 | Kwiatkowska Maja | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
9 | Kaczyński Olaf | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
10 | Zimnoch Krzysztof | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
11 | Bućko Aleksander | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
12 | Maliszewski Adam | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
13 | Łuba Maja | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
14 | Łuba Julia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
15 | Trzeszczkowski Marek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | |
16 | Węgiełek Krzysztof | Wasików | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
17 | Buńkowski Bartosz | Zaczerlany | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
18 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono on-line | |
19 | Tauber Maria | Rajgród | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
20 | Łask Bogna | Rajgród | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
21 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | opłacono on-line | |
22 | Goździejewska Anna | Tomaszkowo | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
23 | MARKOWSKA TOSIA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
24 | MARKOWSKA TOSIA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
25 | Trzeszczkowska Dominika | Olsztyn | Polska | iSwim Kids 150 metrów | SWIMLAND OLSZTYN | |
26 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Triathlon Siedlce Club | |
27 | Zimnoch Krzysztof | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
28 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Team Karaś | |
29 | Wikieł Angelika | Ostrołęka | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | ||
30 | Pranckeviciene Jurate | Marijampole | Litwa | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Marijampoles Torpedos | |
31 | Krasauskas Vilmantas | Marijampole | Litwa | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Marijampoles Torpedos | |
32 | Hryniewicki Patryk | Mońki | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
33 | KALINOWSKI maksymilian | IGNATKI | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
34 | Węgiełek Jan | Wasilków | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
35 | Łukianiuk Sylwia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
36 | Juszczyńska Małgorzata | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
37 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | ISWIM/Nadaktywni | opłacono |
38 | Bugała Martyna | Lublin | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | opłacono on-line | |
39 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | |
40 | Zajczuk Maciek | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
41 | Zajczuk Janek | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
42 | Kuczyńska Blanka | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
43 | Kuczyński Rajmund | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
44 | Szewczyk Piotr | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Luf Tri Team | opłacono on-line |
45 | Markowska Nicola | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS JAGIELLONIA SWIM | |
46 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Barracuda Białystok | |
47 | Borowski Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
48 | Gniedziejko Mikołaj | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
49 | Borowska Natalia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
50 | Borowska Karolina | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
51 | Kupiszek Tycjan | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
52 | Kupiszek Michał | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
53 | Kupiszek Antoni | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Misja Pływanie | opłacono |
54 | Jurasz Ignacy | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
55 | Trzciński Bartosz | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
56 | Lenkiewicz Adam | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
57 | Fijałkowski Miłosz | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Misja Pływanie | opłacono |
58 | Malecka Dominika | Ignatki-Osiedle | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
59 | Kozłowski Konrad | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono on-line | |
60 | Krasowski Tymon | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | opłacono on-line |
61 | Rakowska Zosia | Łomża | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
62 | Rakowski Rafał | Lomza | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | opłacono on-line | |
63 | Bieńkowski Adam | Płock | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | PTT DELTA Płock | opłacono on-line |
64 | Wakuluk Caroline | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
65 | Wakuluk Juliette | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
66 | Wakuluk Theo | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
67 | Lemańczyk Maciej | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | opłacono on-line | |
68 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
69 | Gozdan Dariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
70 | Jabłoński Kacper | Ignatki Osiedle | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
71 | Łapiński Szymon | Ignatki-Osiedle | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
72 | Aronowicz Aleksander | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
73 | Aronowicz Jan | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
74 | Żukowski Alan | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | opłacono on-line | |
75 | Wójcik Jan | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Nadaktywni / Spartanie dzieciom | opłacono on-line |
76 | Wójcik Marysia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Nadaktywni / Spartanie dzieciom | opłacono on-line |
77 | Wójcik Jakub | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Nadaktywni / Spartanie dzieciom | opłacono on-line |
78 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | Nadaktywni / Spartanie dzieciom | opłacono on-line |
79 | Wiszowata Inga | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
80 | Wiszowata Oliwia | Bialystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
81 | Gogolewski Marcel Jarosław | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
82 | Muniak Paweł | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | ||
83 | Zimnoch Maria | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
84 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | MTP Kormoran | opłacono on-line |
85 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
86 | Bućko Gabriela | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
87 | Aleksandrowicz Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
88 | Saganowska Oliwia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
89 | Niedźwiecki Bartłomiej | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim Białystok | |
90 | KLOC FRANCISZEK | Giżycko | Polska | iSwim Kids 150 metrów | MKS MEDYK GIŻYCKO | opłacono on-line |
91 | Jurasz Natalia | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISWIM Białystok | |
92 | Ornowski Filip | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | SP Fasty | opłacono on-line |
93 | Dudek Kajetan | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
94 | Niedźwiecka Gabriela | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
95 | Janicki Nataniel | Giżycko | Polska | iSwim Kids 150 metrów | MKS MEDYK GIŻYCKO | opłacono on-line |
96 | Markiewicz Lidia | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
97 | Choinska Aleksandra | Bialystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
98 | Tichy Rafał Tichy | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
99 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | ETT /UKP Jedynka ELBLĄG | opłacono on-line |
100 | Łukawska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Pływanie wody otwarte 1500 metrów | BCT Team Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12362