BIEG DOOKOŁA LOTNISKA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marciniak Robert Aleksandrów Łódzki BIEG HTF Ludwik Sikorski opłacono BM
2 Cegła Adam Brzeziny BIEG opłacono BM
3 Wróbel Radosław Julianów BIEG Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.Pl opłacono BM
4 Drożdżyński Krzysztof Klęk BIEG KB Powstaniec Stryków opłacono BM
5 Pawlina Karolina Konstantynów BIEG Morsy Kanzas opłacono BM
6 Skrzypczak Małgorzata Kościelna Wieś BIEG opłacono BM
7 Garncarek Anna LODZ BIEG opłacono BM
8 fik adam lodz BIEG opłacono BM
9 Pawlak Przemysław Łowicz BIEG R-Team Łowicz
10 Pawlak Marek Łowicz BIEG R-Team Łowicz
11 Iskra Arek Łódz BIEG Szakale Bałut Łódź opłacono BM
12 Jarosz Dawid Łódź BIEG opłacono BM
13 OCHOCKA Ewa ŁÓDŹ BIEG opłacono BM
14 Fąfara Agnieszka Łódź BIEG opłacono BM
15 Kuchta Monika Łódź BIEG opłacono BM
16 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź BIEG Tigers Team opłacono BM
17 Ejzemberg Monika Łódź BIEG Borysbiega opłacono BM
18 Madej Elżbieta Łódź BIEG opłacono BM
19 Trzewikowska Paulina Łódź BIEG opłacono BM
20 Rosiak PIOTR Łódź BIEG RYSIOTEAM opłacono BM
21 Papka Danuta Łódź BIEG Łódź Kocha Sport opłacono BM
22 Stusio Magdalena Łódź BIEG ATLAS RUNNING TEAM opłacono BM
23 Kołodziejska Kasia Łódź BIEG opłacono BM
24 Papka Michał Papka Łódź BIEG Łódź Kocha Sport opłacono BM
25 UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI Łódź BIEG opłacono BM
26 Zajdel-Sobczak Zuzanna Zajdel-Sobczak ŁÓDŹ BIEG
27 Sobczak Adam ŁÓDŹ BIEG
28 Stasiak Grażyna Łódź BIEG opłacono BM
29 Markowski Marcin ŁÓDŹ BIEG opłacono BM
30 Kuliński Robert Łódź BIEG opłacono BM
31 Lipska Daria Łódź BIEG opłacono BM
32 Dymowski Tomasz Łódź BIEG opłacono BM
33 Cieślak Mateusz Łódź BIEG opłacono BM
34 Sipa Aleksandra Łódź BIEG opłacono BM
35 Kowalczyk Katarzyna Łódź BIEG opłacono BM
36 Zjawiona Agnieszka Łódź BIEG EVErRUN opłacono BM
37 Łaszczuk Iza Łódź BIEG opłacono BM
38 Waliszek Michał Łódź BIEG opłacono BM
39 Strzelecki "Cirrus" Jakub Łódź BIEG Rossmann opłacono BM
40 Bandel Adam Łódź BIEG opłacono BM
41 Nowakowski Adam Łódź BIEG opłacono BM
42 Krzemiński Tomasz Łódź BIEG opłacono BM
43 Rytych Grzegorz Łódź BIEG Droga Do Ultra opłacono BM
44 Meissner Paweł Łódź BIEG Tigers Team opłacono BM
45 Łaski Radosław Łaski Łódź BIEG Alkony opłacono BM
46 Bujnowski Dawid Łódź BIEG opłacono BM
47 Misiura Adam Łódź BIEG Szakale Bałut Łódź opłacono BM
48 Bogusz Piotr Łódź BIEG opłacono BM
49 Czyżnielewski Arkadiusz Łódź BIEG ŁódźRunCrew/JakoTeam opłacono BM
50 Nowiński Jakub Łódź BIEG Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy opłacono BM
51 Zieliński Adam Łódź BIEG EVErRUN / Droga Do Ultra opłacono BM
52 Markowska Ewa Markowska Łódź (Łódź-Śródmieście) BIEG opłacono BM
53 Pałaszewska-Rzadka Anita Nowe Miasto nad Pilicą BIEG opłacono BM
54 Kwiatkowska Ewelina Nowe Miasto nad Pilicą BIEG
55 Sarniak Magda Nowe Miasto nad Pilicą BIEG opłacono BM
56 Gwardiak Anna Nowe Miasto nad Pilicą BIEG
57 Lewiński Łukasz Pabianice BIEG Centrum Rampa
58 Grobelny Marcin Pabianice BIEG opłacono BM
59 Białek Grażyna Pabianice BIEG Rajsport Active opłacono BM
60 Krajda Klaudia Pabianice BIEG opłacono BM
61 Wiśniewski Piotr Pabianice BIEG Rajsport Active opłacono BM
62 Wajman Jarek Pabianice BIEG opłacono BM
63 Kozdron Sylwia Pabianice BIEG opłacono BM
64 Kaczyński Paweł Pabianice BIEG 4U RUN opłacono BM
65 Adamczyk Monika Panaszew BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
66 Tomczyk Rafał Poddębice BIEG opłacono BM
67 Przespolewska Lucyna Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
68 Stempień Agnieszka Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
69 Dębska Marzena Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
70 Krzeszewski Damian Terenin BIEG opłacono BM
71 Kręzel Aneta Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
72 Mołas Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
73 Szewczyk Michał Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
74 Lepczyńska Wioletta Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
75 Tokaj Krzysztof Zduńska Wola BIEG BBL Zduńska Wola opłacono BM
76 Skibińska Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
77 Szewczyk Małgorzata Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
78 SKIBIŃSKI Tomasz Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
79 Jaros Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
80 Półgrabia Krzysztof Zduńska Wola BIEG BBL Zduńska Wola opłacono BM


Wyświetleń: 1914

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ