BIEG DOOKOŁA LOTNISKA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
4U RUN
1 Kaczyński Paweł Pabianice BIEG 4U RUN opłacono BM
ATLAS RUNNING TEAM
2 Stusio Magdalena Łódź BIEG ATLAS RUNNING TEAM opłacono BM
Alkony
3 Łaski Radosław Łaski Łódź BIEG Alkony opłacono BM
BBL Zduńska Wola
4 Półgrabia Krzysztof Zduńska Wola BIEG BBL Zduńska Wola opłacono BM
BBL ZduńskaWola
5 Jaros Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
6 SKIBIŃSKI Tomasz Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
7 Szewczyk Małgorzata Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
8 Skibińska Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
9 Lepczyńska Wioletta Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
10 Szewczyk Michał Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
11 Mołas Katarzyna Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
12 Kręzel Aneta Zduńska Wola BIEG BBL ZduńskaWola opłacono BM
BBL Zduńska Wola
13 Tokaj Krzysztof Zduńska Wola BIEG BBL Zduńska Wola opłacono BM
Borysbiega
14 Ejzemberg Monika Łódź BIEG Borysbiega opłacono BM
Centrum Rampa
15 Lewiński Łukasz Pabianice BIEG Centrum Rampa
Dobra Forma Poddębice
16 Dębska Marzena Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
17 Adamczyk Monika Panaszew BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
18 Stempień Agnieszka Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
19 Przespolewska Lucyna Poddębice BIEG Dobra Forma Poddębice opłacono BM
Droga Do Ultra
20 Rytych Grzegorz Łódź BIEG Droga Do Ultra opłacono BM
EVErRUN
21 Zjawiona Agnieszka Łódź BIEG EVErRUN opłacono BM
EVErRUN / Droga Do Ultra
22 Zieliński Adam Łódź BIEG EVErRUN / Droga Do Ultra opłacono BM
Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy
23 Nowiński Jakub Łódź BIEG Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy opłacono BM
HTF Ludwik Sikorski
24 Marciniak Robert Aleksandrów Łódzki BIEG HTF Ludwik Sikorski opłacono BM
KB Powstaniec Stryków
25 Drożdżyński Krzysztof Klęk BIEG KB Powstaniec Stryków opłacono BM
Morsy Kanzas
26 Pawlina Karolina Konstantynów BIEG Morsy Kanzas opłacono BM
Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.Pl
27 Wróbel Radosław Julianów BIEG Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.Pl opłacono BM
R-Team Łowicz
28 Pawlak Marek Łowicz BIEG R-Team Łowicz
29 Pawlak Przemysław Łowicz BIEG R-Team Łowicz
RYSIOTEAM
30 Rosiak PIOTR Łódź BIEG RYSIOTEAM opłacono BM
Rajsport Active
31 Wiśniewski Piotr Pabianice BIEG Rajsport Active opłacono BM
32 Białek Grażyna Pabianice BIEG Rajsport Active opłacono BM
Rossmann
33 Strzelecki "Cirrus" Jakub Łódź BIEG Rossmann opłacono BM
Szakale Bałut Łódź
34 Misiura Adam Łódź BIEG Szakale Bałut Łódź opłacono BM
35 Iskra Arek Łódz BIEG Szakale Bałut Łódź opłacono BM
Tigers Team
36 Meissner Paweł Łódź BIEG Tigers Team opłacono BM
37 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź BIEG Tigers Team opłacono BM
_BRAK NAZWY_
38 Bogusz Piotr Łódź BIEG opłacono BM
39 Bujnowski Dawid Łódź BIEG opłacono BM
40 Cegła Adam Brzeziny BIEG opłacono BM
41 Krzeszewski Damian Terenin BIEG opłacono BM
42 Krzemiński Tomasz Łódź BIEG opłacono BM
43 Kozdron Sylwia Pabianice BIEG opłacono BM
44 Nowakowski Adam Łódź BIEG opłacono BM
45 Bandel Adam Łódź BIEG opłacono BM
46 Wajman Jarek Pabianice BIEG opłacono BM
47 Waliszek Michał Łódź BIEG opłacono BM
48 Łaszczuk Iza Łódź BIEG opłacono BM
49 Kowalczyk Katarzyna Łódź BIEG opłacono BM
50 Sipa Aleksandra Łódź BIEG opłacono BM
51 Krajda Klaudia Pabianice BIEG opłacono BM
52 Cieślak Mateusz Łódź BIEG opłacono BM
53 Dymowski Tomasz Łódź BIEG opłacono BM
54 Lipska Daria Łódź BIEG opłacono BM
55 Kuliński Robert Łódź BIEG opłacono BM
56 fik adam lodz BIEG opłacono BM
57 Markowski Marcin ŁÓDŹ BIEG opłacono BM
58 Markowska Ewa Markowska Łódź (Łódź-Śródmieście) BIEG opłacono BM
59 Stasiak Grażyna Łódź BIEG opłacono BM
60 Sobczak Adam ŁÓDŹ BIEG
61 Zajdel-Sobczak Zuzanna Zajdel-Sobczak ŁÓDŹ BIEG
62 Gwardiak Anna Nowe Miasto nad Pilicą BIEG
63 Grobelny Marcin Pabianice BIEG opłacono BM
64 Sarniak Magda Nowe Miasto nad Pilicą BIEG opłacono BM
65 UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI Łódź BIEG opłacono BM
66 Skrzypczak Małgorzata Kościelna Wieś BIEG opłacono BM
67 Kołodziejska Kasia Łódź BIEG opłacono BM
68 Kwiatkowska Ewelina Nowe Miasto nad Pilicą BIEG
69 Pałaszewska-Rzadka Anita Nowe Miasto nad Pilicą BIEG opłacono BM
70 Garncarek Anna LODZ BIEG opłacono BM
71 Trzewikowska Paulina Łódź BIEG opłacono BM
72 Madej Elżbieta Łódź BIEG opłacono BM
73 Kuchta Monika Łódź BIEG opłacono BM
74 Fąfara Agnieszka Łódź BIEG opłacono BM
75 OCHOCKA Ewa ŁÓDŹ BIEG opłacono BM
76 Jarosz Dawid Łódź BIEG opłacono BM
77 Tomczyk Rafał Poddębice BIEG opłacono BM
Łódź Kocha Sport
78 Papka Michał Papka Łódź BIEG Łódź Kocha Sport opłacono BM
79 Papka Danuta Łódź BIEG Łódź Kocha Sport opłacono BM
ŁódźRunCrew/JakoTeam
80 Czyżnielewski Arkadiusz Łódź BIEG ŁódźRunCrew/JakoTeam opłacono BM


Wyświetleń: 1911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ