Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4U RUN | |||||||||
1 | Kaczyński Paweł | Pabianice | BIEG | 4U RUN | opłacono BM | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
2 | Stusio Magdalena | Łódź | BIEG | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
Alkony | |||||||||
3 | Łaski Radosław Łaski | Łódź | BIEG | Alkony | opłacono BM | ||||
BBL Zduńska Wola | |||||||||
4 | Półgrabia Krzysztof | Zduńska Wola | BIEG | BBL Zduńska Wola | opłacono BM | ||||
BBL ZduńskaWola | |||||||||
5 | Jaros Katarzyna | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
6 | SKIBIŃSKI Tomasz | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
7 | Szewczyk Małgorzata | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
8 | Skibińska Katarzyna | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
9 | Lepczyńska Wioletta | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
10 | Szewczyk Michał | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
11 | Mołas Katarzyna | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
12 | Kręzel Aneta | Zduńska Wola | BIEG | BBL ZduńskaWola | opłacono BM | ||||
BBL Zduńska Wola | |||||||||
13 | Tokaj Krzysztof | Zduńska Wola | BIEG | BBL Zduńska Wola | opłacono BM | ||||
Borysbiega | |||||||||
14 | Ejzemberg Monika | Łódź | BIEG | Borysbiega | opłacono BM | ||||
Centrum Rampa | |||||||||
15 | Lewiński Łukasz | Pabianice | BIEG | Centrum Rampa | |||||
Dobra Forma Poddębice | |||||||||
16 | Dębska Marzena | Poddębice | BIEG | Dobra Forma Poddębice | opłacono BM | ||||
17 | Adamczyk Monika | Panaszew | BIEG | Dobra Forma Poddębice | opłacono BM | ||||
18 | Stempień Agnieszka | Poddębice | BIEG | Dobra Forma Poddębice | opłacono BM | ||||
19 | Przespolewska Lucyna | Poddębice | BIEG | Dobra Forma Poddębice | opłacono BM | ||||
Droga Do Ultra | |||||||||
20 | Rytych Grzegorz | Łódź | BIEG | Droga Do Ultra | opłacono BM | ||||
EVErRUN | |||||||||
21 | Zjawiona Agnieszka | Łódź | BIEG | EVErRUN | opłacono BM | ||||
EVErRUN / Droga Do Ultra | |||||||||
22 | Zieliński Adam | Łódź | BIEG | EVErRUN / Droga Do Ultra | opłacono BM | ||||
Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy | |||||||||
23 | Nowiński Jakub | Łódź | BIEG | Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy | opłacono BM | ||||
HTF Ludwik Sikorski | |||||||||
24 | Marciniak Robert | Aleksandrów Łódzki | BIEG | HTF Ludwik Sikorski | opłacono BM | ||||
KB Powstaniec Stryków | |||||||||
25 | Drożdżyński Krzysztof | Klęk | BIEG | KB Powstaniec Stryków | opłacono BM | ||||
Morsy Kanzas | |||||||||
26 | Pawlina Karolina | Konstantynów | BIEG | Morsy Kanzas | opłacono BM | ||||
Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.Pl | |||||||||
27 | Wróbel Radosław | Julianów | BIEG | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.Pl | opłacono BM | ||||
R-Team Łowicz | |||||||||
28 | Pawlak Marek | Łowicz | BIEG | R-Team Łowicz | |||||
29 | Pawlak Przemysław | Łowicz | BIEG | R-Team Łowicz | |||||
RYSIOTEAM | |||||||||
30 | Rosiak PIOTR | Łódź | BIEG | RYSIOTEAM | opłacono BM | ||||
Rajsport Active | |||||||||
31 | Wiśniewski Piotr | Pabianice | BIEG | Rajsport Active | opłacono BM | ||||
32 | Białek Grażyna | Pabianice | BIEG | Rajsport Active | opłacono BM | ||||
Rossmann | |||||||||
33 | Strzelecki "Cirrus" Jakub | Łódź | BIEG | Rossmann | opłacono BM | ||||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
34 | Misiura Adam | Łódź | BIEG | Szakale Bałut Łódź | opłacono BM | ||||
35 | Iskra Arek | Łódz | BIEG | Szakale Bałut Łódź | opłacono BM | ||||
Tigers Team | |||||||||
36 | Meissner Paweł | Łódź | BIEG | Tigers Team | opłacono BM | ||||
37 | Kwiecień-Lipińska Kamila | Łódź | BIEG | Tigers Team | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
38 | Bogusz Piotr | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
39 | Bujnowski Dawid | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
40 | Cegła Adam | Brzeziny | BIEG | opłacono BM | |||||
41 | Krzeszewski Damian | Terenin | BIEG | opłacono BM | |||||
42 | Krzemiński Tomasz | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
43 | Kozdron Sylwia | Pabianice | BIEG | opłacono BM | |||||
44 | Nowakowski Adam | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
45 | Bandel Adam | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
46 | Wajman Jarek | Pabianice | BIEG | opłacono BM | |||||
47 | Waliszek Michał | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
48 | Łaszczuk Iza | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
49 | Kowalczyk Katarzyna | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
50 | Sipa Aleksandra | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
51 | Krajda Klaudia | Pabianice | BIEG | opłacono BM | |||||
52 | Cieślak Mateusz | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
53 | Dymowski Tomasz | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
54 | Lipska Daria | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
55 | Kuliński Robert | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
56 | fik adam | lodz | BIEG | opłacono BM | |||||
57 | Markowski Marcin | ŁÓDŹ | BIEG | opłacono BM | |||||
58 | Markowska Ewa Markowska | Łódź (Łódź-Śródmieście) | BIEG | opłacono BM | |||||
59 | Stasiak Grażyna | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
60 | Sobczak Adam | ŁÓDŹ | BIEG | ||||||
61 | Zajdel-Sobczak Zuzanna Zajdel-Sobczak | ŁÓDŹ | BIEG | ||||||
62 | Gwardiak Anna | Nowe Miasto nad Pilicą | BIEG | ||||||
63 | Grobelny Marcin | Pabianice | BIEG | opłacono BM | |||||
64 | Sarniak Magda | Nowe Miasto nad Pilicą | BIEG | opłacono BM | |||||
65 | UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
66 | Skrzypczak Małgorzata | Kościelna Wieś | BIEG | opłacono BM | |||||
67 | Kołodziejska Kasia | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
68 | Kwiatkowska Ewelina | Nowe Miasto nad Pilicą | BIEG | ||||||
69 | Pałaszewska-Rzadka Anita | Nowe Miasto nad Pilicą | BIEG | opłacono BM | |||||
70 | Garncarek Anna | LODZ | BIEG | opłacono BM | |||||
71 | Trzewikowska Paulina | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
72 | Madej Elżbieta | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
73 | Kuchta Monika | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
74 | Fąfara Agnieszka | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
75 | OCHOCKA Ewa | ŁÓDŹ | BIEG | opłacono BM | |||||
76 | Jarosz Dawid | Łódź | BIEG | opłacono BM | |||||
77 | Tomczyk Rafał | Poddębice | BIEG | opłacono BM | |||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
78 | Papka Michał Papka | Łódź | BIEG | Łódź Kocha Sport | opłacono BM | ||||
79 | Papka Danuta | Łódź | BIEG | Łódź Kocha Sport | opłacono BM | ||||
ŁódźRunCrew/JakoTeam | |||||||||
80 | Czyżnielewski Arkadiusz | Łódź | BIEG | ŁódźRunCrew/JakoTeam | opłacono BM |
Wyświetleń: 4246