SWIMRUN - Rajgród 2021 - Start SOLOIII Edycja Zawodów cyklu iSwim & iRun Series - START SOLO

W tym roku zapraszamy na SWIMRUN po ziemi podlaskiej, czyli połączenie pływania po jeziorze z bieganiem po lesie.

Bardzo namawiamy do startu w parach ale jeżeli jesteś typem samotnika - wojownika, w Rajgrodzie napewno odkryjesz swoje nowe - drugie JA.

Zasady SwimRun są bardzo proste – trzeba dotrzeć od punktu A do punktu B w jak najkrótszym czasie.
Jest to wyzwanie, w którym naprzemiennie zawodnicy pokonują dystans biegiem w terenie oraz płynąc w wodach otwartych tj. płyniesz – biegniesz –płyniesz biegniesz , bez stref zmian (przebierania się).
SwimRun to także praca zespołowa, ponieważ zawody pokonuje się  w parach, zaś dystans na jaki można się od siebie oddzielać to max. 10 metrów. Z tym z czym zjawimy się na starcie kończymy na mecie (można korzystać z łapek, płetw itp.).
Polegać możemy tylko na sobie i na partnerze. Dopuszczalny jest start solo.  Trasa i dystanse zostały wyznaczone na naturalnym ukształtowaniu terenu, leśne dukty, polne ścieżki, nadbrzeżne trawersy łagodnie pochylone ku tafli wody wzgórza, naturalne przeszkody na drodze w postaci bobrowisk, powalonych drzew, wysokiej trawy, uskoków Wyścig zostanie przeprowadzony ze startem z plaży Ośrodka Wypoczynkowego Knieja oraz metą na plaży miejskiej miejscowości Rajgród nad jeziorem Rajgrodzkim.

Szczegóły trasy zostaną przedstawione na mapie na stronie internetowej www.iswimirun.pl


Oficjalna strona www.iswimirun.pl

Wyświetleń: 1397

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ