I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Stalag II B Hammerstein
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaroni Tomasz Poznań Bieg handex opłacono
2 Cichowska Joanna Ostróda Bieg
3 Dwulit Dariusz Miastko Bieg MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
4 Trzupek Michał Człuchów Bieg Tripaka
5 Siódmiak Igor Szczecinek Bieg 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
6 Matusik Ewa Tuczno Bieg opłacono
7 Ławecki Darek Człuchów Bieg Tripaka opłacono
8 Nosal Mariusz Szczecinek Bieg 52 BREM opłacono
9 Kotys Piotr Czarne Bieg opłacono
10 Kotys Paulina Czarne Bieg opłacono
11 Birosz Stefan Czarne Bieg opłacono
12 Michalski Bartłomiej Żary Bieg
13 Cygan Malgorzata Szczecinek Bieg Kocury opłacono
14 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Bieg opłacono
15 Soliwoda Andrzej Poznań Bieg opłacono
16 Roczyński Krzysztof Gdansk Bieg Roczyński Team
17 Walczak Paweł Koszalin Bieg opłacono
18 Łaskawiec Paweł Czarne Bieg 52 brem opłacono
19 Czerniawski Maciej Nieżychowice Bieg opłacono
20 GÓRNOWICZ Andrzej Brzeźno Bieg Florian Chojnice opłacono
21 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Florian Chojnice opłacono
22 Matusik Janusz Matusik Tuczno Bieg Niezrzeszony/Klasztorna opłacono
23 POCZĄTEK MICHAŁ POCZĄTEK Piła Bieg opłacono
24 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Bieg opłacono
25 Dąbrowski Darek Wyczechy Bieg Wyczechy opłacono
26 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk Bieg TSK Orzeł Osiek opłacono
27 Wiliński Marek Świdwin Bieg Trenuje bo dobrze się z tym czuje opłacono
28 Kuzan Sławomir Czarne Bieg opłacono
29 Lesyk Rafał Parsęcko Bieg Kocury opłacono
30 Bodnar Anna Wyczechy Bieg Biegusy opłacono
31 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Bieg Parkrun Szczecinek opłacono
32 PUZYR Karol Czarne Bieg opłacono
33 Seydak Maciej Debrzno Bieg 52 brem opłacono
34 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
35 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg
36 Kwietniewska Agnieszka Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
37 Kwietniewski Piotr Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
38 Modzelewski Paweł Czarne Bieg opłacono
39 Chmielewski Marek Szczecinek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
40 Synoradzki Łukasz Lisewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
41 Ojdana Waldemar Czarne Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
42 Żołądkiewicz Magdalena Czarne Bieg opłacono
43 Jankowska Beata Lubiki Małe Bieg Mafia Sawickich
44 Jankowski Mariusz Szczecinek Bieg szczecineckiTeamBiegowy/JW1223 opłacono
45 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
46 Terechów Adrian Terechów Nadziejewo Bieg opłacono
47 Linkiewicz Jarosław Szczecinek Bieg opłacono
48 Janiak Maciek Czarne Bieg opłacono
49 Chmielewski Jakub Czarne Bieg opłacono
50 Buczko Bartosz Człuchów Bieg CMKL Człuchów opłacono
51 Marszałkowski Radosław Czarne Bieg opłacono
52 Kłak Michał Nakło nad Notecią Bieg opłacono
53 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg opłacono
54 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg opłacono
55 Skoczylas Bożena Okonek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
56 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 52 brem opłacono
57 Kotys Robert Czarne Bieg Brygada Inki opłacono
58 OTTON ALEKSANDRA Czarne Bieg opłacono
59 Kluk Weronika Czarne Bieg opłacono
60 Sławski Krzysztof Bytów Bieg opłacono
61 Ostrowski Marian Złocieniec Bieg opłacono
62 Ślęzak Adam Elbląg Bieg OSP POGRODZIE
63 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg opłacono
64 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg opłacono


Wyświetleń: 3461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ