I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Stalag II B Hammerstein
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaroni Tomasz Poznań Polska Bieg handex opłacono
2 Cichowska Joanna Ostróda Polska Bieg
3 Dwulit Dariusz Miastko Polska Bieg MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
4 Trzupek Michał Człuchów Polska Bieg Tripaka
5 Siódmiak Igor Szczecinek Polska Bieg 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
6 Matusik Ewa Tuczno Polska Bieg opłacono
7 Ławecki Darek Człuchów Polska Bieg Tripaka opłacono
8 Nosal Mariusz Szczecinek Polska Bieg 52 BREM opłacono
9 Kotys Piotr Czarne Polska Bieg opłacono
10 Kotys Paulina Czarne Polska Bieg opłacono
11 Birosz Stefan Czarne Polska Bieg opłacono
12 Michalski Bartłomiej Żary Polska Bieg
13 Cygan Malgorzata Szczecinek Polska Bieg Kocury opłacono
14 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Polska Bieg opłacono
15 Soliwoda Andrzej Poznań Polska Bieg opłacono
16 Roczyński Krzysztof Gdansk Polska Bieg Roczyński Team
17 Walczak Paweł Koszalin Polska Bieg opłacono
18 Łaskawiec Paweł Czarne Polska Bieg 52 brem opłacono
19 Czerniawski Maciej Nieżychowice Polska Bieg opłacono
20 GÓRNOWICZ Andrzej Brzeźno Polska Bieg Florian Chojnice opłacono
21 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg Florian Chojnice opłacono
22 Matusik Janusz Matusik Tuczno Polska Bieg Niezrzeszony/Klasztorna opłacono
23 POCZĄTEK MICHAŁ POCZĄTEK Piła Polska Bieg opłacono
24 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Polska Bieg opłacono
25 Dąbrowski Darek Wyczechy Polska Bieg Wyczechy opłacono
26 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk Polska Bieg TSK Orzeł Osiek opłacono
27 Wiliński Marek Świdwin Polska Bieg Trenuje bo dobrze się z tym czuje opłacono
28 Kuzan Sławomir Czarne Polska Bieg opłacono
29 Lesyk Rafał Parsęcko Polska Bieg Kocury opłacono
30 Bodnar Anna Wyczechy Polska Bieg Biegusy opłacono
31 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Polska Bieg Parkrun Szczecinek opłacono
32 PUZYR Karol Czarne Polska Bieg opłacono
33 Seydak Maciej Debrzno Polska Bieg 52 brem opłacono
34 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
35 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Polska Bieg
36 Kwietniewska Agnieszka Przechlewo Polska Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
37 Kwietniewski Piotr Przechlewo Polska Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
38 Modzelewski Paweł Czarne Polska Bieg opłacono
39 Chmielewski Marek Szczecinek Polska Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
40 Synoradzki Łukasz Lisewo Polska Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
41 Ojdana Waldemar Czarne Polska Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
42 Żołądkiewicz Magdalena Czarne Polska Bieg opłacono
43 Jankowska Beata Lubiki Małe Polska Bieg Mafia Sawickich
44 Jankowski Mariusz Szczecinek Polska Bieg szczecineckiTeamBiegowy/JW1223 opłacono
45 Dajnowski Mateusz Angowice Polska Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
46 Terechów Adrian Terechów Nadziejewo Polska Bieg opłacono
47 Linkiewicz Jarosław Szczecinek Polska Bieg opłacono
48 Janiak Maciek Czarne Polska Bieg opłacono
49 Chmielewski Jakub Czarne Polska Bieg opłacono
50 Buczko Bartosz Człuchów Polska Bieg CMKL Człuchów opłacono
51 Marszałkowski Radosław Czarne Polska Bieg opłacono
52 Kłak Michał Nakło nad Notecią Polska Bieg opłacono
53 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Polska Bieg opłacono
54 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Polska Bieg opłacono
55 Skoczylas Bożena Okonek Polska Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
56 Nocek Paweł Szczecinek Polska Bieg 52 brem opłacono
57 Kotys Robert Czarne Polska Bieg Brygada Inki opłacono
58 OTTON ALEKSANDRA Czarne Polska Bieg opłacono
59 Kluk Weronika Czarne Polska Bieg opłacono
60 Sławski Krzysztof Bytów Polska Bieg opłacono
61 Ostrowski Marian Złocieniec Polska Bieg opłacono
62 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg OSP POGRODZIE
63 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg opłacono
64 Niedbała Ireneusz Wejherowo Polska Bieg opłacono


Wyświetleń: 5166

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ