I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Stalag II B Hammerstein
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg opłacono
2 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg opłacono
3 Ślęzak Adam Elbląg Bieg OSP POGRODZIE
4 Ostrowski Marian Złocieniec Bieg opłacono
5 Sławski Krzysztof Bytów Bieg opłacono
6 Kluk Weronika Czarne Bieg opłacono
7 OTTON ALEKSANDRA Czarne Bieg opłacono
8 Kotys Robert Czarne Bieg Brygada Inki opłacono
9 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 52 brem opłacono
10 Skoczylas Bożena Okonek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
11 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg opłacono
12 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg opłacono
13 Kłak Michał Nakło nad Notecią Bieg opłacono
14 Marszałkowski Radosław Czarne Bieg opłacono
15 Buczko Bartosz Człuchów Bieg CMKL Człuchów opłacono
16 Chmielewski Jakub Czarne Bieg opłacono
17 Janiak Maciek Czarne Bieg opłacono
18 Linkiewicz Jarosław Szczecinek Bieg opłacono
19 Terechów Adrian Terechów Nadziejewo Bieg opłacono
20 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
21 Jankowski Mariusz Szczecinek Bieg szczecineckiTeamBiegowy/JW1223 opłacono
22 Jankowska Beata Lubiki Małe Bieg Mafia Sawickich
23 Żołądkiewicz Magdalena Czarne Bieg opłacono
24 Ojdana Waldemar Czarne Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
25 Synoradzki Łukasz Lisewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
26 Chmielewski Marek Szczecinek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
27 Modzelewski Paweł Czarne Bieg opłacono
28 Kwietniewski Piotr Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
29 Kwietniewska Agnieszka Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
30 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg
31 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
32 Seydak Maciej Debrzno Bieg 52 brem opłacono
33 PUZYR Karol Czarne Bieg opłacono
34 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Bieg Parkrun Szczecinek opłacono
35 Bodnar Anna Wyczechy Bieg Biegusy opłacono
36 Lesyk Rafał Parsęcko Bieg Kocury opłacono
37 Kuzan Sławomir Czarne Bieg opłacono
38 Wiliński Marek Świdwin Bieg Trenuje bo dobrze się z tym czuje opłacono
39 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk Bieg TSK Orzeł Osiek opłacono
40 Dąbrowski Darek Wyczechy Bieg Wyczechy opłacono
41 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Bieg opłacono
42 POCZĄTEK MICHAŁ POCZĄTEK Piła Bieg opłacono
43 Matusik Janusz Matusik Tuczno Bieg Niezrzeszony/Klasztorna opłacono
44 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Florian Chojnice opłacono
45 GÓRNOWICZ Andrzej Brzeźno Bieg Florian Chojnice opłacono
46 Czerniawski Maciej Nieżychowice Bieg opłacono
47 Łaskawiec Paweł Czarne Bieg 52 brem opłacono
48 Walczak Paweł Koszalin Bieg opłacono
49 Roczyński Krzysztof Gdansk Bieg Roczyński Team
50 Soliwoda Andrzej Poznań Bieg opłacono
51 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Bieg opłacono
52 Cygan Malgorzata Szczecinek Bieg Kocury opłacono
53 Michalski Bartłomiej Żary Bieg
54 Birosz Stefan Czarne Bieg opłacono
55 Kotys Paulina Czarne Bieg opłacono
56 Kotys Piotr Czarne Bieg opłacono
57 Nosal Mariusz Szczecinek Bieg 52 BREM opłacono
58 Ławecki Darek Człuchów Bieg Tripaka opłacono
59 Matusik Ewa Tuczno Bieg opłacono
60 Siódmiak Igor Szczecinek Bieg 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
61 Trzupek Michał Człuchów Bieg Tripaka
62 Dwulit Dariusz Miastko Bieg MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
63 Cichowska Joanna Ostróda Bieg
64 Jaroni Tomasz Poznań Bieg handex opłacono


Wyświetleń: 2936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ