I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Stalag II B Hammerstein
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg
2 OTTON ALEKSANDRA Czarne Bieg opłacono
3 POCZĄTEK MICHAŁ POCZĄTEK Piła Bieg opłacono
4 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg opłacono
5 Cichowska Joanna Ostróda Bieg
6 Ostrowski Marian Złocieniec Bieg opłacono
7 Żołądkiewicz Magdalena Czarne Bieg opłacono
8 Marszałkowski Radosław Czarne Bieg opłacono
9 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg opłacono
10 Birosz Stefan Czarne Bieg opłacono
11 PUZYR Karol Czarne Bieg opłacono
12 Czerniawski Maciej Nieżychowice Bieg opłacono
13 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg opłacono
14 Kotys Paulina Czarne Bieg opłacono
15 Janiak Maciek Czarne Bieg opłacono
16 Kotys Piotr Czarne Bieg opłacono
17 Michalski Bartłomiej Żary Bieg
18 Linkiewicz Jarosław Szczecinek Bieg opłacono
19 Kluk Weronika Czarne Bieg opłacono
20 Terechów Adrian Terechów Nadziejewo Bieg opłacono
21 Chmielewski Jakub Czarne Bieg opłacono
22 Kuzan Sławomir Czarne Bieg opłacono
23 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg opłacono
24 Sławski Krzysztof Bytów Bieg opłacono
25 Modzelewski Paweł Czarne Bieg opłacono
26 Walczak Paweł Koszalin Bieg opłacono
27 Soliwoda Andrzej Poznań Bieg opłacono
28 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Bieg opłacono
29 Matusik Ewa Tuczno Bieg opłacono
30 Kłak Michał Nakło nad Notecią Bieg opłacono
31 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Bieg opłacono
32 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 52 brem opłacono
33 Nosal Mariusz Szczecinek Bieg 52 BREM opłacono
34 Seydak Maciej Debrzno Bieg 52 brem opłacono
35 Łaskawiec Paweł Czarne Bieg 52 brem opłacono
36 Siódmiak Igor Szczecinek Bieg 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
37 Chmielewski Marek Szczecinek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
38 Skoczylas Bożena Okonek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
39 Bodnar Anna Wyczechy Bieg Biegusy opłacono
40 Kotys Robert Czarne Bieg Brygada Inki opłacono
41 Buczko Bartosz Człuchów Bieg CMKL Człuchów opłacono
42 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
43 GÓRNOWICZ Andrzej Brzeźno Bieg Florian Chojnice opłacono
44 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Florian Chojnice opłacono
45 Jaroni Tomasz Poznań Bieg handex opłacono
46 Cygan Malgorzata Szczecinek Bieg Kocury opłacono
47 Lesyk Rafał Parsęcko Bieg Kocury opłacono
48 Jankowska Beata Lubiki Małe Bieg Mafia Sawickich
49 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
50 Dwulit Dariusz Miastko Bieg MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
51 Matusik Janusz Matusik Tuczno Bieg Niezrzeszony/Klasztorna opłacono
52 Ślęzak Adam Elbląg Bieg OSP POGRODZIE
53 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Bieg Parkrun Szczecinek opłacono
54 Roczyński Krzysztof Gdansk Bieg Roczyński Team
55 Jankowski Mariusz Szczecinek Bieg szczecineckiTeamBiegowy/JW1223 opłacono
56 Wiliński Marek Świdwin Bieg Trenuje bo dobrze się z tym czuje opłacono
57 Ławecki Darek Człuchów Bieg Tripaka opłacono
58 Trzupek Michał Człuchów Bieg Tripaka
59 Kwietniewski Piotr Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
60 Kwietniewska Agnieszka Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
61 Ojdana Waldemar Czarne Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
62 Synoradzki Łukasz Lisewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
63 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk Bieg TSK Orzeł Osiek opłacono
64 Dąbrowski Darek Wyczechy Bieg Wyczechy opłacono


Wyświetleń: 2938

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ