Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Reszke Filip Wejherowo Polska Bieg 10km Biuro Ochrony Mustang opłacono
2 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg 10km Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański opłacono
3 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Prawy Starogard opłacono
4 Lesner Dariusz Puck Polska Bieg 10km Biegamy Razem Władysławowo
5 Śmigaj Mirosław Gdynia Polska Bieg 10km opłacono
6 Chmielewski Marek Szczecinek Polska Bieg 10km Biegam Bo Lubię opłacono
7 Ojdana Waldemar Czarne Polska Bieg 10km Tripaka Przechlewo opłacono
8 Obara Żaneta Obara Nekla Polska Bieg 10km opłacono
9 Gabryelewicz Katarzyna Winna Polska Bieg 10km Śnieciska opłacono
10 Kluk Weronika Czarne Polska Bieg 10km opłacono
11 Nocek Paweł Szczecinek Polska Bieg 10km 52 brem opłacono
12 Klahs Jakub Połczyno Polska Bieg 10km opłacono
13 Klahs Katarzyna Połczyno Polska Bieg 10km opłacono
14 Klahs Artur Połczyno Bis Polska Bieg 10km opłacono
15 Kopczak Grzegorz Zalesie 5/1 Polska Bieg 10km 52 brem opłacono
16 Dziewiatowska Joanna Tuchom Polska Bieg 10km Kujawscy runners opłacono
17 Dwulit Dariusz Miastko Polska Bieg 10km MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
18 Szczepkowski Paweł Warszawa Polska Bieg 10km Artequipment
19 kitowski krzysztof pruszcz gdański Polska Bieg 10km U-Long forever opłacono
20 Klebba Agnieszka Swarzewo Polska Bieg 10km Klub biegacza "Prawo do życia"
21 Niedbała Ireneusz Wejherowo Polska Bieg 10km
22 Kowalik Adam Kowalik Jastarnia Polska Bieg 10km opłacono
23 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg 10km OSP POGRODZIE
24 Dorobczyński Marek Chałupy Polska Bieg 10km opłacono
25 Hapka Paweł Strzelno Polska Bieg 10km opłacono
26 Pecz Igor Żelistrzewo Polska Bieg 10km Korona Biega
27 Jaszke Łukasz Puck Polska Bieg 10km opłacono
28 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Polska Bieg 10km Klub biegacza "Prawo do życia"
29 Labun Zenon Mrzezino Polska Bieg 10km opłacono
30 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Polska Bieg 10km Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański opłacono
31 Jaros Arkadiusz Brwinów Polska Bieg 10km Vege Runers, Kriofaza Pruszków opłacono
32 Sławski Krzysztof Bytów Polska Bieg 10km opłacono
33 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Polska Bieg 10km
34 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
35 Reszke Jakub Wejherowo Polska Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 4807

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ