Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Lęborski batalion zmechanizowany | |||||||||
1 | Nowicki Artur | Malczyce | Bieg 10km | 1 Lęborski batalion zmechanizowany | |||||
42,2 Lębork | |||||||||
2 | Durzyński Tomasz | Lębork | Bieg 10km | 42,2 Lębork | opłacono | ||||
43.bsap FOW | |||||||||
3 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Bieg 10km | 43.bsap FOW | |||||
4 | Hapka Paweł | Strzelno | Bieg 10km | 43.bsap FOW | |||||
5 | Jaszke Łukasz | Puck | Bieg 10km | 43.bsap FOW | |||||
6 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Bieg 10km | 43.bsap FOW | opłacono | ||||
7 | Kowalik Adam | Jastarnia | Bieg 10km | 43.bsap FOW | opłacono | ||||
52 brem | |||||||||
8 | Seydak Maciej | Debrzno | Bieg 10km | 52 brem | opłacono | ||||
9 | Nocek Paweł | Szczecinek | Bieg 10km | 52 brem | |||||
10 | Kopczak Grzegorz | Zalesie 5/1 | Bieg 10km | 52 brem | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
11 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
12 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 10km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański | |||||||||
13 | Zaworski Mateusz | Starogard Gdanski | Bieg 10km | Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański | opłacono | ||||
MIŚ Biega | |||||||||
14 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Bieg 10km | MIŚ Biega | |||||
MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko | |||||||||
15 | Dwulit Dariusz | Miastko | Bieg 10km | MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
16 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 10km | OSP POGRODZIE | |||||
Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||||||
17 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | Bieg 10km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | opłacono | ||||
Winna | |||||||||
18 | Gabryelewicz Katarzyna | Winna | Bieg 10km | Winna | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
19 | Kubajka Patryk | Gdańsk | Bieg 10km | ||||||
20 | Modzelewski Paweł | Czarne | Bieg 10km | ||||||
21 | Budziak Wiesław | Chełmza | Bieg 10km | opłacono | |||||
22 | Modzelewska Wiola | Brodnica | Bieg 10km | ||||||
23 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Bieg 10km | ||||||
24 | Sławski Krzysztof | Bytów | Bieg 10km | opłacono | |||||
25 | Kluk Weronika | Czarne | Bieg 10km | ||||||
26 | Kucharczyk Sebastian Kucharczyk | Starogard Gdański | Bieg 10km | opłacono | |||||
27 | Hendrich kamil | Lębork | Bieg 10km |
Wyświetleń: 4348