Pączek Run 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
2 Krawczyk Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
3 Małecka Izabela Małecka Kalisz Medal opłacono BM
4 Kwiatkowska Aleksandra Stryków Medal opłacono BM
5 Besnarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
6 Szlęk Kamila Sędziejowice Medal opłacono BM
7 Szlęk Mateusz Szlęk Sędziejowice Medal opłacono BM
8 Sztyber Katarzyna Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
9 Sztyber Marta Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
10 Buss Tomasz Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
11 Buss Zofia Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
12 Buss Michał Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
13 Buss Monika Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
14 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
15 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
16 Kaniowski Kamil Łódź Medal opłacono BM
17 Śliwińska Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
18 Śliwińska Zuzanna Łódź Medal opłacono BM
19 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
20 Gołasa Edyta WARSZAWA Medal opłacono BM
21 Rapa Maria Wrocław Medal Sp 77 Wrocław opłacono BM
22 Kierzkowski Radoslaw Łódź Medal opłacono BM
23 Górska Marlena Łódź Medal opłacono BM
24 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
25 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
26 Ciuman Piotr Gliwice Medal PhD Runners opłacono BM
27 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono
28 Szymczak Antonina Łódź Medal opłacono BM
29 Wasiak Agata Gdynia Medal opłacono BM
30 Siara Ewelina Łódź Medal opłacono BM
31 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
32 Adamek Mateusz Łódź Medal opłacono BM
33 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
34 Zdrojewska Anna Brzeziny Medal opłacono BM
35 Boczkowska Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
36 Jarzyński Miłosz Maszewo Duże Medal opłacono BM
37 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
38 Grabarczyk Marta Pabianice Medal Fabryka Dzika Rookies opłacono BM
39 Mucha Aleksandra Kraków Medal #CreazyTeam opłacono BM
40 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
41 Stachura Artur Kraków Medal opłacono BM
42 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Medal Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
43 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono BM
44 Delalicz de Laval Małgorzata Poznań Medal opłacono BM
45 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal opłacono BM
46 Taras Natalia Warszawa Medal opłacono BM
47 Berliński Kamil Warszawa Medal opłacono BM
48 Banat Magdalena Pabianice Medal opłacono BM
49 Głowiński Damian Zelów Medal Rajsport Active opłacono BM
50 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
51 Matusiak Marika Łódź Medal ALE opłacono
52 Niewiadomski Mateusz Łęczyca Medal opłacono
53 Kobyłecka Sylwia Kobyłecka Warszawa Medal
54 Kaminska-Suchowicz Anna Mikołów Medal Inżynieria Biegania opłacono BM
55 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono BM
56 Bożek Marlena Chrzanów Medal opłacono BM
57 Deka Patrycja Sosnowiec Medal opłacono BM
58 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
59 Jabłonka Bartosz Łódź Medal opłacono BM
60 Kozyra Beata Warszawa Medal Biegowe Świrki opłacono
61 Kozarzewska Anna Kozarzewska Łódź Medal SNG Wild Ducks opłacono BM
62 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
63 Lorek Marcelina Lorek Sosnowiec Medal Wkurw team opłacono BM
64 Bednarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
65 Jabłonka Wojtek Łódź Medal opłacono BM
66 Grelowska Anita Bełchatów Medal Gymcity opłacono BM
67 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
68 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono BM
69 Konarczak Kacper Łódź Medal + Komin Celironman opłacono BM
70 Morawiec Weronika Kraków Medal + Komin opłacono BM
71 Piasecka Urszula Piasecka Nowe IGANIE Medal + Komin opłacono BM
72 Karwacki Sebastian Łódź Medal + Komin Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
73 Szplit Agata Pabianice Medal + Komin Korona Pabianice opłacono BM
74 Szymczak Michał Łódź Medal + Komin opłacono BM
75 Błaszczyk Szymon Łódź Medal + Komin opłacono BM
76 Taźbierska - Wypych Maria Łódź Medal + Komin opłacono BM
77 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal + Komin opłacono BM
78 Frajtak Katarzyna Łódź Medal + Komin opłacono BM
79 Perłowska Katarzyna Łączany Medal + Komin + Opaska opłacono BM
80 Sowińska Katarzyna Łęczyca Medal + Komin + Opaska opłacono BM
81 Jankowski Jarosław Zabrze Medal + Komin + Opaska Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom opłacono BM
82 Chmielewski Piotr Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
83 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO Miłoszyce Medal + Komin + Opaska KB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono BM
84 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
85 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Medal + Komin + Opaska opłacono
86 Łuczyński Maciej Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono
87 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
88 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
89 Puchowska Krystyna Cegłów Medal + Komin + Opaska opłacono
90 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono
91 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin + Opaska opłacono BM
92 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
93 Pawlak Katarzyna Luboń Medal + Komin + Opaska Mamy-Biegamy opłacono BM
94 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
95 Durka Anna Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
96 Kabzińska Izabela Borowa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
97 Furman Sylwia Sosnowiec Medal + Opaska opłacono
98 Jałowski Marcin Gorzów Wielkopolski Medal + Opaska SPORTOWA BANDA opłacono BM
99 Mrozowska Monika Kraków Medal + Opaska opłacono BM
100 Barszczewska Marta Warszawa Medal + Opaska opłacono


Wyświetleń: 3558

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ