Pączek Run 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
2 Wasilewska Ilona Poznań Medal + Opaska opłacono BM
3 Sowińska Katarzyna Łęczyca Medal + Komin + Opaska opłacono BM
4 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
5 Barszczewska Marta Warszawa Medal + Opaska opłacono
6 Berliński Kamil Warszawa Medal opłacono BM
7 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
8 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
9 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin + Opaska opłacono BM
10 Śliwińska Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
11 Łuczyński Maciej Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono
12 Boczkowska Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
13 Siara Ewelina Łódź Medal opłacono BM
14 Śliwińska Zuzanna Łódź Medal opłacono BM
15 Taras Natalia Warszawa Medal opłacono BM
16 Łowczak Wiktoria Warszawa Medal + Opaska
17 Jabłonka Wojtek Łódź Medal opłacono BM
18 Kobyłecka Sylwia Kobyłecka Warszawa Medal
19 Frajtak Katarzyna Łódź Medal + Komin opłacono BM
20 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono BM
21 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
22 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
23 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki Medal + Opaska opłacono BM
24 Besnarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
25 Jarczewska Renata Goleniów Medal + Opaska opłacono BM
26 Taźbierska - Wypych Maria Łódź Medal + Komin opłacono BM
27 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
28 Jarzyński Miłosz Maszewo Duże Medal opłacono BM
29 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal + Komin opłacono BM
30 Szlęk Kamila Sędziejowice Medal opłacono BM
31 Szlęk Mateusz Szlęk Sędziejowice Medal opłacono BM
32 Gołasa Edyta WARSZAWA Medal opłacono BM
33 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
34 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
35 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
36 Kierzkowski Radoslaw Łódź Medal opłacono BM
37 Delalicz de Laval Małgorzata Poznań Medal opłacono BM
38 Durka Anna Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
39 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Medal + Komin + Opaska opłacono
40 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
41 Furman Sylwia Sosnowiec Medal + Opaska opłacono
42 Krawczyk Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
43 Wasiak Agata Gdynia Medal opłacono BM
44 Małecka Izabela Małecka Kalisz Medal opłacono BM
45 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono BM
46 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
47 Banat Magdalena Pabianice Medal opłacono BM
48 Bożek Marlena Chrzanów Medal opłacono BM
49 Deka Patrycja Sosnowiec Medal opłacono BM
50 Kwiatkowska Aleksandra Stryków Medal opłacono BM
51 Jabłonka Bartosz Łódź Medal opłacono BM
52 Morawiec Weronika Kraków Medal + Komin opłacono BM
53 Bednarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
54 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono
55 Górska Marlena Łódź Medal opłacono BM
56 Perłowska Katarzyna Łączany Medal + Komin + Opaska opłacono BM
57 Chmielewski Piotr Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
58 Piasecka Urszula Piasecka Nowe IGANIE Medal + Komin opłacono BM
59 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
60 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
61 Puchowska Krystyna Cegłów Medal + Komin + Opaska opłacono
62 Kabzińska Izabela Borowa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
63 Niewiadomski Mateusz Łęczyca Medal opłacono
64 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
65 Szymczak Antonina Łódź Medal opłacono BM
66 Adamek Mateusz Łódź Medal opłacono BM
67 Szymczak Michał Łódź Medal + Komin opłacono BM
68 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
69 Stachura Artur Kraków Medal opłacono BM
70 Kaniowski Kamil Łódź Medal opłacono BM
71 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
72 Zdrojewska Anna Brzeziny Medal opłacono BM
73 Mrozowska Monika Kraków Medal + Opaska opłacono BM
74 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
75 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal opłacono BM
76 Błaszczyk Szymon Łódź Medal + Komin opłacono BM
77 Mucha Aleksandra Kraków Medal #CreazyTeam opłacono BM
78 Winnicka Edyta Warszawa Medal + Opaska adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki opłacono BM
79 Matusiak Marika Łódź Medal ALE opłacono
80 Kozyra Beata Warszawa Medal Biegowe Świrki opłacono
81 Konarczak Kacper Łódź Medal + Komin Celironman opłacono BM
82 Rau Justyna Poznań Medal + Opaska Ciastki.pz opłacono
83 Sztyber Katarzyna Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
84 Sztyber Marta Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
85 Buss Tomasz Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
86 Buss Zofia Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
87 Buss Michał Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
88 Buss Monika Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
89 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
90 Grabarczyk Marta Pabianice Medal Fabryka Dzika Rookies opłacono BM
91 Grelowska Anita Bełchatów Medal Gymcity opłacono BM
92 Kaminska-Suchowicz Anna Mikołów Medal Inżynieria Biegania opłacono BM
93 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO Miłoszyce Medal + Komin + Opaska KB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono BM
94 Szplit Agata Pabianice Medal + Komin Korona Pabianice opłacono BM
95 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono
96 Pawlak Katarzyna Luboń Medal + Komin + Opaska Mamy-Biegamy opłacono BM
97 Palmowska Agnieszka Gliwice Medal + Opaska PhD Runners opłacono BM
98 Ciuman Piotr Gliwice Medal PhD Runners opłacono BM
99 Głowiński Damian Zelów Medal Rajsport Active opłacono BM
100 Kozarzewska Anna Kozarzewska Łódź Medal SNG Wild Ducks opłacono BM


Wyświetleń: 3559

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ