Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ardanowska Joanna Grębocin START Morświnie 45.00 PLN
2 Furmańska Aneta Silno START Morświnie 45.00 PLN
3 Lewandowski Jacek Silno START Amator 45.00 PLN
4 Wawrzyniuk Gosia Wawrzyniuk Silno START opłacono
5 Botkiewicz Mariola Botkiewicz brzozówka START opłacono
6 Johansson Joanna Steklinek START opłacono
7 Grajkowska Małgorzata Łochowice START opłacono
8 Pindral Marta Silno START Anioły Silno opłacono
9 Namysłowski Marek Silno START 45.00 PLN
10 Woźny Alicja Osiek START opłacono
11 Kasprzak Marcin Szczecin START Fajnych Rowerzystów opłacono
12 Wasilewska Ilona Poznań START opłacono
13 Pelc Filip Toruń START Mustang Ostaszewo opłacono
14 Jóźwiak Magdalena Dębno START opłacono
15 Świętalski Grzegorz Lubicz Dolny START opłacono
16 Namysłowska Beata Silno START opłacono
17 Hinz Magdalena Kowalewo Pomorskie START opłacono
18 Specjał - Kończal Ryszarda Mała Nieszawka START opłacono
19 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne START opłacono
20 Adach Ariel Toruń START opłacono
21 Bożkiewicz Karolina Będzin START opłacono
22 BURSKA AGNIESZKA Toruń START opłacono
23 Żmijewska Ela Julia Olsztyn START opłacono
24 Sass Paweł Silno START opłacono
25 Kucharska Alicja Toruń START opłacono
26 Rybak Maria Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
27 Szymańska Danuta Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
28 Górska Małgorzata Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
29 Górski Henryk Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
30 Wójcik Henryk Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
31 Wójcik Irena Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
32 Prymak Sławomir Toruń START opłacono
33 Kucharski Jacek Toruń START opłacono
34 Winnicki Jarosław Toruń START opłacono
35 Lausz Grzegorz Łysomice START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
36 Kornacka-Kycia Katarzyna Lipno START opłacono
37 Kycia Piotr Lipno START opłacono
38 Paczkowski Mieszko Lulkowo START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
39 Paczkowska Justyna Paczkowska Łysomice START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
40 Zieliński Tomasz Papowo Toruńskie START opłacono
41 Dembek Denis Łysomice START opłacono
42 Lubomski Artur Zakrzewko START opłacono
43 Przyborkiewicz Maja Torun START Pierniki Toruń opłacono
44 Długołęcki Grzegorz Papowo Toruńskie START opłacono
45 Kożuchowski Michał Łysomice START opłacono
46 Lisewski Dominik Lubicz górny START opłacono
47 Wagner Andrzej BYTÓW START opłacono
48 Kunc Agnieszka Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
49 Kożuchowski Robert Łysomice START opłacono
50 Bestjan Julia Wąbrzeźno START Szkoła Podstawowa w Jarantowicach opłacono
51 Bestjan Monika Wąbrzeźno START Szkoła Podstawowa w Jarantowicach opłacono
52 Kuchmistrz Izabela Małe Czyste START opłacono
53 Jóźwiak Paulina Toruń START Kręcimy jak po***@ani opłacono
54 Kamińska Karolina Silno START opłacono
55 Czarny Przemysław Osiek nad Wisłą START opłacono
56 Czarna Marta Osiek nad Wisłą START opłacono
57 Chenc Joanna Osiek nad Wisłą START CrossFit Toruń opłacono
58 Szczepańska Anna Przysiek START ANRA 45.00 PLN
59 Sass Anna Silno START opłacono
60 Remiszewska-Baciók Małgorzata Silno START opłacono
61 Baciók Leszek Silno START opłacono
62 Tomczak Justyna Stęszew START opłacono
63 Jasionowicz Konrad Osiek nad Wisłą START opłacono
64 Krawczyk Przemysław Toruń START CrossFit Toruń opłacono
65 Maćkiewicz Katarzyna Osiek START opłacono
66 Tomczak Jacol Stęszew START opłacono
67 Grzegorzewska Krystyna Silno START opłacono
68 Bensch Małgorzata Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
69 Rumiński Jarosław Osiek nad Wisłą START opłacono
70 Rumińska Joanna Osiek nad Wisłą START opłacono
71 Rumińska Aleksandra Osiek nad Wisłą START opłacono
72 Rumińska Marianna Osiek nad Wisłą START opłacono
73 Rumińska Marzenna Osiek nad Wisłą START opłacono
74 Korytowski Maciej Lipno START Rowerowe Lipno opłacono
75 Jagodzińska Joanna Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
76 JANOWSKA MONIKA Starogard Gdański START opłacono
77 Wesierski Mariusz Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
78 Kwiecińska Aneta Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
79 Ałaszewska Agnieszka Katowice START opłacono
80 Boczar Dominika Katowice START opłacono
81 Guła Ewa Łysomice START opłacono
82 Puzyrewska Anna Słupsk START opłacono
83 KOPACZ Hanna BYDGOSZCZ START Biegam. Po swojemu. opłacono
84 KOLOWCA-KOT MAGDALENA SILNO START opłacono
85 Smulska Anna Toruń START opłacono
86 Sadowska Jola Dobrzejewice START opłacono
87 Magdzińska Katarzyna Toruń START opłacono
88 Kasprowicz Joanna BYDGOSZCZ START Asia opłacono
89 Popławska Milena Osiek START Przedszkole opłacono
90 Surman Aleksandra Silno START opłacono
91 Krawczyk Katarzyna Sollentuna START opłacono
92 Gimel Dominik Toruń START opłacono
93 Gimel Patrycja Toruń START opłacono
94 Różyczka Tomasz Bydgoszcz START opłacono
95 Orzeł Joanna Sąsieczno START Przedszkole opłacono
96 Frąckiewicz Katarzyna Osiek nad Wisłą START Przedszkole opłacono
97 Woźny Maciej Osiek Nad Wisłą START opłacono
98 Nowak Joanna Stajenczynki START opłacono
99 Chmielewski Paweł Brzozówka START opłacono
100 Chmielewska Małgorzata Brzozówka START opłacono


Wyświetleń: 1412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ