MILION kilometrów dla Matildy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nosalska Dagmara Bochnia START opłacono
2 Hińczewski Marcin Osiek Nad Wisłą START opłacono
3 Ścisłowicz Karolina Toruń START opłacono
4 Kuma Piotr Piekary START opłacono
5 Rekowska Renata Toruń START opłacono
6 Pituła Monika Czarne Błoto START opłacono
7 Kiernozek Krzysztof TORUŃ START opłacono
8 Prowadzisz Justyna Prowadzisz Pigża START opłacono
9 Bacławska Katarzyna Gdańsk START opłacono
10 Lechowska Agnieszka Łubianka START opłacono
11 Pułrolniczak Sandra Poznań START opłacono
12 Dogadalska Anna Mikołajki START Amator opłacono
13 Stanczewska-Wojciechowska Marzena Osiek nad Wisłą START opłacono
14 Mytlewska Zuzanna Osiek nad Wisłą START opłacono
15 Mytlewska Ewelina Osiek nad Wisłą START opłacono
16 Jaworski Piotr Pływaczewo START opłacono
17 Kriger Piotr Pływaczewo START opłacono
18 Kriger Marta Pływaczewo START opłacono
19 Olszewska Elżbieta Bydgoszcz START opłacono
20 Chenc Arkadiusz Osiek nad Wisłą START Amator opłacono
21 Bilska Dorota Osiek nad Wisłą START opłacono
22 Jeziorska Izabela Łysomice START opłacono
23 Jarosz Mateusz Jarosz Gorzędziej START Amator opłacono
24 Watrak Dawid Mała Nieszawka START opłacono
25 Łęgowska Ania Kwidzyn START Kwidzyn Biega opłacono
26 Jeziórska Daria Jeziórska Toruń START KJ Młyńska Struga opłacono
27 Lewandowska Iwona Silno START opłacono
28 Rybicka Agata Dzikowo START opłacono
29 Strzyżewska Kalina Strzyżewska Dzikowo START Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu opłacono
30 Ardanowska Joanna Grębocin START Morświnie opłacono
31 Furmańska Aneta Silno START Morświnie opłacono
32 Lewandowski Jacek Silno START Amator opłacono
33 Wawrzyniuk Gosia Wawrzyniuk Silno START opłacono
34 Botkiewicz Mariola Botkiewicz brzozówka START opłacono
35 Johansson Joanna Steklinek START opłacono
36 Grajkowska Małgorzata Łochowice START opłacono
37 Pindral Marta Silno START Anioły Silno opłacono
38 Namysłowski Marek Silno START opłacono
39 Woźny Alicja Osiek START opłacono
40 Kasprzak Marcin Szczecin START Fajnych Rowerzystów opłacono
41 Wasilewska Ilona Poznań START opłacono
42 Pelc Filip Toruń START Mustang Ostaszewo opłacono
43 Jóźwiak Magdalena Dębno START opłacono
44 Świętalski Grzegorz Lubicz Dolny START opłacono
45 Namysłowska Beata Silno START opłacono
46 Hinz Magdalena Kowalewo Pomorskie START opłacono
47 Specjał - Kończal Ryszarda Mała Nieszawka START opłacono
48 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne START opłacono
49 Adach Ariel Toruń START opłacono
50 Bożkiewicz Karolina Będzin START opłacono
51 BURSKA AGNIESZKA Toruń START opłacono
52 Żmijewska Ela Julia Olsztyn START opłacono
53 Sass Paweł Silno START opłacono
54 Kucharska Alicja Toruń START opłacono
55 Rybak Maria Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
56 Szymańska Danuta Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
57 Górska Małgorzata Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
58 Górski Henryk Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
59 Wójcik Henryk Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
60 Wójcik Irena Oleśnica START UTW Oleśnica opłacono
61 Prymak Sławomir Toruń START opłacono
62 Kucharski Jacek Toruń START opłacono
63 Winnicki Jarosław Toruń START opłacono
64 Lausz Grzegorz Łysomice START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
65 Kornacka-Kycia Katarzyna Lipno START opłacono
66 Kycia Piotr Lipno START opłacono
67 Paczkowski Mieszko Lulkowo START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
68 Paczkowska Justyna Paczkowska Łysomice START Ekipa Gminy Łysomice opłacono
69 Zieliński Tomasz Papowo Toruńskie START opłacono
70 Dembek Denis Łysomice START opłacono
71 Lubomski Artur Zakrzewko START opłacono
72 Przyborkiewicz Maja Torun START Pierniki Toruń opłacono
73 Długołęcki Grzegorz Papowo Toruńskie START opłacono
74 Kożuchowski Michał Łysomice START opłacono
75 Lisewski Dominik Lubicz górny START opłacono
76 Wagner Andrzej BYTÓW START opłacono
77 Kunc Agnieszka Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
78 Kożuchowski Robert Łysomice START opłacono
79 Bestjan Julia Wąbrzeźno START Szkoła Podstawowa w Jarantowicach opłacono
80 Bestjan Monika Wąbrzeźno START Szkoła Podstawowa w Jarantowicach opłacono
81 Kuchmistrz Izabela Małe Czyste START opłacono
82 Jóźwiak Paulina Toruń START Kręcimy jak po***@ani opłacono
83 Kamińska Karolina Silno START opłacono
84 Czarny Przemysław Osiek nad Wisłą START opłacono
85 Czarna Marta Osiek nad Wisłą START opłacono
86 Chenc Joanna Osiek nad Wisłą START CrossFit Toruń opłacono
87 Sass Anna Silno START opłacono
88 Remiszewska-Baciók Małgorzata Silno START opłacono
89 Baciók Leszek Silno START opłacono
90 Tomczak Justyna Stęszew START opłacono
91 Jasionowicz Konrad Osiek nad Wisłą START opłacono
92 Krawczyk Przemysław Toruń START CrossFit Toruń opłacono
93 Maćkiewicz Katarzyna Osiek START opłacono
94 Tomczak Jacol Stęszew START opłacono
95 Grzegorzewska Krystyna Silno START opłacono
96 Bensch Małgorzata Stęszew START Fundacja AktywnyStęszew opłacono
97 Rumiński Jarosław Osiek nad Wisłą START opłacono
98 Rumińska Joanna Osiek nad Wisłą START opłacono
99 Rumińska Aleksandra Osiek nad Wisłą START opłacono
100 Rumińska Marianna Osiek nad Wisłą START opłacono


Wyświetleń: 3583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ