Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gronkiewicz Aleksandra | Piekarowo | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Zbiroża | |
2 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono |
3 | Adamczyk Amelia | Bronisławów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | MDP Zbiroża | opłacono |
4 | Adamczyk Lena | Grzmiąca | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | opłacono | |
5 | Adamczyk Łukasz | Czerwona Niwa-Parcel | Polska | 10 km Bieg Główny | 3XL | |
6 | Adamiak Tomasz | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | Pobiegani Mszczonów | |
7 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Radzymin | opłacono |
8 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Kadeci (roczniki 2009-2006) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
9 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
10 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
11 | Asiński Piotr | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | Run de Girard | opłacono |
12 | Baranski Ireneusz | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
13 | Bartkiewicz Klaudia | Musuły | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
14 | Bartkiewicz Sara | Musuły | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
15 | Biernacki Kazik | Bieniewiec | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
16 | Bodys Zbigniew | Ostrów Wielkopolski | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
17 | Bonikowski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
18 | Burzyńska Sylwia Burzyńska | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | Run de Girard | |
19 | Chruściński Jakub | Piotrkowice | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
20 | Czajka Paweł | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
21 | Czarnak Piotr | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
22 | Czarnecki Bartek | Oddział | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | ||
23 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
24 | Dąbrowska Klara | Bartoszówka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach | opłacono |
25 | Dąbrowski Mateusz | Bartoszówka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach | opłacono |
26 | Drabarek Marcin Drabarek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolnotruchtacze Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
27 | DYMEL Piotr | Warszawa/Wężyk | Polska | 10 km Bieg Główny | 12Tri.pl | opłacono |
28 | Franczak Anna | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
29 | Franczak Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
30 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
31 | Gajda Paweł | Ruda | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
32 | Gajewski Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
33 | Gałązka Mateusz | Grzmiąca | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Skuły | opłacono |
34 | GESZPRYCH Marek Geszprych | Ząbki | Polska | 10 km Bieg Główny | Drużyna Blaneczki | |
35 | Gnatowska Elżbieta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolnotruchtacze Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
36 | Górecka Dorota | Wycinki Osowskie | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
37 | Grabowski Igor | Mszczonów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | opłacono | |
38 | Gradkowska Zofia | Bartoszowka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
39 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
40 | Gradkowski Franciszek | Bartoszowka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
41 | Gradkowski Jakub | Skuły | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | OSP Skuły | opłacono |
42 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | |
43 | Gładkowska Monika Gładkowska | Książenice | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolnotruchtacze Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
44 | Hagen Marta | Książenice | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
45 | Hirsz Antek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
46 | Hirsz Franek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono |
47 | Hirsz Ignaś | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Maz. | opłacono |
48 | Hirsz Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
49 | Jagiełło Bartek | Grzegorzewice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
50 | Jagura Robert | Żyrardów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
51 | Jakubiec Tomasz | Chrzanow Mały | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
52 | Janiszewski Mikołaj | Ciepłe A | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | Przedszkole Żabka w Żabiej Woli | opłacono |
53 | Janowiec Dawid | Bartoszówka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | opłacono | |
54 | Janowiec Julia | Bartoszówka | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
55 | Jarkiewicz Mariusz | Radziejowice | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Radziejowice | opłacono |
56 | Jastrzębski Szymon | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
57 | Jaworska Łucja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | FC Radońska | opłacono |
58 | Kalinowski Adam | Ząbki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
59 | Kalinowski Kacper | Ząbki | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | opłacono | |
60 | Kalisz Maciej | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | opłacono | |
61 | Kalota Aleksander | Warszawa | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Iskierki do lat 5 | opłacono | |
62 | Kalota Łukasz | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
63 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | Polska | 10 km Nordic Walking | GOS Nadarzyn | opłacono |
64 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono |
65 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
66 | Kępa Nataniel | Młochów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | MDP Młochów | opłacono |
67 | Kępa Natasza | Młochów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | MDP Młochów | opłacono |
68 | Kępa Nikola | Młochów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Kadeci (roczniki 2009-2006) | MDP Młochów | opłacono |
69 | Klimkowski Norbert | Ojrzanów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
70 | Klocińska Julia | Henryszew | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Międzyborów | opłacono |
71 | Klociński Jacek | ŻYRARDÓW | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Międzyborów | opłacono |
72 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
73 | Kowalski Wiktor | Ciepłe | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Skuły | opłacono |
74 | KOZDRÓJ MARCIN | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
75 | Kozdrój Wioletta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
76 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
77 | Kozłowska Ewa | Warszawa | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | PASJA Nordic Walking | opłacono |
78 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono |
79 | Kozłowski Bartosz | Warszawa | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Kadeci (roczniki 2009-2006) | PASJA Nordic Walking | opłacono |
80 | Krzykwa Anna | Radziejowice | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
81 | Krzyzińska Sylwia | Grodzisk Maz | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
82 | Kuciński Maciek | Skuły | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | opłacono | |
83 | Kuciński Mikołaj | Skuły | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Skuły | opłacono |
84 | Kućmierz Jacek | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
85 | Kulik jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
86 | Kuran Piotr | Mszczonów | Polska | 10 km Bieg Główny | Pobiegani Mszczonów | opłacono |
87 | Kuran Wojciech | Mszczonów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Płomyki (roczniki 2015-2013) | opłacono | |
88 | Kusio Marcin | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
89 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
90 | Kłosiewicz Maria | Grzegorzewice | Polska | 10 km Nordic Walking | OSP Skuły | opłacono |
91 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
92 | Laskowski Mateusz | Kaleń | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
93 | Leja Marek | Radziejowice | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Radziejowice | opłacono |
94 | Makarenkov Sergii | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
95 | Marcyjanik Filip | Mszczonów | Polska | 1000 m Bieg Dzieci Ogniki (roczniki 2012-2010) | opłacono | |
96 | Marszałek Daniela | Ciepłe A | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
97 | Marszałek Kasia | Ciepłe A | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
98 | Maruszak Darek | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
99 | Mastalerski Dariusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku | opłacono |
100 | Melich Artur | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
Wyświetleń: 16210