7 Dycha Strażacka

1 km Bieg specjalny dla strażaków

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 84 ANOWSKI ADRIAN 1 M DROCHOWO OSP RADZYMIN 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:03:57.39
2 83 ZYDLEWSKI MICHAŁ 2 M BROCHÓW PSP SOCHACZEW 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:03:59.02
3 160 ZAGRAJEK. KAMIL 3 M KŁUDNO STARE 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:04:34.78
4 100 ZIĘTARSKI ... JERZY 4 M ELGISZEWO OSP ELGISZEWO 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:04:36.50
5 92 SKRZYPCZYŃSKI RAFAŁ 5 M DRYBUS OSP OSINY 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:04:53.36
6 95 SZWED RAFAŁ 6 M TARTAK BRZÓZKI OSP RADZIEJOWICE 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:05:17.94
7 90 PIERNIK SEBASTIAN 7 M BARTOSZÓWKA OSP SKUŁY 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:05:23.74
8 93 SOKOŁOWSKI MARIUSZ 8 M BORKI 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:05:45.74
9 165 GAMDZIK KONRAD 9 M WARSZAWA OSP CĄSEWO 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:05:46.26
10 85 JARKIEWICZ MARIUSZ 10 M RADZIEJOWICE OSP RADZIEJOWICE 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:05:46.89
11 86 KALISZ MACIEJ 11 M GRODZISK MAZOWIECKI 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:06:01.20
12 88 KLOCIŃSKI JACEK 12 M ŻYRARDÓW OSP MIĘDZYBORÓW 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:06:44.83
13 87 KLOCIŃSKA JULIA 1 K HENRYSZEW OSP MIĘDZYBORÓW 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:06:50.79
14 89 LEJA MAREK 13 M RADZIEJOWICE OSP RADZIEJOWICE 1 km Bieg specjalny dla strażaków 00:07:04.57

Biegi dzieci

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat
1 67 KOŹBIAŁ KUBA M 1 m 12-15 [12 - 15] 1
2 22 KOZŁOWSKI BARTOSZ M 2 m 12-15 [12 - 15] 2
3 3 ANTOSIK BARTOSZ M 3 m 12-15 [12 - 15] 3
4 70 KOSTRZEWA MICHAŁ M 4 m 12-15 [12 - 15] 4
5 52 SZYMANIAK KRYSTIAN M 5 m 9-11 [9 - 11] 1
6 21 KOZŁOWSKA EWA K 1 k 9-11 [9 - 11] 1
7 28 MUSZAŁ MAJA K 2 k 9-11 [9 - 11] 2
8 41 SMOŁKOWSKI BARTEK M 6 m 12-15 [12 - 15] 5
9 44 STRZELECKI DARIUSZ M 7 m 12-15 [12 - 15] 6
10 16 KALINOWSKI KACPER M 8 m 9-11 [9 - 11] 2
11 18 KĘPA NATANIEL M 9 m 9-11 [9 - 11] 3
12 45 STRZELECKI KUBA M 10 m 12-15 [12 - 15] 7
13 66 MIRGOS ZUZIA K 3 k 12-15 [12 - 15] 1
14 25 MARCYJANIK FILIP M 11 m 9-11 [9 - 11] 4
15 20 KĘPA NIKOLA K 4 k 12-15 [12 - 15] 2
16 7 DĄBROWSKI MATEUSZ M 12 m 9-11 [9 - 11] 5
17 39 ROMAŃSKI MIŁOSZ M 13 m 6-8 [6 - 8] 1
18 38 POPIELCZYK GABRIELA K 5 k 12-15 [12 - 15] 3
19 23 KUCIŃSKI MACIEK M 14 m 9-11 [9 - 11] 6
20 1 ADAMCZYK AMELIA K 6 k 9-11 [9 - 11] 3
21 13 JANOWIEC DAWID M 15 m 9-11 [9 - 11] 7
22 31 OLBORSKI MARCEL M 16 m 9-11 [9 - 11] 8
23 68 CIESIELSKA MAJA K 7 k 9-11 [9 - 11] 4
24 32 OLBORSKI NIKODEM M 17 m 0-5 1
25 51 SZYDLIK KONSTANTY M 18 m 9-11 [9 - 11] 9
26 43 SOKOŁOWSKI MICHAŁ M 19 m 6-8 [6 - 8] 2
27 71 HIRSZ ANTEK M 20 m 9-11 [9 - 11] 10
28 62 ZEGARSKA GABRIELA K 8 k 9-11 [9 - 11] 5
29 56 TOPOLEWSKA ZUZANNA K 9 k 6-8 [6 - 8] 1
30 15 JAWORSKA ŁUCJA K 10 k 6-8 [6 - 8] 2
31 58 WALAC BORYS M 21 m 9-11 [9 - 11] 11
32 73 HIRSZ IGNAŚ M 22 m 6-8 [6 - 8] 3
33 11 GRADKOWSKI JAKUB M 23 m 9-11 [9 - 11] 12
34 6 DĄBROWSKA KLARA K 11 k 9-11 [9 - 11] 6
35 4 BIERNACKI KAZIK M 24 m 0-5 2
36 46 STRZEMIECZNY IGOR M 25 m 9-11 [9 - 11] 13
37 54 ŚWIDLICKA PATRYCJA K 12 k 0-5 1
38 50 SZESZKO TYMON M 26 m 6-8 [6 - 8] 4
39 10 GRADKOWSKI FRANCISZEK M 27 m 0-5 3
40 33 OLBORSKI OLIWIER M 28 m 0-5 4
41 35 ORACZ MARCEL M 29 m 0-5 5
42 53 ŚWIDLICKA MAŁGORZATA K 13 k 0-5 2
43 34 OLEJNIK OLIWIA K 14 k 6-8 [6 - 8] 3
44 55 ŚWIERCZ MARCELINA K 15 k 12-15 [12 - 15] 4
45 5 CHRUŚCIŃSKI JAKUB M 30 m 0-5 6
46 29 OLBORSKA HANNA K 16 k 9-11 [9 - 11] 7
47 19 KĘPA NATASZA K 17 k 9-11 [9 - 11] 8
48 24 KURAN WOJCIECH M 31 m 6-8 [6 - 8] 5
49 30 OLBORSKI JULIAN M 32 m 0-5 7
50 72 HIRSZ FRANEK M 33 m 9-11 [9 - 11] 14
51 57 TRZCIŃSKA ANTONINA K 18 k 0-5 3
52 42 SOKOŁOWSKI ANTONI M 34 m 9-11 [9 - 11] 15
53 59 WODEJKO JAKUB M 35 m 6-8 [6 - 8] 6
54 60 WODEJKO JOANNA K 19 k 9-11 [9 - 11] 9
55 12 JANISZEWSKI MIKOŁAJ M 36 m 0-5 8
56 37 PIGOŃSKA MAJA K 20 k 9-11 [9 - 11] 10
57 61 WOJTKOWSKI DAMIAN M 37 m 9-11 [9 - 11] 16
58 26 MICHAŁOWSKI PIOTR M 38 m 9-11 [9 - 11] 17
59 27 MICHAŁOWSKI STAŚ M 39 m 0-5 9
60 49 SZESZKO NIKODEM M 40 m 0-5 10
61 14 JANOWIEC JULIA K 21 k 0-5 4
62 9 GRADKOWSKA ZOFIA K 22 k 0-5 5
63 48 SZESZKO JEREMI M 41 m 0-5 11
64 36 PIERNIK PRZEMYSŁAW M 42 m 0-5 12
65 17 KALOTA ALEKSANDER M 43 m 0-5 13

Nordic Walking 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start Czas netto
1 124 POLKOWSKI PIOTR M 1 WARSZAWA 10 km NW 9.4 00:06:23 00:00:10.35 01:03:51.21
2 135 ŚWIDEREK MARCIN M 2 SKIERNIEWICE NW CZLAPSKI TEAM 10 km NW 9.36 00:06:24 00:00:10.31 01:04:08.36
3 141 ZABŁOCKI KAROL M 3 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10 km NW 9.11 00:06:35 00:00:23.05 01:05:51.10
4 102 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 4 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10 km NW 9.09 00:06:36 00:00:10.39 01:06:02.47
5 101 ADAMCZYK ADAM M 5 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 8.81 00:06:48 00:00:13.56 01:08:08.01
6 130 STANECKI MACIEJ M 6 SKIERNIEWICE 10 km NW 8.8 00:06:49 00:00:11.92 01:08:10.77
7 109 KAMIŃSKI STANISŁAW M 7 NADARZYN GOS NADARZYN 10 km NW 8.49 00:07:04 00:00:18.42 01:10:40.11
8 137 UMOWSKI RAFAŁ M 8 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km NW 8.44 00:07:06 00:00:14.11 01:11:03.88
9 126 RADKE-WITCZAK EWELINA K 1 SKIERNIEWICE 10 km NW 8.41 00:07:08 00:00:11.89 01:11:20.08
10 105 FRANCZAK MAŁGORZATA K 2 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10 km NW 8.34 00:07:11 00:00:29.03 01:11:59.83
11 118 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 3 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 8.15 00:07:21 00:00:11.00 01:13:36.61
12 115 ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA ANNA K 4 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 8.06 00:07:26 00:00:10.62 01:14:27.93
13 119 NETKOWSKI WOJCIECH M 9 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 8.02 00:07:28 00:00:18.19 01:14:49.30
14 104 FRANCZAK DARIUSZ M 10 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10 km NW 7.99 00:07:30 00:00:29.25 01:15:08.97
15 108 JAGURA ROBERT M 11 ŻYRARDÓW 10 km NW 7.9 00:07:35 00:00:17.52 01:15:59.72
16 131 STANECKI MARCIN M 12 SKIERNIEWICE 10 km NW 7.89 00:07:36 00:00:11.27 01:16:04.63
17 129 STANECKA MAŁGORZATA K 5 SKIERNIEWICE 10 km NW 7.57 00:07:55 00:00:11.43 01:19:13.09
18 123 PIETRUSEWICZ JOANNA K 6 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 7.56 00:07:56 00:00:12.33 01:19:23.99
19 134 SZYMAŃCZAK ZBIGNIEW M 13 NADARZYN 10 km NW 7.49 00:08:00 00:00:17.40 01:20:04.08
20 113 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K 7 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 7.49 00:08:00 00:00:17.23 01:20:07.10
21 103 FRANCZAK ANNA K 8 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10 km NW 7.35 00:08:09 00:00:18.84 01:21:36.98
22 139 WILKOWSKA-TABER KATARZYNA K 9 BRWINÓW LET’S GO PODKOWA LEŚNA 10 km NW 7.31 00:08:12 00:00:13.10 01:22:08.11
23 110 KANIAK ZBIGNIEW M 14 PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK 10 km NW 7.3 00:08:12 00:00:15.66 01:22:09.27
24 140 WOJTKOWSKA MAGDALENA K 10 BARTOSZÓWKA 10 km NW 6.94 00:08:38 00:00:15.49 01:26:25.33
25 138 WIERZBOWSKA-MIAZGA AGATA K 11 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10 km NW 6.78 00:08:50 00:00:19.45 01:28:28.05
26 132 STEFAŃSKA DOMINIKA K 12 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km NW 6.54 00:09:10 00:00:16.35 01:31:47.64
27 136 ŚWINIAREK JUSTYNA K 13 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km NW 6.54 00:09:10 00:00:15.56 01:31:47.82
28 133 STRZELECKA KASIA K 14 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km NW 6.53 00:09:10 00:00:14.23 01:31:49.21
29 122 PIEKARSKA ANNA K 15 BRWINÓW LET’S GO PODKOWA LEŚNA 10 km NW 6.48 00:09:15 00:00:19.02 01:32:33.95
30 128 ROŻKO ELA K 16 BRWINÓW LET'S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA 10 km NW 6.48 00:09:15 00:00:19.61 01:32:34.52
31 125 POPIELCZYK ANNA K 17 MILANÓWEK 10 km NW 6.38 00:09:23 00:00:16.59 01:33:59.16
32 106 GÓRECKA DOROTA K 18 WYCINKI OSOWSKIE 10 km NW 6.38 00:09:23 00:00:16.19 01:33:59.62
33 107 GRADKOWSKA-SZESZKO MARTA K 19 SKUŁY 10 km NW 6.03 00:09:57 00:00:09.16 01:39:31.18
34 127 ROMAŃSKA MONIKA K 20 WARSZAWA RYCZĄCE CZTERDZIESTKI 10 km NW 6.03 00:09:57 00:00:09.10 01:39:31.31
35 114 KRZYKWA ANNA K 21 RADZIEJOWICE 10 km NW 5.7 00:10:31 00:00:20.87 01:45:16.51
36 121 OLSZEWSKA ANNA K 22 PIEŃKI SŁUBICKIE 10 km NW 5.7 00:10:31 00:00:20.53 01:45:17.47
37 117 MARSZAŁEK KASIA K 23 CIEPŁE A 10 km NW 5.68 00:10:33 00:00:23.76 01:45:34.88
38 116 MARSZAŁEK DANIELA K 24 CIEPŁE A 10 km NW 5.68 00:10:33 00:00:22.62 01:45:36.44

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start Czas netto Strażak Mieszkaniec Gminy
1 82 ZARZYCKI MACIEJ ZARZYCKI M 1 ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 17.09 00:03:30 00:00:00.93 00:35:06.01
2 46 MIKULSKI TOMASZ M 2 ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN 10 km Bieg 16.98 00:03:32 00:00:00.92 00:35:20.91
3 1 ANTOSIK PIOTR M 3 JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 15.32 00:03:55 00:00:00.88 00:39:10.89
4 54 OSTROWSKI SYLWESTER M 4 WILKÓW PIERWSZY 10 km Bieg 15.15 00:03:57 00:00:01.47 00:39:36.92
5 173 TURCZYN MAREK M 5 TARCZYN 123 BIEGAMY 10 km Bieg 15.03 00:03:59 00:00:01.51 00:39:55.03
6 170 NOWOKOWSKI IGOR M 6 MARIANKA LKS OSUCHÓW 10 km Bieg 14.9 00:04:01 00:00:00.79 00:40:16.45
7 79 WITCZAK PIOTR M 7 SKIERNIEWICE 10 km Bieg 14.76 00:04:03 00:00:00.55 00:40:39.73
8 44 MICHALSKI MARCIN MICHALSKI M 8 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km Bieg 14.67 00:04:05 00:00:03.15 00:40:54.22
9 48 MIRGOS KAMIL M 9 BARTOSZÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 14.63 00:04:06 00:00:01.14 00:41:00.73 TAK
10 172 KONDRATOWICZ BARTŁOMIEJ M 10 PRUSZKÓW 10 km Bieg 14.59 00:04:06 00:00:01.55 00:41:08.82
11 32 KULIK JACEK M 11 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 14.58 00:04:06 00:00:02.89 00:41:09.02
12 3 ASIŃSKI PIOTR M 12 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km Bieg 14.26 00:04:12 00:00:02.18 00:42:04.05
13 25 KONARSKI MACIEJ M 13 PODKOWA LEŚNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 14 00:04:17 00:00:03.52 00:42:52.59
14 43 MICHALAK SYLWESTER M 14 SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 13.96 00:04:17 00:00:03.22 00:42:59.69
15 28 KOZIEŁ PIOTR M 15 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 13.93 00:04:18 00:00:03.41 00:43:05.35
16 83 ZYDLEWSKI MICHAŁ M 16 BROCHÓW PSP SOCHACZEW 10 km Bieg 13.75 00:04:21 00:00:02.18 00:43:39.68 TAK
17 171 POCIECH MAREK M 17 KORYTÓW 10 km Bieg 13.69 00:04:22 00:00:02.71 00:43:49.72
18 174 ADAMIAK TOMASZ M 18 ŻYRARDÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 10 km Bieg 13.49 00:04:26 00:00:03.09 00:44:29.02
19 168 SZYDLIK ARKADIUSZ M 19 GRODZISK MAZ. DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 13.46 00:04:27 00:00:03.52 00:44:35.38
20 2 ANUSZEWSKI TOMASZ M 20 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 13.39 00:04:28 00:00:02.63 00:44:49.62
21 51 OLCZAK TOMEK M 21 MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 10 km Bieg 13.35 00:04:29 00:00:04.18 00:44:56.09
22 179 BŁACHNIO JAKUB M 22 GRODZISK MAZ DOGOŃ 10 km Bieg 13.11 00:04:34 00:00:04.47 00:45:47.57
23 39 MARUSZAK DAREK M 23 JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.97 00:04:37 00:00:05.65 00:46:16.68
24 164 DUDEK RADOSŁAW M 24 DOGOŃ GRODZISK MAZ 10 km Bieg 12.93 00:04:38 00:00:06.30 00:46:24.75
25 100 ZIĘTARSKI JERZY M 25 ELGISZEWO OSP ELGISZEWO 10 km Bieg 12.9 00:04:39 00:00:00.89 00:46:30.33 TAK
26 70 SZYMANIAK PAWEŁ M 26 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSS 10 km Bieg 12.84 00:04:40 00:00:06.49 00:46:44.48
27 175 BONIKOWSKI TOMASZ M 27 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.74 00:04:42 00:00:06.65 00:47:06.89
28 84 ANOWSKI ADRIAN M 28 DROCHOWO OSP RADZYMIN 10 km Bieg 12.69 00:04:43 00:00:02.19 00:47:17.63 TAK
29 38 MAKARENKOV SERGII M 29 MILANÓWEK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.65 00:04:44 00:00:01.68 00:47:26.57 TAK
30 33 KURAN PIOTR M 30 MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 10 km Bieg 12.56 00:04:46 00:00:05.02 00:47:47.54
31 22 KALOTA ŁUKASZ M 31 WARSZAWA 10 km Bieg 12.55 00:04:46 00:00:01.63 00:47:48.83
32 13 GAJEWSKI JACEK M 32 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.54 00:04:47 00:00:03.59 00:47:50.00
33 160 ZAGRAJEK KAMIL M 33 KŁUDNO STARE 10 km Bieg 12.54 00:04:47 00:00:02.63 00:47:50.74 TAK
34 66 STANKIEWICZ ANNA K 1 OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.5 00:04:48 00:00:02.90 00:48:00.80 TAK
35 19 JAKUBIEC TOMASZ M 34 CHRZANOW MAŁY DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.46 00:04:48 00:00:06.46 00:48:09.77
36 34 KUSIO MARCIN M 35 OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.45 00:04:49 00:00:03.56 00:48:11.62 TAK
37 31 KUĆMIERZ JACEK M 36 MILANÓWEK 10 km Bieg 12.43 00:04:49 00:00:03.42 00:48:16.26
38 69 SZYDLIK WIESŁAW M 37 MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 10 km Bieg 12.26 00:04:53 00:00:06.12 00:48:57.65
39 161 GRABKOWSKI RAFAŁ M 38 ODRANOWOLA DOGOŃ 10 km Bieg 12.24 00:04:54 00:00:06.94 00:49:02.61
40 96 GRONKIEWICZ ALEKSANDRA K 2 PIEKAROWO OSP ZBIROŻA 10 km Bieg 12.22 00:04:54 00:00:01.83 00:49:06.89 TAK
41 15 GŁADKOWSKA MONIKA GŁADKOWSKA K 3 KSIĄŻENICE WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 12.12 00:04:57 00:00:01.87 00:49:30.62
42 80 WOJCIESZAK KLAUDIA K 4 LEGIONOWO BRAVEHERS LEGIONOWO 10 km Bieg 11.69 00:05:07 00:00:06.68 00:51:19.45
43 9 CZARNAK PIOTR M 39 WARSZAWA 10 km Bieg 11.51 00:05:12 00:00:11.89 00:52:09.36
44 17 HAGEN MARTA K 5 KSIĄŻENICE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 11.49 00:05:13 00:00:03.89 00:52:12.22
45 14 GAŁĄZKA MATEUSZ M 40 GRZMIĄCA OSP SKUŁY 10 km Bieg 11.49 00:05:13 00:00:15.13 00:52:14.18 TAK TAK
46 27 KOZDRÓJ WIOLETTA K 6 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 11.46 00:05:14 00:00:05.88 00:52:20.10
47 169 GÓRSKI PAWEŁ M 41 BŁEDÓW 10 km Bieg 11.43 00:05:15 00:00:07.15 00:52:30.66
48 50 OBŁĄKOWSKI HUBERT M 42 ZAZDROŚĆ RUN DE GIRARD 10 km Bieg 11.38 00:05:16 00:00:04.18 00:52:44.73
49 41 MELICH ARTUR M 43 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 11.35 00:05:17 00:00:03.99 00:52:51.86
50 35 KUSZPIT MARCIN M 44 KOMORNIKI 10 km Bieg 11.3 00:05:18 00:00:05.30 00:53:07.40
51 49 MUSZAŁ MARCIN M 45 OSOWIEC 10 km Bieg 11.27 00:05:19 00:00:06.29 00:53:13.47 TAK
52 60 PYTLARCZYK JAROSŁAW M 46 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 11.27 00:05:19 00:00:11.60 00:53:14.29
53 81 WRÓBEL WOJCIECH M 47 BARTOSZÓWKA 10 km Bieg 11.26 00:05:19 00:00:07.66 00:53:18.92 TAK
54 163 KACZMAREK MAGDALENA K 7 PRUSZKÓW 10 km Bieg 11.17 00:05:22 00:00:06.64 00:53:43.59
55 73 TOPOLEWSKI KAMIL M 48 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 11.06 00:05:25 00:00:04.70 00:54:14.39
56 30 KUCIŃSKI MIKOŁAJ M 49 SKUŁY OSP SKUŁY 10 km Bieg 10.91 00:05:29 00:00:15.02 00:54:59.69 TAK TAK
57 56 PATYNOWSKI TOMEK M 50 TŁUSTE DOGOŃ 10 km Bieg 10.89 00:05:30 00:00:07.39 00:55:05.81
58 77 WICIŃSKI GRZEGORZ M 51 ADAMÓW WIEŚ 10 km Bieg 10.87 00:05:31 00:00:08.46 00:55:13.74
59 177 SOWA SYLWIA K 8 GRODZISK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.8 00:05:33 00:00:05.36 00:55:33.65
60 59 POŁEĆ MARCIN POŁEĆ M 52 BŁONIE 10 km Bieg 10.75 00:05:34 00:00:12.56 00:55:48.02
61 71 ŚWIERCZYŃSKI MACIEJ M 53 MILANÓWEK 10 km Bieg 10.75 00:05:34 00:00:07.16 00:55:48.64
62 5 BARTKIEWICZ KLAUDIA K 9 MUSUŁY 10 km Bieg 10.73 00:05:35 00:00:08.68 00:55:56.21 TAK
63 68 SZEWCZYK LESZEK M 54 BELSK DUŻY 10 km Bieg 10.69 00:05:36 00:00:07.25 00:56:07.33
64 166 PAWLAK IRENEUSZ M 55 CIEPŁE A 10 km Bieg 10.64 00:05:38 00:00:09.78 00:56:24.42 TAK
65 45 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW M 56 BRWINÓW TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE ,,SOKÓŁ 10 km Bieg 10.62 00:05:39 00:00:08.39 00:56:31.61
66 23 KĘDZIERSKI MIECZYSŁAW M 57 MILANÓWEK 10 km Bieg 10.6 00:05:39 00:00:09.07 00:56:36.97
67 176 SZATKOWSKA KATARZYNA K 10 JAKTORÓW 10 km Bieg 10.53 00:05:42 00:00:08.08 00:57:00.49
68 75 WALAC JACEK M 58 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.52 00:05:42 00:00:06.07 00:57:02.82
69 26 KOWALSKI WIKTOR M 59 CIEPŁE OSP SKUŁY 10 km Bieg 10.52 00:05:42 00:00:14.38 00:57:03.62 TAK
70 57 PAWELEC KRYSTYNA K 11 PIASTÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.51 00:05:42 00:00:10.92 00:57:04.54
71 74 TRZCIŃSKI MARCIN M 60 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.49 00:05:43 00:00:16.90 00:57:11.04
72 42 MICHALAK KACPER M 61 SKUŁY OSP SKUŁY 10 km Bieg 10.4 00:05:46 00:00:15.09 00:57:41.10 TAK TAK
73 178 BURZYŃSKA SYLWIA BURZYŃSKA K 12 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 10 km Bieg 10.38 00:05:46 00:00:05.00 00:57:47.51
74 29 KRZYZIŃSKA SYLWIA K 13 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.28 00:05:50 00:00:06.79 00:58:21.07
75 7 BODYS ZBIGNIEW M 62 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10 km Bieg 10.24 00:05:51 00:00:09.37 00:58:37.22
76 37 ŁUCZYŃSKI ROBERT M 63 IZDEBNO KOŚCIELNE OSP IZDEBNO KOŚCIELNE 10 km Bieg 10.18 00:05:53 00:00:10.42 00:58:55.78 TAK
77 6 BARTKIEWICZ SARA K 14 MUSUŁY 10 km Bieg 10.07 00:05:57 00:00:07.79 00:59:36.69 TAK
78 8 CZAJKA PAWEŁ M 64 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 10.05 00:05:58 00:00:07.89 00:59:42.71
79 98 WASILUK ALEKSANDRA K 15 ŻYRARDOW RUN DE GIRARD 10 km Bieg 10.02 00:05:59 00:00:04.83 00:59:54.63
80 72 TKACZ MILENA K 16 POLAND RUN DE GIRARD 10 km Bieg 10.01 00:05:59 00:00:04.86 00:59:55.68
81 167 KORPUS BARBARA K 17 MSZCZONÓW 10 km Bieg 9.87 00:06:04 00:00:04.44 01:00:49.45
82 53 ORACKA AGNIESZKA K 18 GRODZISK MAZOWIECKI 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU 10 km Bieg 9.67 00:06:12 00:00:06.67 01:02:03.46
83 40 MASTALERSKI DARIUSZ M 65 GRODZISK MAZOWIECKI 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU 10 km Bieg 9.67 00:06:12 00:00:06.48 01:02:03.54
84 11 DYMEL PIOTR M 66 WARSZAWA/WĘŻYK 12TRI.PL 10 km Bieg 9.63 00:06:14 00:00:07.53 01:02:20.89
85 55 PASZEK KRYSTYNA K 19 GRODZISK MAZ WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 9.58 00:06:15 00:00:12.41 01:02:38.37
86 63 ROMAŃSKI ROGER ROMAŃSKI M 67 WARSZAWA 10 km Bieg 9.52 00:06:18 00:00:04.88 01:03:03.13
87 52 OLEJNIK ARKADIUSZ M 68 GRZMIĄCA 10 km Bieg 9.46 00:06:20 00:00:05.93 01:03:27.63 TAK
88 20 JASTRZĘBSKI SZYMON M 69 WARSZAWA 10 km Bieg 9.24 00:06:29 00:00:17.83 01:04:57.19
89 58 PAWIŃSKI RAFAŁ M 70 ODRANO WOLA 10 km Bieg 9.07 00:06:37 00:00:06.65 01:06:11.02
90 64 ROTUSKI JACEK M 71 CIEPŁE 10 km Bieg 9.05 00:06:37 00:00:07.25 01:06:17.38 TAK
91 36 LASKOWSKI MATEUSZ M 72 KALEŃ 10 km Bieg 8.92 00:06:43 00:00:09.22 01:07:18.59 TAK
92 10 DRABAREK MARCIN DRABAREK M 73 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 8.82 00:06:48 00:00:13.67 01:08:00.57
93 16 GNATOWSKA ELŻBIETA K 20 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 8.73 00:06:52 00:00:13.91 01:08:44.64
94 99 ZIETARSKA BOŻENA K 21 ELGISZEWO OSP ELGISZEWO 10 km Bieg 8.58 00:06:59 00:00:02.15 01:09:58.62 TAK
95 4 BARANSKI IRENEUSZ M 74 MILANÓWEK DOGON GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 8.55 00:07:01 00:00:08.80 01:10:12.90
96 47 MIRECKA SYLWIA MIRECKA K 22 PIOTRKOWICE 10 km Bieg 8.27 00:07:15 00:00:05.90 01:12:32.88 TAK
97 24 KŁOSIEWICZ PIOTR KŁOSIEWICZ M 75 PIOTRKOWICE 10 km Bieg 8.27 00:07:15 00:00:06.24 01:12:35.40 TAK
98 97 HIRSZ MARTA K 23 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZOWIECKI 10 km Bieg 7.84 00:07:39 00:00:14.16 01:16:33.61
99 21 KALINOWSKI ADAM M 76 ZĄBKI 10 km Bieg 7.52 00:07:58 00:00:05.15 01:19:49.83
DNF 76 WICIŃSKA IZABELA K DNF ADAMÓW WIEŚ 10 km Bieg 00:02:23.64
DNF 78 WICIŃSKI KONRAD M DNF ADAMÓW WIEŚ 10 km Bieg 00:02:24.22 TAK

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ