Pączek Run 2021 z Piekarenką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pietrasiak Janusz Łódź bieg główny 49.00 PLN
2 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny opłacono BM
3 Osyra Marcin Łódź bieg główny opłacono
4 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono
5 Madej Elżbieta Łódź bieg główny opłacono BM
6 Sienkiewicz Anna Sienkiewicz Łódź bieg główny opłacono BM
7 Berlińska Justyna Łódź bieg główny 49.00 PLN
8 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny 49.00 PLN
9 Koczorowska Ola Ksawerów bieg główny 49.00 PLN
10 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny 74.00 PLN
11 Sierka Justyna Łódź bieg główny 49.00 PLN
12 Wójciak-Zielińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
13 Kazimierczak Emilia BEŁCHATÓW bieg główny opłacono BM
14 Kubiś Justyna Łódź bieg główny opłacono BM
15 Gawryś Alicja Łódź bieg dziecięcy opłacono
16 Nawrot Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono
17 Karasek Monika Slubice bieg główny opłacono BM
18 Karasek Dariusz Slubice bieg główny opłacono BM
19 Jędrzejczyk Karolina Łódź bieg główny opłacono
20 Sośnicka Agnieszka Brzeziny bieg główny opłacono
21 Księżak Michał Łódź bieg główny opłacono BM
22 Rzętkiewicz Joanna Łódź bieg główny opłacono BM
23 Micherdziński Michał Łódź bieg główny opłacono
24 Kopczyńska Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
25 Brykowska Teresa Pabianice bieg główny Ada Team opłacono BM
26 Bykowski Marcin Tuszyn bieg główny opłacono BM
27 Nita Michał Łódź bieg główny opłacono BM
28 Wójcik Filip Zgierz bieg dziecięcy opłacono BM
29 Hajduk Iga Zgierz bieg główny opłacono BM
30 Bzowska Ewelina Lodz bieg główny opłacono BM
31 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki w Łodzi opłacono BM
32 Śniady Piotr Łódź bieg główny opłacono
33 Kameduła Anna Łódź bieg główny opłacono BM
34 Krysztofiak Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
35 Mosinski Szymon ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
36 Bartosik Krystyna Zgierz bieg główny opłacono BM
37 Horodecka-Matyjasik Anna ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
38 Chudzińska Izabela ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
39 Bińczyk Marta ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
40 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
41 Bidzińska Alicja Warszawa bieg główny opłacono BM
42 Wójcicki Jakub Łódź bieg dziecięcy opłacono
43 Szewczyk Jakub Łódź bieg dziecięcy opłacono
44 Szewczyk Mateusz Łódź bieg dziecięcy opłacono
45 Tonkiel Filip Łódź bieg dziecięcy opłacono
46 Bocian Arleta Łódź bieg dziecięcy opłacono
47 Mazurkiewicz Iwona Łódź bieg główny opłacono BM
48 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny opłacono BM
49 Iwańczyk Rafał Łódź bieg główny 49.00 PLN
50 Cyzowska Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
51 Pudliszewski Ignacy Kościan bieg główny Szymanowski Team opłacono BM
52 Samiec Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
53 Niemczyk Paweł Łódź bieg główny opłacono BM
54 Lipińska Monika Łódź bieg główny opłacono
55 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
56 Godlewska Amelia Witonia bieg dziecięcy opłacono
57 Godlewska Beata Witonia bieg główny opłacono
58 Kawecki Krzysztof Łódź bieg główny opłacono
59 Bartos Kamil Pabianice bieg główny opłacono BM
60 Bartos Marcin Bartos Pabianice bieg główny opłacono BM
61 Cywińska Ewa Łódź bieg główny opłacono BM
62 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
63 Stefaniak Robert Lodz bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
64 Witkowska AGATA Łódź bieg główny opłacono BM
65 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
66 Kucharowska Oliwia Piotrków trybunalski bieg główny 5 z Księżyca opłacono BM
67 Łuźniak Maks Łódź bieg główny opłacono BM
68 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź bieg dziecięcy opłacono
69 Wójcik Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
70 Madaj Adrian łódź bieg główny opłacono
71 Komisarski Grzegorz Łódź bieg główny opłacono BM
72 Godlewski Gabriel Witonia bieg dziecięcy opłacono
73 Dominiak Paula Łódź bieg główny opłacono BM
74 Dąbroski Damian Inowłódz bieg główny opłacono BM
75 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
76 Janowski Michał LODZ bieg główny opłacono
77 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny Rhenus run opłacono BM
78 Michalak Janina Gieczno bieg główny opłacono BM
79 Ciach-Fligiel Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
80 Rzepkowska Julia LUTOMIERSK bieg dziecięcy STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
81 Michalski Marcin Łódź bieg główny opłacono BM
82 RZEPKOWSKI MARCIN LUTOMIERSK bieg główny STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
83 Polakowska Renata Pabianice bieg główny opłacono
84 SZUMIŃSKA Maria Aleksandrów Łódzki/ Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
85 Szumiński Adam Aleksandrów Łódzki/Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
86 Wiankowski Mateusz Łanięta bieg główny opłacono
87 Wypych Zbigniew Wypych Aleksandrów Łódzki bieg główny ŁódźRunCrew/JAKOteam opłacono BM
88 Kozłowski Oskar Łódź bieg główny 49.00 PLN
89 Stawiszyński Maciej Łódź bieg główny opłacono
90 Gębicka Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
91 Janik Karolina Łódź bieg główny opłacono BM
92 Targowski Leon Łódž bieg dziecięcy Drużyna Pana Michała opłacono BM
93 Musiał Paweł Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
94 Walczak Łukasz Bełchatów bieg główny opłacono BM
95 Dżochowska Katarzyna Przemyśl bieg główny 49.00 PLN
96 Fronczak Sebastian Pabianice bieg główny 49.00 PLN
97 Bobrowski Borys Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
98 Bobrowska Katarzyna Lodz bieg główny opłacono BM
99 Pietrzeniuk Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
100 Korc Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM


Wyświetleń: 4719

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ