Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ławicki Maciej | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
2 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | bieg główny | Wataha -Łączy nas bieganie | opłacono BM |
3 | Adamczyk Kuba | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
4 | Adamczyk Magdalena | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
5 | Adamska Paulina | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny | #malichateem | opłacono BM |
6 | Ambroziak Sebastian Ambroziak | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
7 | Amrani Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
8 | Apanasowicz Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
9 | Apanasowicz Kajetan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
10 | Attiya Lidia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
11 | Augustyniak Joanna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
12 | Banasik Adam | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny | Rhenus run | opłacono BM |
13 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
14 | Banaszczak Ada | Koluszki | Polska | bieg dziecięcy | Ofiary Sportu | opłacono BM |
15 | Barański Marcin | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
16 | Bartos Kamil | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
17 | Bartos Marcin Bartos | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
18 | Bartos Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
19 | Bartosik Anna | Łódź | Polska | bieg główny | Atlas Running Team | opłacono BM |
20 | Bartosik Krystyna | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
21 | Berlińska Justyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
22 | Bernacik JAcek | Łódź | Polska | bieg główny | WS Łódź | opłacono BM |
23 | Biazik Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
24 | Bidzińska Alicja | Warszawa | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
25 | Biegańska Renata | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
26 | Bińczyk Marta | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
27 | Biniewicz Monika | Gostynin | Polska | bieg główny | opłacono | |
28 | Bistuła Artur | Pabianice | Polska | bieg główny | O co biega Pabianice | opłacono BM |
29 | Blar Katarzyna | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
30 | Blar Tomasz | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
31 | Bobrowska Katarzyna | Lodz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
32 | Bobrowski Borys | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
33 | Bocian Arleta | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
34 | Boczkowski Marcin | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
35 | Bonek Sikora Agata | Łódź | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
36 | Borkowska Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny | opłacono | |
37 | Borkowska Paulina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
38 | Borkowski Jasiek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
39 | Borowiec Andżelika | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
40 | BROOKS1 BROOKS | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
41 | BROOKS2 BROOKS | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
42 | Broziński Ireneusz | Bedoń-wieś | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
43 | Broziński Krzysztof | Bedoń-wieś | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
44 | Brykowska Teresa | Pabianice | Polska | bieg główny | Ada Team | opłacono BM |
45 | Brykowski Andrzej Brykowski | Pabianice | Polska | bieg główny | Ada Team | opłacono BM |
46 | Buchta Maciej | Gierałtowice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
47 | Bujakowska Oliwka | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | DoRoboty | opłacono BM |
48 | Bujakowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | DoRoboty | opłacono BM |
49 | Bukowska Ewelina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
50 | Burdukiewicz Błażej | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
51 | Bykowska Magdalena Bykowska | Tuszyn | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
52 | Bykowski Marcin | Tuszyn | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
53 | Bzowska Ewelina | Lodz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
54 | Błaszczyk Barbara Błaszczyk | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
55 | Błazik Marek Błazik | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
56 | Caban Kamil | Łódź | Polska | bieg główny | B/S/H/ Łódź Running Team | opłacono BM |
57 | Cepa Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
58 | Chmielecki Mariusz | Łódź | Polska | bieg główny | mBank | opłacono BM |
59 | Chojnacki Bartosz Chojnacki | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
60 | Chojnacki Rafał | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
61 | Chrząszcz Adela Chrząszcz | Brzeziny | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
62 | Chudzińska Izabela | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
63 | Ciach-Fligiel Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
64 | Cielecka Marta | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
65 | Cieślak Magdalena | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
66 | Cywińska Ewa | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
67 | Cyzowska Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
68 | Czapliński Maciej | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
69 | Czapska Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
70 | Czarny Piotr | Łódź | Polska | bieg główny | Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK | opłacono BM |
71 | Czyż Bartłomiej | Tuszyn | Polska | bieg główny | Truvant | opłacono BM |
72 | Czyżewska Hania | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM |
73 | Czyżewski Adaś | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM |
74 | Dąbroski Damian | Inowłódz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
75 | Dobrowolska Karolina | Dabrowka wielka | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
76 | Dominiak Paula | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
77 | Doniecki Piotrek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
78 | Dopierała Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | B/S/H/ Łódź Running Team | opłacono BM |
79 | Drozdowski Adam | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
80 | Drożdżyk Artur | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
81 | Duch Weronika | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny | Decathlon CAR Łódź | opłacono BM |
82 | DUDAS WIESŁAW | ŁÓDZ | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
83 | Dudkiewicz Sylwester | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
84 | Duszkiewicz Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
85 | Duszkiewicz Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
86 | Dynak Weronika | Łódź | bieg główny | opłacono BM | ||
87 | Dzieszko Maciej | Łódź | Polska | bieg główny | Z kawą na szlak | opłacono BM |
88 | Fajkowski Hubert | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono | |
89 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny | opłacono | |
90 | Fijałkowski Piotr | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
91 | Filipczak Justyna | łódź | Polska | bieg główny | fizjoświrki | opłacono BM |
92 | Filipczak Wojciech | łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
93 | Frączyk Szymon | Łódź | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
94 | Gabryelczyk Marta | Łodź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
95 | Galant Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
96 | Gaszewska Iwona | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
97 | Gaszewski Janusz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
98 | Gawroński Grzegorz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
99 | Gawryś Alicja | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
100 | Gawrzydek Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM |
Wyświetleń: 15735