"TROPEM WILCZYM" Bieg Pamięci żołnierzy wyklętych...

Dnia: 6 marca 2022r. 

Start godz: 12:00.

Miejsce: Ścieżka rowerowa przy stacji paliw Lotos w Sulechowie.  

 Dystans: 1963m i 4000m  (Bieg lub Nordic Walking).

Trasa: Start i Meta ścieżka rowerowo-piesza przy stacji paliw Lotos w Sulechowie przy starej drodze S3, bieg w kierunku m.Kalsk.

W naszym biegu nie ma 1,2,3 i ostatniego miejsca.

Ideą projektu Biegowo-edukacyjnego "Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych" jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat.

UWAGA!!!

W zwiazku z obchodami Święta Wojska Polskiego w Sulechowie oraz Uroczystościami Najświętszej Maryi Panny, które obchodzone są 15 sierpnia...

Zmuszeni byliśmy zmienić godzinę biegu na godz 13:00...

Jeżeli impreza nie będzie mogła się odbyć w sposób tradycyjny ze względu na COVID-19, wydarzenie automatycznie zmieni się w bieg dostosowany do wytycznych Ministra Zdrowia w zakresie organizacji imprez sportowych.

Miejsce i odbiór pakietów startowych podane zostaną w terminie późniejszym na stronie Facebooka w wydarzeniu "Tropem Wilczym w Sulechowie".

Koordynator Biegu: Krzysztof Kluczyński tel: 600481937

           

 

 

Wyświetleń: 4159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ