Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kulik Angelika Cigacice 1963m
2 Włodek Waldemar Nowy Świat 1963m opłacono
3 Paszyk Dawid Paszyk Sulechów 1963m Granda Team opłacono
4 Brzeziński Jarosław Sulechów 1963m Granda Team opłacono
5 Romankiewicz Anna Brzezie k. Sulechowa 1963m opłacono
6 Romankiewicz Michał Brzezie k. Sulechowa 1963m opłacono
7 Romankiewicz Piotr Brzezie k. Sulechowa 4000m opłacono
8 Irla Grzegorz Sulechów 4000m Granda Team
9 Rytczak Michał Sulechów 4000m Żołnierz zawodowy
10 Kuzikiewicz Robert Kalsk 4000m Żołnierz zawodowy
11 Puchan Piotr Zielona Góra 1963m opłacono
12 Zjawin Joanna Sulechów 4000m opłacono
13 Cieślik Marcin Nowy Świat 1963m Klub Biegających Leśników opłacono
14 Kaczmarek Wojciech Kolesin 4000m opłacono
15 Paczkowska Joanna Torzym 4000m opłacono
16 Butkiewicz Wojciech Sulechów 1963m Klub Biegaczy JYSK opłacono
17 Butkiewicz Antonina Sulechów 1963m Klub Biegaczy JYSK opłacono
18 Butkiewicz Krzysztof Sulechów 1963m opłacono
19 Nieradka Marta Sulechów 1963m Klub Biegaczy JYSK opłacono
20 Klechamer Anna Darnawa 1963m opłacono
21 Skoczylas Kamila Międzyrzecz 1963m opłacono
22 Derlatka Eugeniusz Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
23 Kozar Krzysztof Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
24 Kieryło Andrzej Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
25 Chudyka Sabina Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
26 Wacka Agnieszka Kruszyna 4000m opłacono
27 Maciejewska Katarzyna Kruszyna 4000m opłacono
28 Chyziak Zbigniew Sulechów 1963m opłacono
29 Sołtys Antoni Sulechów 1963m Urząd Miasta Sulechów opłacono
30 Sołtys Wojciech Sulechów 1963m Urząd Miasta Sulechów opłacono
31 Warchoł Joanna Sulechów 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
32 Wojtasiewicz Igor Brzezie koło Sulechowa 1963m SP1 Sulechów opłacono
33 Wojtasiewicz Jakub Brzezie k. Sulechowa 1963m LO Sulechów opłacono
34 Wojtasiewicz Marcin Brzezie koło Sulechowa 1963m opłacono
35 Pyrka Szymon Brody 1963m opłacono
36 Pyrka Nikodem Brody 1963m opłacono
37 Szewczyk Mateusz Chobienice 4000m opłacono
38 Klecha Izabela Brzezie k/Sulechowa 4000m
39 Nelkowska Irena Sulechów 1963m opłacono
40 Stankiewicz Julia Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
41 Kupczak Oliwia Myszęcin 1963m Olinki opłacono
42 Wrzosek Emilia Sulechów 1963m opłacono
43 Wrzosek Nina Sulechów 1963m opłacono
44 Wrzosek Ewa Sulechów 1963m opłacono
45 Brzeziński Aleksander Czerwieńsk 1963m opłacono
46 WRZOSEK ARTUR SULECHÓW 1963m opłacono
47 Kociemba Mateusz Sulechów 4000m Żołnierz zawodowy opłacono
48 Guster Maciej Sulechów 4000m Żołnierz zawodowy opłacono
49 Sobkowiak Remigiusz Mozów 4000m
50 Kupczak Anna Myszęcin 1963m Olinki opłacono
51 Kupczak Ryszard Myszęcin 1963m Olinki opłacono
52 Kula Oliwia Zielona Góra 4000m
53 Koteras Wiktor Sulechów 4000m opłacono
54 Tomczak Jakub Sulechów 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
55 Dominiak Ryszard Kruszyna 4000m Zabiegany Sulechów
56 Wójtowicz Justyna zielona gora 1963m Rota Rzeczypospolitej opłacono
57 Paduch Piotr zielona gora 1963m Rota Rzeczypospolitej opłacono
58 kucharski Artur zielona gora 1963m opłacono
59 kucharski Jan zielona gora 1963m opłacono
60 kucharski Mateusz zielona gora 1963m opłacono
61 Dajworska Aldona zielona gora 1963m Rota Rzeczypospolitej opłacono
62 kucharska bernadetta zielona gora 1963m Rota Rzeczypospolitej opłacono
63 Wierzbowska Renata Świebodzin 4000m
64 Przybysławska Aurelia Zbąszynek 4000m
65 Łukomski Dariusz Sulechów 4000m
66 Białobrzycki Mariusz Sulechów 4000m
67 Baszko Daniel Kożuchów 4000m Biegam i Latam
68 Jurewicz Michał Sulechów 1963m Żołnierz zawodowy opłacono
69 Skokowska Aleksandra Sulechów 1963m Skoczki opłacono
70 Trompa Zbigniew Górzykowo 4000m Górzykowo opłacono
71 Kwaśniewski Tomasz Sulechów 4000m Zabiegany Sulechów opłacono
72 Korszun Julia Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
73 Korszun Anna Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
74 Michalak Wojciech Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
75 Michalak Maksymilian Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
76 Michalak Monika Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
77 Wiśniewska Patrycja Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
78 Puto Ada Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
79 Wiśniewski Kamil Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
80 Szczepuła Stasia Kruszyna 4000m opłacono
81 Żok Mateusz Sulechów 1963m opłacono
82 Żok Radosław Sulechów 1963m opłacono
83 Kaźmierczak Kamil Sulechów 1963m opłacono
84 Kaźmierczak Sebastian Sulechów 1963m opłacono
85 Kaźmierczak Anna Sulechow 1963m opłacono
86 Wronski Dawid Kepsko 4000m Sokòł Kalsk
87 Krutelewicz Magdalena Łęgowo 1963m ZHP Sulechów opłacono
88 Kotkowska Natalia Sulechow 1963m Żołnierz zawodowy opłacono
89 Kwiatkowski Sebastian BRZEZIE k. SULECHOWA 1963m Żołnierz zawodowy opłacono
90 Nelkowski Janusz Sulechów 1963m Zabiegany Sulechów opłacono
91 Mikołajczyk Jan Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
92 Mikołajczyk Przemysław Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
93 Bogucki Piotr Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
94 Lisoń Małgorzata Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
95 Kieryło Adam Sulechów 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
96 Gorzelanny Tomasz Obłotne 1963m opłacono
97 Zamroziewicz Zygmunt Krężoły 1963m Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 opłacono
98 Maraszek Jakub Sulechów 1963m ZHP Sulechów opłacono
99 Gorzelanna Patrycja Sulechów 1963m opłacono
100 Horwat Agnieszka Sulechow 4000m


Wyświetleń: 2713

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ