Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulik Angelika | Cigacice | Polska | 1963m | ||
2 | Włodek Waldemar | Nowy Świat | Polska | 1963m | opłacono | |
3 | Paszyk Dawid Paszyk | Sulechów | Polska | 1963m | Granda Team | opłacono |
4 | Brzeziński Jarosław | Sulechów | Polska | 1963m | Granda Team | opłacono |
5 | Romankiewicz Anna | Brzezie k. Sulechowa | Polska | 1963m | opłacono | |
6 | Romankiewicz Michał | Brzezie k. Sulechowa | Polska | 1963m | opłacono | |
7 | Romankiewicz Piotr | Brzezie k. Sulechowa | Polska | 4000m | opłacono | |
8 | Irla Grzegorz | Sulechów | Polska | 4000m | Granda Team | |
9 | Rytczak Michał | Sulechów | Polska | 4000m | Żołnierz zawodowy | |
10 | Kuzikiewicz Robert | Kalsk | Polska | 4000m | Żołnierz zawodowy | |
11 | Puchan Piotr | Zielona Góra | Polska | 1963m | opłacono | |
12 | Zjawin Joanna | Sulechów | Polska | 4000m | opłacono | |
13 | Cieślik Marcin | Nowy Świat | Polska | 1963m | Klub Biegających Leśników | opłacono |
14 | Kaczmarek Wojciech | Kolesin | Polska | 4000m | opłacono | |
15 | Paczkowska Joanna | Torzym | Polska | 4000m | opłacono | |
16 | Butkiewicz Wojciech | Sulechów | 1963m | Klub Biegaczy JYSK | opłacono | |
17 | Butkiewicz Antonina | Sulechów | 1963m | Klub Biegaczy JYSK | opłacono | |
18 | Butkiewicz Krzysztof | Sulechów | 1963m | opłacono | ||
19 | Nieradka Marta | Sulechów | Polska | 1963m | Klub Biegaczy JYSK | opłacono |
20 | Klechamer Anna | Darnawa | Polska | 1963m | opłacono | |
21 | Skoczylas Kamila | Międzyrzecz | Polska | 1963m | opłacono | |
22 | Derlatka Eugeniusz | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
23 | Kozar Krzysztof | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
24 | Kieryło Andrzej | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
25 | Chudyka Sabina | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
26 | Wacka Agnieszka | Kruszyna | Polska | 4000m | opłacono | |
27 | Maciejewska Katarzyna | Kruszyna | Polska | 4000m | opłacono | |
28 | Chyziak Zbigniew | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
29 | Sołtys Antoni | Sulechów | Polska | 1963m | Urząd Miasta Sulechów | opłacono |
30 | Sołtys Wojciech | Sulechów | Polska | 1963m | Urząd Miasta Sulechów | opłacono |
31 | Warchoł Joanna | Sulechów | Polska | 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
32 | Wojtasiewicz Igor | Brzezie koło Sulechowa | Polska | 1963m | SP1 Sulechów | opłacono |
33 | Wojtasiewicz Jakub | Brzezie k. Sulechowa | Polska | 1963m | LO Sulechów | opłacono |
34 | Wojtasiewicz Marcin | Brzezie koło Sulechowa | Polska | 1963m | opłacono | |
35 | Pyrka Szymon | Brody | Polska | 1963m | opłacono | |
36 | Pyrka Nikodem | Brody | Polska | 1963m | opłacono | |
37 | Szewczyk Mateusz | Chobienice | Polska | 4000m | opłacono | |
38 | Klecha Izabela | Brzezie k/Sulechowa | Polska | 4000m | ||
39 | Nelkowska Irena | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
40 | Stankiewicz Julia | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
41 | Kupczak Oliwia | Myszęcin | Polska | 1963m | Olinki | opłacono |
42 | Wrzosek Emilia | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
43 | Wrzosek Nina | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
44 | Wrzosek Ewa | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
45 | Brzeziński Aleksander | Czerwieńsk | Polska | 1963m | opłacono | |
46 | WRZOSEK ARTUR | SULECHÓW | Polska | 1963m | opłacono | |
47 | Kociemba Mateusz | Sulechów | Polska | 4000m | Żołnierz zawodowy | opłacono |
48 | Guster Maciej | Sulechów | Polska | 4000m | Żołnierz zawodowy | opłacono |
49 | Sobkowiak Remigiusz | Mozów | Polska | 4000m | ||
50 | Kupczak Anna | Myszęcin | Polska | 1963m | Olinki | opłacono |
51 | Kupczak Ryszard | Myszęcin | Polska | 1963m | Olinki | opłacono |
52 | Kula Oliwia | Zielona Góra | Polska | 4000m | ||
53 | Koteras Wiktor | Sulechów | Polska | 4000m | opłacono | |
54 | Tomczak Jakub | Sulechów | Polska | 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
55 | Dominiak Ryszard | Kruszyna | Polska | 4000m | Zabiegany Sulechów | |
56 | Wójtowicz Justyna | zielona gora | Polska | 1963m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
57 | Paduch Piotr | zielona gora | Polska | 1963m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
58 | kucharski Artur | zielona gora | Polska | 1963m | opłacono | |
59 | kucharski Jan | zielona gora | Polska | 1963m | opłacono | |
60 | kucharski Mateusz | zielona gora | Polska | 1963m | opłacono | |
61 | Dajworska Aldona | zielona gora | Polska | 1963m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
62 | kucharska bernadetta | zielona gora | Polska | 1963m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono |
63 | Wierzbowska Renata | Świebodzin | Polska | 4000m | ||
64 | Przybysławska Aurelia | Zbąszynek | Polska | 4000m | ||
65 | Łukomski Dariusz | Sulechów | Polska | 4000m | ||
66 | Białobrzycki Mariusz | Sulechów | Polska | 4000m | ||
67 | Baszko Daniel | Kożuchów | Polska | 4000m | Biegam i Latam | |
68 | Jurewicz Michał | Sulechów | Polska | 1963m | Żołnierz zawodowy | opłacono |
69 | Skokowska Aleksandra | Sulechów | Polska | 1963m | Skoczki | opłacono |
70 | Trompa Zbigniew | Górzykowo | Polska | 4000m | Górzykowo | opłacono |
71 | Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | Polska | 4000m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
72 | Korszun Julia | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
73 | Korszun Anna | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
74 | Michalak Wojciech | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
75 | Michalak Maksymilian | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
76 | Michalak Monika | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
77 | Wiśniewska Patrycja | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
78 | Puto Ada | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
79 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
80 | Szczepuła Stasia | Kruszyna | Polska | 4000m | opłacono | |
81 | Żok Mateusz | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
82 | Żok Radosław | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
83 | Kaźmierczak Kamil | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
84 | Kaźmierczak Sebastian | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
85 | Kaźmierczak Anna | Sulechow | Polska | 1963m | opłacono | |
86 | Wronski Dawid | Kepsko | Polska | 4000m | Sokòł Kalsk | |
87 | Krutelewicz Magdalena | Łęgowo | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
88 | Kotkowska Natalia | Sulechow | Polska | 1963m | Żołnierz zawodowy | opłacono |
89 | Kwiatkowski Sebastian | BRZEZIE k. SULECHOWA | Polska | 1963m | Żołnierz zawodowy | opłacono |
90 | Nelkowski Janusz | Sulechów | Polska | 1963m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
91 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
92 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
93 | Bogucki Piotr | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
94 | Lisoń Małgorzata | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
95 | Kieryło Adam | Sulechów | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
96 | Gorzelanny Tomasz | Obłotne | Polska | 1963m | opłacono | |
97 | Zamroziewicz Zygmunt | Krężoły | Polska | 1963m | Ruch Młodzieży Solidarnej działający w Sulechowie w latach 1986-1998 | opłacono |
98 | Maraszek Jakub | Sulechów | Polska | 1963m | ZHP Sulechów | opłacono |
99 | Gorzelanna Patrycja | Sulechów | Polska | 1963m | opłacono | |
100 | Horwat Agnieszka | Sulechow | Polska | 4000m |
Wyświetleń: 5701