Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni z Pasją Łuków | |||||||||
1 | Iwaszczuk Gabriela | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
2 | Siemionek Jolanta | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
3 | Ładziak Elżbieta | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
4 | Cieślińska Wiesława | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
5 | Majak Mirosław | Otwock | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
6 | Ochnio Jolanta | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
7 | Buraczyński Marcin | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
8 | Kozarska Anna | Łuków | 12 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
9 | Madeka Alicja | Łuków | 12 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
10 | Wysokiński Jerzy | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
11 | Lesiuk Mirosława | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
12 | Wilczyńska Barbara | Łuków | 7 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
13 | Kwaśny Tomasz | Borki | 7 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
14 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 7 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
15 | Prokopowicz Małgorzata | Radzyń Podlaski | 12 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
16 | Bojarczuk Michał | Radzyń Podlaski | 12 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
17 | Bojarczuk Elżbieta | Radzyń Podlaski | 12 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
18 | Lecyk Jadwiga | Międzyrzec Podlaski | 12 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
CUS Świdnik | |||||||||
19 | Sokołowski Józef | Świdnik | 7 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
20 | Tynecka Alicja | Świdnik | 7 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
21 | Nowosad Teresa | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
22 | Krupiński Waldemar | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
23 | Krupińska Wanda | Świdnik | 7 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
24 | Grzegorczyk Krzysztof | Świdnik | 7 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
25 | Grzegorczyk Janina | Świdnik | 7 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
26 | Kielar Magdalena | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
27 | Ufniarz Marzena | Annopol | 12 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
28 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | 12 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
29 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 12 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
30 | Lasota Katarzyna | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
31 | Wasiak Elżbieta | Puławy | 7 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
32 | Socha Krzysztof | Wojciechów | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
33 | Miłek Maryla | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | |||||
34 | Żukowski Antoni | Puławy | 7 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
35 | Pniak Magdalena | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
36 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | 7 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
37 | Mordak Barbara | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
38 | OsetkowskI Zbigniew | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
39 | Osetkowska Ania | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
40 | Szeląg Anna | Puławy | 7 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
41 | Staniszewska Edyta | Puławy | 7 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
42 | Pyszczak Joanna | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
GKS Jastków | |||||||||
43 | Gdula Ewa | Jastkow | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
44 | Pawłot Agnieszka | Snopków | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
45 | Siemionek Ewa | Snopków | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
46 | Okoń Marek | Jastków | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
47 | Okoń Monika | Snopków | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
Kraśnik na Kijach - KSS Bebek Jedynka | |||||||||
48 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | Kraśnik | 12 km | Kraśnik na Kijach - KSS Bebek Jedynka | opłacono | ||||
49 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 12 km | Kraśnik na Kijach - KSS Bebek Jedynka | opłacono | ||||
LGT | |||||||||
50 | Hiller Jerzy | Lublin | 12 km | LGT | opłacono | ||||
Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||||||
51 | Guzek Małgorzata | Puławy | 12 km | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono | ||||
Lubelski Klub Morsów | |||||||||
52 | pasko Robert Pasko | miedzyrzec podlaski | 7 km | Lubelski Klub Morsów | opłacono | ||||
53 | Marcewicz Idalia | Lublin | 12 km | Lubelski Klub Morsów | opłacono | ||||
Lublin Chodzi z Kijkami | |||||||||
54 | Mazurek Danuta | Świdnik | 12 km | Lublin Chodzi z Kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
55 | Podniesinska Małgorzata | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
56 | Karaś Agnieszka | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
57 | Mazur Hubert | Świdnik | 7 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
58 | Tatrzańska-Kmiecik Dorota | Janowice | 7 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
59 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
60 | Perczyńska-Szlachta Monika | Lublin | 7 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
61 | Siądecka Katarzyna | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
62 | Skowronek Iwona | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
63 | Sobczak Józef | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
64 | Birska Bozena | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
65 | Muller Aneta | Tomaszowice | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
66 | Janik-Tymińska Elżbieta | Lublin | 7 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Nordic Walker Dęblin | |||||||||
67 | Sarnowska Ewa | Dęblin | 12 km | Nordic Walker Dęblin | opłacono | ||||
68 | Zamojska Ewa | Dęblin | 12 km | Nordic Walker Dęblin | opłacono | ||||
69 | Świderski Wojciech | Dęblin | 12 km | Nordic Walker Dęblin | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
70 | Żaczek Teresa | Ryki | 12 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
71 | Madej Monika | Ryki | 12 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
72 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | 12 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
73 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
74 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordic walking w Lublinie | |||||||||
75 | Hiller Bogusław | Lublin | 7 km | Nordic walking w Lublinie | |||||
76 | Kałaska Marta | Garwolin | 12 km | Nordic walking w Lublinie | opłacono | ||||
77 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 12 km | Nordic walking w Lublinie | opłacono | ||||
Szajbersi | |||||||||
78 | Sierakowski Krzysztof | Biała Podlaska | 12 km | Szajbersi | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
79 | Mandziuk Marek | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
80 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
UMCS | |||||||||
81 | Kuczyński Sergiusz | Lublin | 12 km | UMCS | opłacono | ||||
UTW Puławy | |||||||||
82 | Szychowska Maria | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
83 | Cięszczyk Andrzej | Kazimierz Dolny | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
84 | Szymanek Teresa | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
85 | Stołecka Alicja | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
86 | Siedlaczek Renata | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
87 | Włodarczyk Maria | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
88 | Pawłowska Anna | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
89 | Lenartowicz Andrzej | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
90 | Rodak Marek | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
91 | Sysa Wiesława | Puławy | 7 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Wegrzyn Izabela | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
93 | Sapiaska Barbara | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
94 | Opieczyńska Maria | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
95 | Krygier Katarzyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
96 | Dudek Małgorzata | Siedlce | 7 km | opłacono | |||||
97 | Mączka Dorota Maczka | Siedlce | 7 km | opłacono | |||||
98 | Wójcik Anna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
99 | Chroń Maria | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
100 | Barcicka Monika | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
101 | Karasiński Arkadiusz | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
102 | Dejneka Emilia | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
103 | Nakonieczna Anna | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
104 | Podlasianka Marusia | Dęblin | 12 km | opłacono | |||||
105 | Szafraniec Magdalena | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
106 | Kwiatkowska Weronika | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
107 | Milczarek Błażej | Lubycza Królewska | 12 km | opłacono | |||||
108 | Goral Dominika | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
109 | Mazur-Miroslaw Alicja | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
110 | Żelazna Beata | Ryki | 12 km | opłacono | |||||
111 | Mamczarz Magda | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
112 | Kuchno Katarzyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
113 | Zawadzka Agnieszka | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
114 | Górak Krystyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
115 | Piłat Agnieszka | Lubycza Królewska | 12 km | opłacono | |||||
116 | Milczarek Grzegorz | Lubycza Królewska | 12 km | opłacono | |||||
117 | Próchnicka Marianna | Radzyń Podlaski | 12 km | opłacono | |||||
118 | Smolińska Agnieszka | Snopków | 12 km | opłacono | |||||
119 | Nawrocka Adriana | Łęczna | 12 km | opłacono | |||||
120 | Kimak-Wilczopolska Monika | Świdnik | 12 km | opłacono | |||||
121 | Kuchno Ewelina | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
122 | Sioma Barbara | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
123 | Olender Iwona | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
124 | Malec Grażyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
125 | Osielska-Fąfara Justyna | Biała Podlaska | 12 km | opłacono | |||||
126 | Grzęda Ewa | Dęblin | 12 km | opłacono | |||||
127 | Pawelec Danuta | Krasnobród | 12 km | opłacono | |||||
128 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 12 km | opłacono | |||||
129 | ŻEBROWSKA Maria | Dęblin | 7 km | opłacono | |||||
130 | Kulik Jakub | Łukow | 12 km | opłacono | |||||
131 | Kulik Adam | Łukow | 12 km | opłacono | |||||
132 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | 12 km | opłacono | |||||
133 | Grabczak Monika | SIEDLCE | 12 km | ||||||
134 | Romaszko Lidia | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
135 | Wójcik Aneta | Stary Radzic | 12 km | opłacono | |||||
136 | Koślacz Renata | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
137 | Kowalczyk Alicja | Garbów | 7 km | opłacono | |||||
138 | Kwiatkowska Katarzyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
139 | Adamczyk Hanna | Piotrowice k/Nałęczowa | 7 km | opłacono | |||||
140 | Słupczyńska Renata | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
141 | Słupczyński Cezary | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
142 | Kurus Joanna Kurus | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
143 | Mańka Małgorzata | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
144 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
145 | Kania Jadwiga | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
146 | Kałaska Iwona | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
147 | Sykuła Justyna | Chęciny | 12 km | opłacono | |||||
148 | Matejczuk Magdalena | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
149 | Dębski Paweł | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
150 | Chudzik Ewa | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
151 | Nawrocki Rafał | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
152 | Łysiak Monika | Lublin | 7 km | opłacono | |||||
Żbiki Nordic Walking | |||||||||
153 | Tolisz-Brecht Ewa | Lublin | 12 km | Żbiki Nordic Walking | opłacono |
Wyświetleń: 7640