Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Udział w zawodach | Maratończyk Wielki Klincz | |
2 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
3 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
4 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
5 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
6 | Marony Tymon | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
7 | Kunz Marta | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ULO UMK Toruń | |
8 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Udział w zawodach | UMK Toruń | |
9 | Marony Tomasz | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
10 | Nosal Martyna | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
11 | Górka Maciej | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
12 | Purgal Hubert | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
13 | Balakari Temur | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
14 | Kulbaka Joanna | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
15 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
16 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |
17 | Miłkowski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
18 | Nowacka Brygida | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
19 | Treder Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
20 | Sikora Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
21 | Noetzel Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |
22 | Szramka Dominik | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |
23 | Weltrowski SZYMON | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |
24 | Weltrowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
25 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | ||
26 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | SKL Filippides | |
27 | Muchowska Amelia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |
28 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |
29 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | PSP1 | |
30 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | Udział w zawodach | Szkoła podstawowa nr 3 Malbork | |
31 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Polska | Udział w zawodach | ||
32 | Dróżdż Natalia | Kokoszkowy | Polska | Udział w zawodach | ||
33 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
34 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | SP 40 Gdynia | |
35 | Szymczuk Jan | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia |
Wyświetleń: 3297