Laser Run City Tour 2021
Udział w zawodach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach PSP1
2 Wątły Kacper Gdynia Udział w zawodach SP 40 Gdynia
3 Purgal Hubert Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
4 Nosal Martyna Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
5 Nosal Mariusz Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
6 Marony Tymon Toruń Udział w zawodach
7 Marony Tomasz Toruń Udział w zawodach
8 Wesołowski Marcel Malbork Udział w zawodach Szkoła podstawowa nr 3 Malbork
9 Zbroch Julian Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1
10 Kordecki Robert Wielki Klincz Udział w zawodach Maratończyk Wielki Klincz
11 Nowacka Brygida Starogard Gdański Udział w zawodach
12 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Udział w zawodach
13 Treder Mariusz Starogard Gdański Udział w zawodach
14 Jarocki Bartosz Korzeniewo Udział w zawodach
15 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1
16 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1
17 Sikora Łukasz Starogard Gdański Udział w zawodach
18 Dróżdż Natalia Kokoszkowy Udział w zawodach
19 Miłkowski Jakub Starogard Gdański Udział w zawodach
20 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Udział w zawodach
21 Kunz Marta Toruń Udział w zawodach ULO UMK Toruń
22 Kunz Mieczysław Toruń Udział w zawodach UMK Toruń
23 Mokłowicz Ania Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
24 Mokłowicz Piotr Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
25 Mokłowicz Eliza Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
26 Górka Maciej Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
27 Szramka Dominik Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka
28 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Udział w zawodach SKL Filippides
29 Szymczuk Rafał Gdynia Udział w zawodach Gromik Gdynia
30 Balakari Temur Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
31 Kulbaka Joanna Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
32 Weltrowski SZYMON Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka
33 Weltrowski Krzysztof Starogard Gdański Udział w zawodach
34 Szymczuk Jan Gdynia Udział w zawodach Gromik Gdynia
35 Noetzel Mariusz Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka


Wyświetleń: 1627

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ