Laser Run City Tour 2021
Udział w zawodach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balakari Temur Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
2 Dróżdż Natalia Kokoszkowy Udział w zawodach
3 Górka Maciej Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
4 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Udział w zawodach SKL Filippides
5 Jarocki Bartosz Korzeniewo Udział w zawodach
6 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach PSP1
7 Kordecki Robert Wielki Klincz Udział w zawodach Maratończyk Wielki Klincz
8 Kulbaka Joanna Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
9 Kunz Marta Toruń Udział w zawodach ULO UMK Toruń
10 Kunz Mieczysław Toruń Udział w zawodach UMK Toruń
11 Marony Tomasz Toruń Udział w zawodach
12 Marony Tymon Toruń Udział w zawodach
13 Miłkowski Jakub Starogard Gdański Udział w zawodach
14 Mokłowicz Ania Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
15 Mokłowicz Eliza Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
16 Mokłowicz Piotr Wejherowo Udział w zawodach Znikające punkty
17 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1
18 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1
19 Noetzel Mariusz Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka
20 Nosal Mariusz Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
21 Nosal Martyna Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
22 Nowacka Brygida Starogard Gdański Udział w zawodach
23 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Udział w zawodach
24 Purgal Hubert Szczecinek Udział w zawodach KS Pentathlon Szczecinek
25 Sikora Łukasz Starogard Gdański Udział w zawodach
26 Szramka Dominik Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka
27 Szymczuk Jan Gdynia Udział w zawodach Gromik Gdynia
28 Szymczuk Rafał Gdynia Udział w zawodach Gromik Gdynia
29 Treder Mariusz Starogard Gdański Udział w zawodach
30 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Udział w zawodach
31 Wątły Kacper Gdynia Udział w zawodach SP 40 Gdynia
32 Weltrowski Krzysztof Starogard Gdański Udział w zawodach
33 Weltrowski SZYMON Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka
34 Wesołowski Marcel Malbork Udział w zawodach Szkoła podstawowa nr 3 Malbork
35 Zbroch Julian Starogard Gdański Udział w zawodach UKS Ósemka/PSP1


Wyświetleń: 1596

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ