Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gromik Gdynia | |||||||||
1 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |||||
2 | Szymczuk Jan | Gdynia | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |||||
KS Pentathlon Szczecinek | |||||||||
3 | Purgal Hubert | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
4 | Nosal Martyna | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
5 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
6 | Górka Maciej | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
7 | Balakari Temur | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
8 | Kulbaka Joanna | Szczecinek | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
9 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Udział w zawodach | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
PSP1 | |||||||||
10 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Udział w zawodach | PSP1 | |||||
SKL Filippides | |||||||||
11 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Udział w zawodach | SKL Filippides | |||||
SP 40 Gdynia | |||||||||
12 | Wątły Kacper | Gdynia | Udział w zawodach | SP 40 Gdynia | |||||
Szkoła podstawowa nr 3 Malbork | |||||||||
13 | Wesołowski Marcel | Malbork | Udział w zawodach | Szkoła podstawowa nr 3 Malbork | |||||
UKS Ósemka | |||||||||
14 | Szramka Dominik | Starogard Gdański | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |||||
15 | Weltrowski SZYMON | Starogard Gdański | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |||||
16 | Noetzel Mariusz | Starogard Gdański | Udział w zawodach | UKS Ósemka | |||||
UKS Ósemka/PSP1 | |||||||||
17 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |||||
18 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |||||
19 | Muchowska Amelia | Nowa Wieś Rzeczna | Udział w zawodach | UKS Ósemka/PSP1 | |||||
ULO UMK Toruń | |||||||||
20 | Kunz Marta | Toruń | Udział w zawodach | ULO UMK Toruń | |||||
UMK Toruń | |||||||||
21 | Kunz Mieczysław | Toruń | Udział w zawodach | UMK Toruń | |||||
Znikające punkty | |||||||||
22 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Udział w zawodach | Znikające punkty | |||||
23 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Udział w zawodach | Znikające punkty | |||||
24 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Udział w zawodach | Znikające punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
25 | Marony Tymon | Toruń | Udział w zawodach | ||||||
26 | Marony Tomasz | Toruń | Udział w zawodach | ||||||
27 | Nowacka Brygida | Starogard Gdański | Udział w zawodach | ||||||
28 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Udział w zawodach | ||||||
29 | Treder Mariusz | Starogard Gdański | Udział w zawodach | ||||||
30 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Udział w zawodach | ||||||
31 | Sikora Łukasz | Starogard Gdański | Udział w zawodach | ||||||
32 | Dróżdż Natalia | Kokoszkowy | Udział w zawodach | ||||||
33 | Miłkowski Jakub | Starogard Gdański | Udział w zawodach | ||||||
34 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Udział w zawodach | ||||||
35 | Weltrowski Krzysztof | Starogard Gdański | Udział w zawodach |
Wyświetleń: 3388