Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Januszanis Małgorzata PUŃSK Nordic Walking darmowy udział
2 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Bieg 12 km Polska Organizacja Wojskowa darmowy udział
3 Orłów Beata Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
4 Sliwinski Szymon Suwalki Bieg 12 km darmowy udział
5 Andrulewicz Halina Krasnopol Bieg 12 km darmowy udział
6 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg 5 km darmowy udział
7 Jasiulewicz Anna Józefosław Bieg 12 km Białystok Biega Team darmowy udział
8 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking OSP POGRODZIE darmowy udział
9 Poźniak Józef Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
10 Ginszt Renata Augustów Bieg 12 km ATP Augustów darmowy udział
11 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 12 km ATP Augustów darmowy udział
12 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 12 km ATP Augustów darmowy udział
13 Mościński Kamil Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
14 Mościński Karol Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
15 Mościńska Bogdan Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
16 Mościńska Martyna Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
17 Mościńska Kamila Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
18 Mościńska Elżbieta Suwałki Nordic Walking darmowy udział
19 Poźniak Konrad Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
20 Parchowska Magdalena Białystok Bieg 12 km Palę wrotki darmowy udział
21 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo Bieg 12 km darmowy udział
22 Kwiatkowski Karol Suwałki Bieg 12 km Team Biegam bo Chce. darmowy udział
23 Sawicki Gabor Olsztyn Bieg 12 km darmowy udział
24 Kalinowski Maciej Gołdap Bieg 12 km darmowy udział
25 Paszkiewicz Adrian Romanowce Bieg 5 km darmowy udział
26 Juchniewicz Izabela Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
27 Łaskowska Marzena Olecko Bieg 12 km darmowy udział
28 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg 12 km darmowy udział
29 Malinowska Agnieszka Suwałki Bieg 12 km Kuma Dojo darmowy udział
30 Grabowicz Mirosław Sokółka Bieg 12 km Sokólska Grupa Biegowa darmowy udział
31 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo Bieg 12 km darmowy udział
32 Rapczyńska Wioletta Sejny Nordic Walking darmowy udział
33 Zaborowska Iwona Klejwy Nordic Walking darmowy udział
34 Iwanow Aleksandr Bialystok Bieg 5 km BBT darmowy udział
35 Iwanowa Alena Bialystok Bieg 5 km darmowy udział
36 Perkowski Jarosław Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
37 Rakowski Marcin Sejny Bieg 12 km darmowy udział
38 Sokół Przemysław Białystok Bieg 12 km darmowy udział
39 Wiazowska Anna Białystok Bieg 12 km Palę Wrotki darmowy udział
40 Legenzow Igor Krasnopol Bieg 12 km 14 pppanc darmowy udział
41 Miniuk Paweł Białystok Bieg 12 km Palę Wrotki darmowy udział
42 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 5 km darmowy udział
43 Białowąs Przemysław Suwałki Bieg 5 km darmowy udział
44 Łapińska Anna Białystok Bieg 12 km Palę Wrotki darmowy udział
45 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 5 km darmowy udział
46 Ługowski Paweł Warszawa Bieg 5 km darmowy udział
47 Ługowska Maria Warszawa Nordic Walking darmowy udział
48 Ługowska Marta Warszawa Bieg 12 km darmowy udział
49 Gaiński Tomasz Białystok Bieg 5 km 3T Białystok darmowy udział
50 Kanicigil Hasan Warszawa Nordic Walking Rolling darmowy udział
51 Michałek Sylwia Warszawa Nordic Walking Rolling darmowy udział
52 Bazylewicz Marcin Białystok Bieg 12 km darmowy udział
53 Bazylewicz Marzena Białystok Nordic Walking darmowy udział
54 Liberadzka Wioletta Warszawa Nordic Walking Rolling darmowy udział
55 Łuczak Michał Marianów Bieg 12 km Rolling darmowy udział
56 Czerska-Buczkowska Anna Warszawa Nordic Walking Rolling darmowy udział
57 Łuczak Anna Marianów Nordic Walking Rolling darmowy udział
58 Gronczewska Agnieszka Gronczewska Warszawa Nordic Walking darmowy udział
59 Gronczewski Artur Warszawa Bieg 12 km New Balance Run Club darmowy udział
60 Famulski Mariusz Grabowo Bieg 12 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy darmowy udział
61 Dardziński Krzysztof Suwałki Bieg 12 km Team Biegam bo Chce. darmowy udział
62 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
63 Sznurkowska Sylwia Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
64 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Bieg 12 km 12BLP Suwałki darmowy udział
65 Łachacz Karol Suwałki Bieg 12 km darmowy udział
66 Krasowski Damian Białystok Bieg 12 km Białystok darmowy udział
67 Przeklasa Wojciech Kleosin Bieg 12 km www.rowerempopodlasiu.pl darmowy udział
68 Szulga Piotr Augustów Bieg 12 km darmowy udział
69 Janczulewicz Tomasz Sejny Bieg 5 km darmowy udział
70 Popowska Monika Suwałki Bieg 12 km Dąbrowski TEAM darmowy udział
71 Karłowicz Mirosława Sejny Bieg 5 km darmowy udział
72 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl darmowy udział
73 Drażba Justyna Raczki Bieg 5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl darmowy udział
74 Drażba Łukasz Suwałki Bieg 5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl darmowy udział


Wyświetleń: 1096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ