Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg na 10 km | #GrodziecRun | opłacono |
2 | Kuc-Zwierzyńska Magdalena | Będzin | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
3 | Zwierzyński Michał | Będzin | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | ||
4 | Makowska Wiktoria | Będzin | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
5 | Gilewicz Alicja | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
6 | Malina Adam | Bojszowy | Polska | Bieg na 10 km | Synthos Run Team | opłacono |
7 | Data Krystian | Bystra | Polska | Bieg na 5 km | The Slowers Bystra | opłacono |
8 | Data Adam | Bystra | Polska | Bieg na 5 km | The Slowers Bystra | opłacono |
9 | Białas Anna | Bytom | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
10 | Białas Andrzej | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
11 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
12 | Wiącek Mirosława | Bytom | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
13 | Tyrała Małgorzata | Bytom | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
14 | Stypiński Ewa | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
15 | Kocybik Natalia | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | The Proseccos | opłacono |
16 | Nejman Stanisław | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci 100m | The Proseccos | opłacono |
17 | Nejman Zofia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci 100m | The Proseccos | opłacono |
18 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono |
19 | Tuleja Blanka | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
20 | Tuleja Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
21 | Tuleja Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
22 | Tuleja Kajetan | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
23 | Kudyniuk Marcin | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
24 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | ||
25 | Gabor Robert | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | ||
26 | Melich Roksana | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
27 | Płoszczyca Kamila | Chorzów | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
28 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
29 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | Polska | Bieg na 10 km | ||
30 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
31 | Misztalska Hanna | Czeladź | Polska | Bieg dla dzieci 100m | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
32 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg na 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | opłacono |
33 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
34 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 10 km | ||
35 | Będkowski Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
36 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
37 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dla dzieci 100m | ||
38 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
39 | Wacowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
40 | Rosińska-Szopa Magdalena Rosińska-Szopa | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
41 | Pendziałek Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
42 | Lipka Marcin | Giebło | Polska | Bieg na 5 km | Biegam bo lubię | opłacono |
43 | KURPET Jan | GLIWICE | Polska | Bieg dla dzieci 100m | ||
44 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
45 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
46 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
47 | Mazur Małgorzata | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
48 | Radecka Magdalena | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
49 | Kurpet Zygmunt | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | WOLNY STRZELEC | opłacono |
50 | Kurpet Bogusława | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | WOLNY STRZELEC | |
51 | Lisiecka Magdalena | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg na 5 km | WOLNY STRZELEC | opłacono |
52 | Skupień Krystian | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg na 5 km | Roto | opłacono |
53 | SZUBEL ANNA SZUBEL | Jaworzno | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
54 | Pochel Kinga | K | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
55 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Katowice 49 | opłacono |
56 | Przyłęcka-Hussar Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
57 | Panuś Artur | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
58 | Żywica Dorota | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Huragan Ligota | opłacono |
59 | Feliks Andrzej | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
60 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | NW Stadion Śląski | opłacono |
61 | Bąk Jerzy | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | NW Stadion Śląski | opłacono |
62 | Denysenko Lech | KATOWICE | Polska | Bieg na 10 km | BDB Team | opłacono |
63 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | ||
64 | Dec Justyna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | opłacono |
65 | Gwiazda Wiesław | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
66 | Gwiazda Mariola | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
67 | Gwiazda Monika | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | ||
68 | Budny Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | Tytanowe Dżdżownice | opłacono |
69 | Zysk Dariusz | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
70 | Zysk Anna | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
71 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
72 | Józef Karina | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
73 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | ||
74 | Kostrzewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
75 | Malina Wojtek | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
76 | Malina Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
77 | Mastalska-Grabka Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
78 | Grabka Witek | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
79 | Grabka Marek | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | ||
80 | Grabka Michał | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
81 | Danek Grażyna | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
82 | Gazda Oliwia | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
83 | GOŁDA ANNA GOŁDA | KATOWICE | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
84 | Pniak Oliwier | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | ||
85 | Kamiński Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
86 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
87 | Olschimke Katarzyna | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | KS META | opłacono |
88 | Surma Daniel | KATOWICE | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
89 | Białas Karol | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
90 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 10 km | opłacono | |
91 | Indyk Agata | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 100m | opłacono | |
92 | Filipczyk Anna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
93 | Zawiła Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
94 | TURAK Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
95 | Kajdan Bartosz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
96 | Stachurski Tomasz | Katowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
97 | Grabowska Sylwia Grabowska | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono |
98 | Mynarski Adam | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono |
99 | Bukowiec Maciej | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono |
100 | Przybyłko Nikodem | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | The Proseccos | opłacono |
Wyświetleń: 13877