IV Półmaraton Kanału Augustowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10 KM Team Kopeć
2 Jerulank Wiesław Grajewo 10 KM Maratonka Grajewo
3 Poźniak Józef Suwałki 10 KM
4 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 12BLP Suwałki
5 Weka Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM
6 Koziak Agnieszka Kleosin 10 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
7 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
8 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 KM Team Kopeć
9 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM
10 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM
11 Ryniewicz Zbigniew Augustów 10 KM Super Team
12 Ryniewicz Dorota Augustow 10 KM Super Team
13 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM
14 Kwiatkowski Michał Augustów 10 KM
15 Sokołowska Marta Augustów 21 KM ATP Augustów
16 Poźniak Konrad Suwałki 21 KM
17 Nowosad Piotr Warszawa 21 KM Fundacja DEFENDER
18 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21 KM Polska Organizacja Wojskowa
19 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21 KM TEAM Biegam bo chcę.
20 Interewicz Radosław Ełk 21 KM
21 Bąk Agata Bąk Warszawa 21 KM Bushido Centrum
22 Popowska Monika Suwałki 21 KM Dąbrowski TEAM
23 Truchan Wiesław Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
24 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
25 Ginszt Renata Augustów 21 KM ATP Augustów
26 Kaczyński Aleksander Łapy 21 KM 3t
27 Falkowska Iwona Białystok 21 KM Nadaktywni
28 Kurylo Artur Augustów 21 KM
29 Masalska Anna Suwałki 21 KM
30 Mróz Agnieszka Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
31 Budrewicz Maciej suwalki 21 KM
32 Kosiorek Łukasz Białystok 21 KM OUTDOOR TRAINING
33 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
34 Podbielski Michał Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
35 Klemensowicz tomasz białystok 21 KM
36 Witkowski Piotr Augustów 21 KM ATP Augustów
37 Kolęda Małgorzata Mazurki 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
38 Kierzkowska Aniela Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
39 Bagińska Olga Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
40 Kolęda Artur Mazurki 21 KM ORTOSTOM Augustów
41 Kaczyński Alek Łapy 21 KM 3t
42 Szulga Piotr Augustów 21 KM
43 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
44 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
45 Korba Michał Warszawa 21 KM
46 Kulczyniec Grzegorz Olecko 21 KM Olecko biega
47 Chmielewski Karol Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
48 Warykowski Stanislaw Olecko 21 KM Olecko biega
49 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI 21 KM
50 BUDREWICZ DOMINIK Suwałki 21 KM
51 Wach Zdzisław Augustów 21 KM
52 Dawidejt Dariusz Augustów 21 KM ATP Augustów
53 Ulikowski Grzegorz Suwałki 21 KM
54 Kononiuk Łukasz Białystok 21 KM Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
55 Zubowicz Łukasz Okółek 21 KM
56 Włodarczyk Karol Płaska 5 KM
57 Głowacka Anna Gorczyca 5 KM
58 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 KM BEGIMO KLUBAS
59 Kuźma Agnieszka Płaska 5 KM
60 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 KM
61 Bochenko Daniel Brzozowa 5 KM Pędziwiatr Bialystok
62 Gąsiewska Małgorzata Augustów 5 KM
63 Kotarska Bożena Augustów 5 KM ASKS
64 Dzikowski Maciej Augustów 5 KM Dziupla
65 Kurczyński Zbysław Augustów 5 KM OSP
66 Sołowiej Emilia Białystok 5 KM
67 Wierzbicki Kacper Augustów 5 KM


Wyświetleń: 3770

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ