IV Półmaraton Kanału Augustowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3t
1 Kaczyński Alek Łapy 21 KM 3t
2 Kaczyński Aleksander Łapy 21 KM 3t
12BLP Suwałki
3 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 12BLP Suwałki
ASKS
4 Kotarska Bożena Augustów 5 KM ASKS
ATP Augustów
5 Dawidejt Dariusz Augustów 21 KM ATP Augustów
6 Witkowski Piotr Augustów 21 KM ATP Augustów
7 Ginszt Renata Augustów 21 KM ATP Augustów
8 Sokołowska Marta Augustów 21 KM ATP Augustów
Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
9 Kononiuk Łukasz Białystok 21 KM Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
BEGIMO KLUBAS
10 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 KM BEGIMO KLUBAS
Białostocka Sekta Biegaczy
11 Chmielewski Karol Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
12 Kierzkowska Aniela Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
Białostocka Sekta Biegaczy
13 Bagińska Olga Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
Białystok Biega TEAM
14 Weka Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM
Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
15 Podbielski Michał Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
16 Koziak Agnieszka Kleosin 10 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
17 Mróz Agnieszka Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
Bushido Centrum
18 Bąk Agata Bąk Warszawa 21 KM Bushido Centrum
Dziupla
19 Dzikowski Maciej Augustów 5 KM Dziupla
Dąbrowski TEAM
20 Popowska Monika Suwałki 21 KM Dąbrowski TEAM
Fundacja DEFENDER
21 Nowosad Piotr Warszawa 21 KM Fundacja DEFENDER
Maratonka Grajewo
22 Jerulank Wiesław Grajewo 10 KM Maratonka Grajewo
Nadaktywni
23 Falkowska Iwona Białystok 21 KM Nadaktywni
Nadleśnictwo Głęboki Bród
24 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
ORTOSTOM AUGUSTÓW
25 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
ORTOSTOM AUGUSTÓW
26 Kolęda Małgorzata Mazurki 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
ORTOSTOM Augustów
27 Kolęda Artur Mazurki 21 KM ORTOSTOM Augustów
OSP
28 Kurczyński Zbysław Augustów 5 KM OSP
OUTDOOR TRAINING
29 Kosiorek Łukasz Białystok 21 KM OUTDOOR TRAINING
Olecko biega
30 Warykowski Stanislaw Olecko 21 KM Olecko biega
31 Kulczyniec Grzegorz Olecko 21 KM Olecko biega
Polska Organizacja Wojskowa
32 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21 KM Polska Organizacja Wojskowa
Pędziwiatr Bialystok
33 Bochenko Daniel Brzozowa 5 KM Pędziwiatr Bialystok
Super Team
34 Ryniewicz Dorota Augustow 10 KM Super Team
35 Ryniewicz Zbigniew Augustów 10 KM Super Team
Sóweczki
36 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
37 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
TEAM Biegam bo chcę.
38 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21 KM TEAM Biegam bo chcę.
Team Kopeć
39 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 KM Team Kopeć
40 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10 KM Team Kopeć
Wilki Puszczy Rominckiej
41 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
Wilki Puszczy Rominckiej
42 Truchan Wiesław Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
_BRAK NAZWY_
43 Zubowicz Łukasz Okółek 21 KM
44 Wierzbicki Kacper Augustów 5 KM
45 Ulikowski Grzegorz Suwałki 21 KM
46 Kwiatkowski Michał Augustów 10 KM
47 Sołowiej Emilia Białystok 5 KM
48 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM
49 Wach Zdzisław Augustów 21 KM
50 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM
51 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM
52 BUDREWICZ DOMINIK Suwałki 21 KM
53 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI 21 KM
54 Korba Michał Warszawa 21 KM
55 Szulga Piotr Augustów 21 KM
56 Klemensowicz tomasz białystok 21 KM
57 Gąsiewska Małgorzata Augustów 5 KM
58 Budrewicz Maciej suwalki 21 KM
59 Masalska Anna Suwałki 21 KM
60 Kurylo Artur Augustów 21 KM
61 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 KM
62 Kuźma Agnieszka Płaska 5 KM
63 Poźniak Józef Suwałki 10 KM
64 Interewicz Radosław Ełk 21 KM
65 Głowacka Anna Gorczyca 5 KM
66 Poźniak Konrad Suwałki 21 KM
67 Włodarczyk Karol Płaska 5 KM


Wyświetleń: 4358

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ