II Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 29 Lipiński Krzysztof Płock BIEG opłacono
2 9 Kazimierczak Rafał Bogdanka BIEG opłacono
3 12 Kowalik Adam Jastarnia BIEG opłacono
4 2 Budzisz Rafał Chałupy BIEG opłacono
5 1 Bartecki Marek Warszawa BIEG opłacono
6 Jantowski Zbigniew Reda BIEG
7 Szymański Krzysztof Domatówko BIEG
8 Klimczak Weronika Wołomin BIEG
9 7 Hapka Paweł Strzelno BIEG opłacono
10 28 Zarzycki Kacper Żory BIEG opłacono
11 17 Michalska Kamila Częstochowa BIEG opłacono
12 18 Michalski Łukasz Częstochowa BIEG opłacono
13 16 Makowska Izabela Władysławowo BIEG opłacono
14 Olejarczyk Piotr Elbląg BIEG
15 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG
16 23 Rumkowski Piotr Gdynia BIEG opłacono
17 Łukasiewicz Krzysztof Bydgoszcz BIEG
18 21 Pistelok Justyna Kraków BIEG opłacono
19 20 Patalas Angelika Chłapowo BIEG opłacono
20 Butowska Katarzyna Starogard Gdański BIEG
21 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG
22 13 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono
23 Máchová Markéta Hukvaldy BIEG
24 Mácha Petr Hukvaldy BIEG
25 22 Probst Wojciech Hażlach BIEG #wawrzynteam opłacono
26 14 Lewińska Monika Wejherowo BIEG AWL opłacono
27 Kuropatwa Łukasz Rumia BIEG Bażant Team
28 Necel Marek Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
29 5 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
30 24 Rymon Lipinski Artur Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
31 10 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG Biegamy razem wladyslawowo opłacono
32 11 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
33 25 Słowińska Aneta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
34 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
35 Teska Patrycja Gdynia BIEG Biegun OCR Team
36 Stasik Sebastian Częstochowa BIEG BREMBO
37 19 Oreszke Jan Karwia BIEG BRW KP PSP opłacono
38 3 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG Chałupy opłacono
39 Kaleta Tomasz Goszczyno BIEG G.EN. Gaz Energia
40 6 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo BIEG gosia.sie.buja opłacono
41 4 Gilla Grzegorz Wyszecino BIEG Kaszubi Luzino opłacono
42 Chojnacka Natalia Lisewo BIEG Krokowa biega/ OSP Krokowa
43 15 Łosiński Damian Gdańsk BIEG LOTOS Running Team opłacono
44 26 Strzecha Jacek Wałbrzych BIEG Mad Runners opłacono
45 8 Jerulank Wiesław Grajewo BIEG Maratonka Grajewo opłacono
46 Ślęzak Adam Elbląg BIEG OSP POGRODZIE
47 27 Wróblewski Krzysztof Tczew BIEG Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
48 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Virtual Runner Club


Wyświetleń: 2489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ